Skocz do zawartości

Mateusz, Ty świnio!


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to fake :) No ale męska cześć grona, wybitnie uzdolniona, jeżeli chodzi o poezję ;)

 

Cytując  komentarze:

 

Słońce wstało, miesiąc maj
Mati mówi : Aga daj
Aga mówi : Mati bierz
Słońce zaszło, Aga też

 

Na imprezie ostra chcica, Mateusz bezpłodny a ona dziewica, choć nie znała to mu dała, dziecko sama będzie wychowywał. ? 

 

Fake czy nie fake, szukamy Mateusza ?

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Still
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa... Widziałem to właśnie na fb. Jakiś patologiczny biały rycerz (zdjęcie be koszulki jak pręży bica, ogolony na łyso) chciał się przypodobać laseczkom i zamieścił komentarz, coś w stylu: 

 

"Jesteście kurwa pojebani, jak dziewczyna z kimś sypia to od razu kurwa, dziwka i szmata, a jak facet zaliczy to od razu zajebisty ruchacz, żal mi was"

 

Za chwile karyny w komentarzach "Jedyny mądry tutaj" "Ginący gatunek" a co druga na zdjęciu profilowym miała pomalowane brwi w taki sposób, że jakbym wypił flaszkę to bym im to lepiej zrobił. Jeszcze same zdjęcia pulchnej twarzy. Reszty można się domyślić. Gatunek "Patologicus Pospolitus" się pobudził w komentarzach. W końcu poruszona sytuacja jest im dobrze znana z ich otoczenia, bądź autopsji... 

  • Like 7
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2019 o 21:24, Champion napisał:

Taa... Widziałem to właśnie na fb. Jakiś patologiczny biały rycerz (zdjęcie be koszulki jak pręży bica, ogolony na łyso) chciał się przypodobać laseczkom i zamieścił komentarz,

Patologiczny biały rycerz, bardzo niebezpieczny osobnik płci rycerskiej, szczególnie niebezpieczny w otoczeniu innych samic, dla innych mężczyzn, którzy np. zwracają uwagę kobiecie. Czasem, może dojść do agresji i próby przemocy fizycznej, za przysłowiowy honor damy, a tak naprawdę chodzi o to, że koleś chce się po prostu przypodobać, "przysamczyć", bo w jego mniemaniu może dzięki temu w końcu będzie miał z nią seks.

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.