Skocz do zawartości

High Kick na twarz


Perun

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem szanownej Braci,

Wczoraj spotkała mnie nieprzyjemna sytuacja, bez powodu zostałem kopnięty w twarz przez gościa około 190 cm, pomimo mocnego strzału, udało mi się skontrować silnym prawym, a wtedy zostałem wzięty "w tubę" przez trzech jego frajerów.
Dziś trafiłem do szpitala z podejrzeniem pęknięcia czaszki, na szczęście tomograf i RTG wyszło OK.
Teraz został mi problem lima 
Czy znacie jakieś sprawdzone sposoby na przyspieszenie jego wchłaniania ?

W jaki sposób najlepiej z retuszować tą pamiątkę ?

Z wyrazami szacunku Perun

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Perun napisał:

Wczoraj spotkała mnie nieprzyjemna sytuacja, bez powodu zostałem kopnięty w twarz przez gościa około 190 cm, pomimo mocnego strzału, udało mi się skontrować silnym prawym, a wtedy zostałem wzięty "w tubę" przez trzech jego frajerów.

Czyżby Sebixy patrioci? :P

4vs1? :) .

Prawdziwi bohaterzy, dlatego na takich cwaniaków, wożę ze sobą maczetę w aucie dla ostudzenia ich wojowniczych zapędów, choć nie miałem jeszcze ostrych sytuacji z ludźmi na ulicy :) .

23 minuty temu, Perun napisał:

Czy znacie jakieś sprawdzone sposoby na przyspieszenie jego wchłaniania ?

Hmm, nie wiem czy jest jakiś sposób, samo musi zejść, możesz jakoś temu pomóc, ale i tak to pójdzie swoim torem :)

 

23 minuty temu, Perun napisał:

W jaki sposób najlepiej z retuszować tą pamiątkę ?

Słońce świeci, zakładaj okulary :).

Jak wstydzisz się iść po zakupy, to poproś mamę, sióstr, brata, kuzyna kogokolwiek.

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, The Motha napisał:

4vs1?

Zapewne. Ludzkie karakany. Właśnie dlatego Glock 17 ma 17 naboi, byś przeładowywać niepotrzebnie nie musiał : )

 

@Perun, tymczasowo ciemne szkła na twarz, co do maści, coś co ma w składzie arnikę, kasztanowiec albo octanowinian glinu. Dobry jest też wychładzający żel dla sportowców, za cholerę nie mogę sobie nazwy przypomnieć, sprawdzę w domu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za chuje...tępić takich!

 

Dobrze że wszystko jest ok, brak wyobraźni takich debili jest porażający.

 

Miałem podobną akcję parę lat temu, jakiemuś kolesiowi się nie spodobałem i się rzucił na mnie, łamiąc mi nos w wyniku czego rozlało mi się limo na całą prawą stronę twarzy. Nawet nie udało mi się nic zrobić, miał celne ciosy i długie ręce.

 

Nie stosowałem żadnych maści, tak jak Bracia wyżej mówili, chodziłem w okularach, nawet szybko zeszło z tego co pamiętam.

 

Inna sprawa że miałem zaraz po tej akcji wystąpienia publiczne, więc jednym słowem miałem przerąbane, bo występowałem w okularach, a nie zawsze były to jasne pomieszczenia ;)

Edytowane przez Taboo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun, nie znam żadnego sposobu ale co mogę polecić to prześledzenie tematów na forum MMA albo jakimś bokserskim - ewentualnie tam zpaytaj, a może nawet bezpośrednio w jakimś orliku.

 

Życzę ci zdrowia a śmieciami się nie przejmuj - karma wszystko naprawi.

Edytowane przez dyletant
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często zastanawiałem się co w takiej sytuacji, czy za użycie maczety/noża/kija/(wstaw cokolwiek czym lubisz rozjebac łeb) nie będę pozniej sądzony do końca zycia? 

 

A co do tematu to niezłe kurwiszony, nienawidzę takich jebanych sebixów, krzesło elektryczne najlepiej dla takich. 

Odkąd mnie napadli tak w trójkę i rozjebali nos to do dzis mam chęć na zemstę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Perun said:

Co powiedzieć "kolegom" co nie zareagowali ?

Rozumiem, że nie byłeś sam i nikt z Twoich nie zareagował? Jeżeli tak to nie są to Twoi przyjaciele - to zwykłe szmaty.

Powiedz im to prosto w twarz, że nie mają jaj i są szmaciarzami i żeby nie spodziewali się jakiejkolwiek pomocy z Twojej strony nigdy.

