Skocz do zawartości

Skala


viko

Rekomendowane odpowiedzi

Masz jakieś koleżanki? Najlepiej byłoby się zapytać kobiety.

Popatrz na siebie w lustrze. Na ile byś się ocenił? Zazwyczaj ludzie są wobec siebie krytyczni i oceniają się niżej niż inni. Na korzyść mężczyzny działa wzrost, budowa ciała, ubranie. Można gołym być na 5, a jak się odpowiednio ubierzesz to będziesz mieć 7 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest rozsądna skala:

 

9zUyLq2WUFY96rCakPwphW_Vmz8Yy0O9ttM7qByq

 

oryginalnie stąd, znaleziona na reddicie, zapisana na archive.org.

 

Do tego dochodzą mięśnie. Mięśnie mogą dodać ci dużo powabu. Z twarzą, poza fryzurą i delikatnym zarostem nie możesz dużo zrobić, ale z resztą ciała jak najbardziej.

Poza tym więcej mięśni i więcej ruchu to więcej endorfin, i testosteronu czyli lepsze samopoczucie, pewność siebie itd.

Tyle w kwestii fizyczności.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kanał "FaceAndLMS" na yt. Wszystko jest tam tłumaczone naukowo odnośnie teorii wyglądu i dynamik relacji damsko- męskich. 

Natomiast jest też kanał bodajże "basedZeus" odnośnie poprawiania atrakcyjności i trochę PUA.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kapitan Horyzont U bab na miejscu nr1. są atrybuty fizyczne -> twarz, wzrost, postura/sylwetka - to wiadomo, samica (tak jak i samiec), określa to czy ją pociągamy. Nr2. to zachowanie, gestykulacja, mowa ciała itd. -  po tym samica może ocenić, czy samiec jest pewny siebie, silny, zdecydowany. nr3. to cechy charakteru, osobowość - przy bliższym poznaniu, mimo tego że samiec ją pociąga i wydawał się pewny siebie, samica "face to face" stwierdza czy to fasada, czy samiec przy bliższym poznaniu to cipa, nieśmiały "dzieciak", beciarz itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, lxdead said:

Ta piramida jest coś nie halo, jeśli facet taki jak Ryan jest 7, a te a'la zniewieściałe typki są na 8.

Takie głosy będą zawsze. To samo było w przypadku oceny kobiet w wątku (nie mogę znaleźć) o skali atrakcyjności. Też było: "a ta 7 to jest dla mnie 9, a to 10 to najwyżej 8". Takiemu nie dogodzisz.

Przypomnij mi jakie było pytanie reportera? "Czy ktoś mógłby wyjaśnić skalę?". Skala jest. Poglądowa i z opisem. Dotyczy tylko twarzy, reszta to jak sam wspomniałem to osobna i również ważna kwestia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz Nie jestem "homo", ale bez kitu, stawianie Gosslinga poniżej panów jak Ci 3 pierwsi od lewej to jest jakieś nieporozumienie. Jak dla mnie skala "black pillowa" jest bardziej na rzeczy, niż ta z reddita. Wolę w tym przypadku zaufać ludziom, których poglądy są czarne jak ślunski wungiel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć obrazek, to będę mógł coś na ten temat powiedzieć. Poza tym jest tak jak powiedziałem. Każdy ma jakieś swoje preferencje i ułoży tą skalę inaczej. liczy się tu idea i sposób rozumowania a to akurat łatwo zrozumieć i ocenić na podstawie zarówno obrazków jak i opisu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Gr4nt said:

Ze skalą porównują się tylko narcyzi lub goście z niskim poczuciem własnej wartości. 

Metoda porównawcza jest to jak najbardziej uznana metoda pomiaru. Jak niby ma poznać co dobrze wygląda a co nie, co mu pasuje a co nie, jeśli nie ma porównania?

Nie ma się dobijać, tylko poznać rzeczywistą wartość swoją w tej kwestii i iść dalej.

Przypomnij mi jak brzmiało pytanie reportera? Co to jest skala.  Więc nie rozumiem, czego chcesz od odpowiedzi.

Masz rację, ze skalą nie porównują się tylko Chady, bo oni mają odpowiedź na pytanie o swój wygląd w postaci pisków lasek na ich widok. A może chłopak dobrze wygląda i takie porównanie da mu kopa żeby się nie przejmować zbytnio i to mu pomoże? Tego typu teksty to typowy coping.

 

On 3/29/2019 at 12:02 AM, Ancalagon said:

Mnie najbardziej rozbawił Anthony Davis jako ostatnia pozycja z 3.

(...)

Wiadomo, dojrzał i zmężniał, ale i tak przykładem jest wyjątkowo głupim - człowiek o elitarnej fizyczności 1 na miliard.

Ale jest brzydki jak noc.

Skala dotyczy atrakcyjności twarzy a reszta ciała to reszta ciała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.