Skocz do zawartości

Modeling


Byłybiałyrycerz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was drodzy Bracia i siostry ;)

 

Dzisiaj szczena mi opadła i ciężko uwierzyć, że to na prawdę się stało. Znajoma dzwoni do mnie, kilka dni temu wybrała się do fotografa by zrobić sobie jakąś sesję.

Kilka godzin zmarnowali na te zdjęcia, pod koniec zdjęć ziomek podchodzi do niej i zaczyna się zabierać za nią ?

Była to prywatna sesja, ale wyobraźmy sobie teraz co się dzieje w tym świecie modelingu? Te młode pustostany co tam idą robić karierę ciałem, to już czuję jak dupe sprzedają na lewo i prawo, tam castingi to w łóżku się pewnie odbywają a nie przed obiektywem :).

Myślałem, że ten stereotyp to ściema, ale jak widać ta branża jest popaprana, chyba zacznę omijać modelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie, cały show biznes tak wygląda. I to nie tylko po stronie pań trzeba się "sprzedać", wszak jest tam dużo homoseksualistów na wysokich stanowiskach.

Gdzieś czytałem, że w polityce tez to występuje (głównie wersja homo) ile w tym prawdy? Nie wiem i się nie domyślam.

8 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Myślałem, że ten stereotyp to ściema, ale jak widać ta branża jest popaprana, chyba zacznę omijać modelki.

Stereotypy nie biorą się z powietrza :D 

Mitu nie wzięło się z powietrza ale z tego co wiem to gwałty praktycznie się nie zdarzają najwyżej odmówisz i kariery nie będzie, wybór zawsze jest. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topowe gwiazdy mają pewnie niezłe przebiegi. 

Kiedyś czytałem trochę o gwiazdach starego kina Hollywood. Marlon Brando, Paul Newman, James Dean. Były gwiazdy. 

Ale do rzeczy. Jayne Mansfield. Ta to podobna dawała ostro na orgiach. Była kochanką Antona LaVeya, założyciela kościoła szatana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Still napisał:

No popatrz a przydupas Antka, Bartuś, siedzi ;) Coś kiepsko się starał, ten nasz Misiu.... No ale na brak towarzystwa, teraz nie narzeka :)

Mi raczej chodziło też o grubsze rybki a nie takie koluchy. A ci siedzący na "olimpie" nie chwalą się nazwiskami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Te młode pustostany co tam idą robić karierę ciałem, to już czuję jak dupe sprzedają na lewo i prawo

Każdy handluje tym, czym może. Prawo popytu i podaży. Nie ma się na co obrażać @Byłybiałyrycerz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Byłybiałyrycerz said:

robić karierę ciałem,

I wszytko. W świecie rozrywki filmowej i muzycznej to samo.

A już w tych czasach to cała Polska wieś tańczy i śpiewa....

5 hours ago, Byłybiałyrycerz said:

Myślałem, że ten stereotyp to ściema, ale jak widać ta branża jest popaprana, chyba zacznę omijać modelki.

Ja kiedyś nie wierzyłem, że dziewczyny na dyskotekach uprawiają sex. :p

taki kurwa romantyk byłem, a żeby sie całować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie na temat modelingu, ale myślę, że oddaje klimat imprez w tej branży także ...

Nie wiem, nie byłem, ale taki mały link do opinii i komentarzy do jednego z klubów w Wawie ...

Chyba aż pójdę i sam sprawdzę (placem komentarze z kwietnia i maja 2017).

https://warszawa.dlastudenta.pl/lokale/?act=show_lokal&id=97987&nav=komentarze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.