 

7 hours ago, Perun said:

a wtedy zostałem wzięty "w tubę" przez trzech jego frajerów

Przykro słyszeć takie historie. Trzymaj się i głowa do góry.

 

5 hours ago, Perun said:

Mam w przyszłym tygodniu parę rozmów z osobami wyżej odemnie

Na wstępie wyjaśnij, że zostałeś napadnięty i pobity przez 4 na jednego i próbowałeś się bronić- nie wstydź się i bądź z siebie dumny - nie stchórzyłeś i w rozmowie z ludźmi rozumnymi na pewno będą mieli do Ciebie szacunek.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na limo dobre jest cos zimnego, jakas kostka lodu myślę, ale i tak duzo nie da, okulary przeciwsłoneczne i lotto ? 

 

 

A kumple są słabi psychicznie, najwyraźniej zjadł ich stres i sie bali pomóc bo chyba szli myśleniem, '' lepiej żeby jeden od nas dostał lanie, niz my wszyscy '', ale tak ogólnie, to na trening walk i znaleźć fajnego kumpla tam, taki Cie chociaż nie zostawi w potrzebie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Żel/ maść z arniką.

2 Zimne okłady, zmniejszą opuchliznę.

3 Sporo witaminy C w diecie, poprawia.

4 Ciepłe okłady (można stosować po około 30 godzinach od urazu), poprawiają ukrwienie/ przyśpieszają wchłanianie. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo TK głowy i RTG,  które wyszły zdaniem lekarza okej. Jestem zaniepokojony, ponieważ czuję uścisk na górę czaszki od dzisiaj. Ponadto 5 godzin po uderzeniu miałem objaw Bettlea, który występuje przy złamaniach czaszki.  

Niepokoi mnie też to,że mogłem mieć kontakt z krwią napastnika,  a sam miałem rozcieta twarz... Pozostaje mi czekać 6/8tygodni na testy na Hiv i Hcv.

@PanDoktur Poradzisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie użycia przedmiotu, lepiej wylądować metr przed sędzią, niż metr pod ziemią.

Ja ostatnio byłem podpuszczany przez ziomka z pracy, ewidentnie szukał zadymy, jednak słownie to rozwiązaliśmy. Kilka osób słyszało jego teksty w moją stronę, mimo wszystko powinienem mu wykurwi*, jednak stwierdziłem nie ma sensu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Odnośnie użycia przedmiotu, lepiej wylądować metr przed sędzią, niż metr pod ziemią.

Dopóki debile na spółę z frontem obrony przestępców będą stanowić prawo i z ustawy i orzecznictwa nie wyleci na śmietnik historii sądzenie ofiar napadów za tzw. przekroczenie obrony koniecznej, nie będzie normalnie. A wystarczy przepis w rodzaju: "napastnik, który naraża drugą osobę na utratę życia, zdrowia, mienia ponosi wszelkie i jedyne konsekwencje podjętej decyzji, z utratą życia włącznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror Sikam na prawo, jeśli kiedyś, ktoś włamie się do mojego domu / samochodu, czy zaatakuje na ulicu. Zrobię wszystko by ocalić siebie czy swoje terytorium, wydłubie mu oczy i je zjem, ale nie pozwolę na naruszenie moich granic. Albo Ty Albo On, polecam film skazaniec, tematyka obrony koniecznej jest tam poruszona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Perun napisał:

Pomimo TK głowy i RTG,  które wyszły zdaniem lekarza okej. Jestem zaniepokojony, ponieważ czuję uścisk na górę czaszki od dzisiaj. Ponadto 5 godzin po uderzeniu miałem objaw Bettlea, który występuje przy złamaniach czaszki.  

Niepokoi mnie też to,że mogłem mieć kontakt z krwią napastnika,  a sam miałem rozcieta twarz... Pozostaje mi czekać 6/8tygodni na testy na Hiv i Hcv.

@PanDoktur Poradzisz ?

Jakby było coś połamane to na pewno na RTG lub TK wyszłoby. Objaw Battle występują przy załamaniach, ale w Twoim przypadku musiał wynikać z obrzęku, bo na pewno złamanie struktur kostnych zostałoby uwidocznione w przeprowadzonych badaniach. Co do bólu głowy to normalne, może się utrzymywać nawet do 2-3 tygodni. W razie gdyby doszło do zmiany charakteru bólu, jego intensyfikacji to wtedy zgłoś się do lekarza rodzinnego. Jeżeli chodzi o szybsze gojenie się obrzęków, sińców to szczerze mówiąc szkoda wydawać kasę na jakieś produkty z apteki. Zimne okłady, zaprzestanie palenia fajek i tyle.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.