Skocz do zawartości

Gdzie spędzacie więcej czasu? Na forum BS, czy na FB? ;)


Gdzie spędzacie więcej czasu? Na forum BS, czy na FB? ;)  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie spędzacie więcej czasu? Na forum BS, czy na FB? ;)

    • Forum Bracia Samcy
      42
    • FejZbuk
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dokładnie takie same przemyślenia @Azizi Tutaj przynajmniej mogę się wiele wartościowego nauczyć, a nie oglądać ciągle zdjęcia z wycieczek "szczęśliwych" par, które są szczęśliwe pod publiczkę, albo co kto dzisiaj ugotował na obiad :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, DanielS napisał:

zdjęcia z wycieczek "szczęśliwych" par

Taaaa, albo oznaczanie, że osoby urodzone np w maju stawiają flaszkę, albo są krejzolami. Poziom denności 100%.

A te wycieczki - zamiast rejestrować w głowie, mieć wspomnienia to najważniejsze, żeby nie wyszły jakieś niedoskonałości na twarzy robiąc selfie z Koloseum w tle. Masakra :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Azizi napisał:

Taaaa, albo oznaczanie, że osoby urodzone np w maju stawiają flaszkę, albo są krejzolami. Poziom denności 100%.

A te wycieczki - zamiast rejestrować w głowie, mieć wspomnienia to najważniejsze, żeby nie wyszły jakieś niedoskonałości na twarzy robiąc selfie z Koloseum w tle. Masakra :)

Hahahah albo  pokazać gdzie to  myszka ze swoim misiem nie byli niech koleżanki  zazdroszczą :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, TheFlorator napisał:

Friends with benefits?

Na to nie wpadłem. Dobre ?

 

15 minut temu, Mat2206 napisał:

albo  pokazać gdzie to  myszka ze swoim misiem nie byli niech koleżanki  zazdroszczą :)

Obowiązkowo. Przecież nic tak nie cieszy myszki, jak zazdrość u innym myszek ?

 

11 minut temu, Imiennik napisał:

Jebana inwigilacja,

Niestety takie czasy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Holden napisał:

Udzielają się tylko "Matki Polki" albo "Janusze Biznesu"

Coś jest w tym co piszesz @Holden ;) 

 

26 minut temu, Tomko napisał:

Na fejsbuku wszystkich poblokowalem

Tak też można, choć jak się ma wielu znajomych, to nawet to blokowanie jest upierdliwą i czasochłonną czynnością @Tomko ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zależne od wieku i od tego czy się ktoś udziela w grupach fb, tudzież korzysta z messengera, wydarzeń, webinarów itp. Do tego dla osoby ogólnie aktywnej internetowo fb jest ogromną kopalnią informacji oraz komunikacji i jest dużo do roboty. Co do niekorzystania z fb w pewnym wieku jest to nieosiągalne no chyba, że ktoś lubi mocno komplikować sobie życie.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Imiennik napisał:

(...) Jebana inwigilacja, na szczęście można trwale usunąć konto.

Też to zrobiłem, ale i tak nie jestem pewien czy jest to trwale usunięte konto. Nie mam takiej pewności, trzeba wierzyc władzom FB, że usunęli. Certyfikatu się nie dostaje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dobryziomek napisał:

Oczywiście że na bs. Fb służy mi tylko żeby być na bieżąco z informacjami udostępnionymi w pewnych grupach. 

Dla nas oczywiste, dla innych niekoniecznie @dobryziomek ;) 

 

7 godzin temu, Pilot Pirx napisał:

Nie miałem, nie mam i nigdy nie będę miał konta na FB.

Pozostaje Ci tylko pozazdrościć podejścia kontrariańskiego @Pilot Pirx :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam FB ale to tylko ze względu na kontakt z firmami od produkcji oprogramowania , bo na FB zawsze ktoś siedzi z firmy a na dziale technicznym już niekoniecznie . A po drugie trzeba rozdzielić życie w realu od życia w internecie to są dwie różne rzeczy i nie należy ich łączyć ze sobą  . 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.