Skocz do zawartości

Ewidentnie łamiesz regulamin? Blokada pisania nowych postów do czasu weryfikacji przez moderatora


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że jestem tutaj nowym użytkownikiem (no nie całkiem nowym, bo czytam Was od początku, piszę od niedawna), ale chciałbym zaproponować nową funkcjonalność na forum.

 

Użytkownicy, którzy swoimi postami ewidentnie łamią regulamin mieliby mieć włączaną automatyczną blokadę pisania nowych postów, do czasu weryfikacji tych wiadomości przez moderatora.

 

Jak miałoby to działać?

Użytkownik, który pisze niezgodnie z regulaminem (Panie poza rezerwatem, treści niedozwolone prawnie, obrażanie innych użytkowników itp, itd,) po powiedzmy pięciokrotnym zgłoszeniu jego postów przez co najmniej pięciu różnych użytkowników miałby automatycznie włączaną blokadę pisania nowych postów do czasu sprawdzenia zgłoszeń przez moderatora.

 

Co to da?

-mniej pracy dla moderatorów (tak mi się wydaje; teraz moderator czyta większość postów, niektóre posty nie są pewnie zgłaszane, a tak mając podejrzenie trolla, Pani poza rezerwatem, czy niewychowanego użytkownika, który obraża innych powstanie trochę mniejszy bałagan w dyskusji);

-Panie, które udają mężczyzn będą szybciej wyłapywane i nie będą wszczynały niepotrzebnych gównoburz poza rezerwatem (ostatnio mam wrażenie to zjawisko bardzo się na forum nasiliło i pewnie moderatorzy mają z tego powodu wiele pracy);

-ułatwi ogólne zarządzanie forum i myślę, że poprawi wartość merytoryczną pisanych wiadomości.

 

Można by wprowadzić jakieś punkciki za wyłapywanie czarownic ;) (znaczy się Pań poza rezerwatem), trolli i innych takich, którzy nie powinni mieć tutaj konta.

Ta propozycja punktów za zgłaszanie nielegitnych wpisów może być kontrowersyjna, więc warto byłoby to przedyskutować. Tak czy tak, Marek podejmie ostateczną decyzję, czy pomysł jest wart implementacji.

 

Co Wy Bracia na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, m4t napisał:

Przydałby się jakiś skrypt wyłapujący Fit Darię, Sarę

To by musiał być skrypt wykraczający poza kod matrixa i inwadujący rzeczywistość Darii.

 

Musiałby wyśledzić ją po IP, następnie weryfikować ścieżki po VPN, potem wyjść z routera, z fal wifi stworzyć białą minichmurę dymową w kafejce internetowej w której siedzi, następnie rozpoznać i wyłapać Sarę, przemienić ją na bity i przesłać do pamięci RAM bez podtrzymywania zasilania i nastepnie wyłączyć prąd.

 

Innej opcji nie widzę.  

Nie niemożliwe ale trudne i taki bot pewnie odpłatny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.