Skocz do zawartości

Kontrola telefonu


ariok

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

widziałem w innych wątkach, że niejedni z Was wspominali o szpiegowaniu telefonu. Chętnie dowiem się jakie aplikacje testowaliście i z jakimi efektami.

 

Muszę pilnie skorzystać z tych dobrodziejstw. W końcu stworzony by mieć kontrolę nad swoim dzieckiem :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Pierwsze słysze o tego typu aplikacjach.

 

Na Twoim miejscu porozmawiałbym z dzieckiem żeby samo pokazało Ci co ma na telefonie na zasadzie:

 

"Pokaż staruszkowi co teraz się robi w Twoim wieku, może mnie czegoś nauczysz"

 

Dzięki temu dziecko może robić to z własnej woli, a będziesz miał wgląd.

 

Nie wiem w jakim jest wieku ale teraz na topie są:

-instagram

-snapchat

-tiktok

-tinder

-youtube (jest chyba wersja dla dzieci z większym filtrowaniem filmów i rekomendowaniem np. bajek albo może rodzić ustalić co dziecko może oglądać a co nie)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to jest jeszcze aktualne, ale możesz poszukać czego takiego jak spy phone. Aplikacja zainstalowana w telefonie, dzięki której szlow wszytsko zrobić. Podejrzeć smsmy, zadzwonić i słuchać otoczenia itp. Te aplikacje nigdy nie były jednak za darmo, zawsze kosztowały sporo kasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 2.09.2019 o 19:31, Flester napisał:

Wystarczy ze zdobędziesz jej telefon na chwilę np. Kiedy ona śpi i cyk, reset hasła, konto twoje, ustawiasz by wszystko zassysało z komóry a ty tylko pobierasz dane. Full legit. 

 

Do rozmów telefonicznych już ciężej, ACR już nie działa na android 9

Bez żadnych aplikacji poza Google? SMSy i Messenger? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.