Skocz do zawartości

40 z prawie odchowanymi dziećmi


Rekomendowane odpowiedzi

3 minutes ago, Obliteraror said:

ukrywam, że mnie to kręci, jako niezrealizowana fantazja. Dziwne jakieś, cholera, obiekcje.  Typu: nie podoba mi się pomysł jazdy tylko na seks, dziwnie bym się czuła, jak kurtyzana etc. 

Zabookuj hotel bez pytania o zdanie.

Pozniej powiedz jej, ze “chcesz powaznie porozmawiac a nie chcesz robic tego w domu” i zeby sie stawila pod dany adres o okreslonej porze.

 

Troche ryzykowne moze bo sie wpieni ale jak emocje opadna to ja to moze nakreci ze taki “kombinator” jestes aby dazyc do celu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sheep napisał:

Ty za to marzysz o pewnej pani przed 50 :D 

Czy Ty jesteś poważna, samico?
Przecież wyraźnie zaznaczam, że kobiety starsze są zdyskwalifikowane na miejscu.
Aktualnie nawet rok młodsze dyskwalifikuję.
Musi być minimum 7-8 lat młodsza.
A to, że się spotykam aktualnie z 5 lat młodszą wynika z tego, że przyszłe potencjalne żony/konkubiny są jeszcze dziećmi ; ) 
Ale poczekajmy 10 lat...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ragnar1777 napisał:

gdy zdejmowała majtki w miejscach publicznych, to nie czuła się jak ostatnia...?
Chyba sex w parku jest bardziej perwersyjny niż wizyta w hoteliku.
Dziwna kobieca logika.

Prawda? Logiki w tym nie ma za grosz. Pewnie, były hoteliki, przy okazji wyjazdów na weekendy, krotkie urlopy etc. Ale mi chodzi po głowie właśnie pojechać do takiego lekko obskurnego moteliku gdzieś przy drodze i zerżnąć ślubną jak ostatnią zdzirę. Jak kogoś uraziłem, przepraszam, jednak w męskim towarzystwie jesteśmy, pomijając trolli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Sheep napisał:

jak będzie ją traktował jak worek na spermę to sobie na to zasłuży ;) 

 

Propagując stosowanie przemocy, ryzykujesz że podpadasz pod jakiś paragraf mowy nienawiści. Co w sumie może być dobrą metodą usuwania z Forum toksycznych użyszkodników, nawet tych których aktywność wykazuje zdumiewające zależności czasowe ;)

 

@Obliteraror, a ja ją trochę rozumiem - jeśli widziałeś kiedyś jak wygląda taki "hotelik" w świetle ultrafioletu, to wybierzesz park albo samochód... Zaproponuj że zabierzesz własny, czysty materac/koc, a może zmieni zdanie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Obliteraror napisał:

Nie ukrywam, że mnie to kręci, jako niezrealizowana fantazja. Dziwne jakieś, cholera, obiekcje.

Tydzien temu odjebałem numer nie z tej ziemi. Jak na mnie nie z tej ziemi.

Mianowicie - zapoznałem na erodate damę. Cichodajka. Nawet niedaleko ode mnie.

Popisalismy, umówiłem się.

 

Złamałem następujące zasady:

1. Umowiłem się nie wiedząc jak wygląda

2. Umówiłem się z damą poniżej 40-tki (37 ma)

3. Umowiłem się z damą za chudą (165 cm wzrostu 50 kg wagi)

4. Umówiłem się z damą nawet nie znając jej numeru telefonu ani nawet głosu.

 

Zaproponowała (sama) bym na nią czekał o określonej godzinie w określonym hotelu, w pewnym mieście powiatowym województwa pomorskiego. Mam tam przyjechać, wynając pokoik, napisać jej numer pokoiku na komunikatorze erodate po czym ona przyjdzie.

 

I tak się stało.

Puka w drzwi, otwieram. Śliczna. Po prostu śliczna mimo, że chuda.

Już od pierwszego pocałunku wiedziałem, że będzie więcej niz dobrze.

Okazało się potem, że było znacznie lepiej niż mi się wydawało :)

 

Życie pokazuje, ze czasami warto złamać zasady i zaryzykować. Już starozytni Rosjanie zauwazyli, że kto nie ryzykuje ten nie zakąsza szampana kawiorem :):):)

W przyszlym tygodniu powtórka :)

 

PS:

Ten hotel to typowa chatka-jebatka. Dzwonisz, rezerwujesz pokój. Zostawiasz telefon i uwaga - podajesz na etapie rezerwacji tylko imię, wiecej nie chcą.

Przychodzisz, dostajesz klucze od pokoju, płacisz 100 za dobę bez śniadania. Nikt Cię nie pyta o dane personalne, nic nie zapisują, nie meldują. Tylko pytają o imię i godzinę rezerwacji, ewentualnie o numer telefonu jak mają wiecej takich samych imion :)

Wydają paragon fiskalny żeby nie było, że to lewe.

Hotelik czyściutki, pokoiki całkiem spore. W każdym dwa łózka do samodzielnego zsunięcia w jedno we własnym zakresie :):):)

O 21 zamykają ten przybytek razem ze znajdującą się na dole restauracją.

Gdy chcesz wyjść na miasto - każdy komplet kluczy ma klucz od głównych drzwi (portierki nie ma).

Gdy opuszczasz przybytek - wrzucasz klucze do skrzynki przy wejściu.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Sheep napisał:

Ale zdajesz sobie sprawę, że Twoja żona może nie podzielać tych fantazji? I to dla niej w ogóle nie jest pociągające?

Co to znaczy, że ona nie podziela fantazji?
A czy jej się jakaś krzywda dzieje?
Co to za problem pojechać do hotelu na sex?
Czym to się różni od normalnego sexu? 
Litości...

A właśnie @Obliteraror jak się wyjaśniła sytuacja z tym typem spod słuchawki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sheep napisał:

To znaczy, że nie chce, a  z seksu mają mieć przyjemność obie strony

I może się bać co pomyśłi obsluga w hotelu, że wezmą ją za dziwkę, kobiety czesto zbyt się przejmują co ktoś pomyśli.

Dlatego jesteście jeszcze w jaskini...
To są procesy, które mają swój początek z czasów pierwszych plemion.
Kobieta odrzucona przez plemię, po prostu ginęła.
Dlatego zawsze szukały samców najwyżej w hierarchii by czuć się po pierwsze bezpiecznie, a po drugie z respektem :) 
Ale żeby przejmować się jakimś obcym typem w recepcji...
Dziwne, że przeważnie kobiety są tak ograniczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Sheep napisał:

@Ragnar1777 Taaaa..... ale przejmować się, że się jeszcze nie ruchało czy się jest nazwany cipą i rzucać się z pięściami na kogoś albo mieć kompleksy że kobieta więcej zarabia albo tracić glowe na widok ladne dupy to już jest bardzo inteligentne xD

Chyba nie muszę po raz setny przypominać, kto budował cywilizację...
Oraz kto tylko leżał i pachniał, czerpiąc również tylko zyski z ciężkiej pracy(mężczyzn) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Sheep napisał:

Nie ma dziecka w 3 miesiącu jest zarodek, w macicy kobiety i to ona o nim decyduje.

13 minut temu, Sheep napisał:

ostatnio jeden pan mi życzył gwaltu przez arabów

Gwałt, nawet życzenie go innej osobie, jest złem i powinien być karany. Tak jak nielegalna aborcja, lub życzenie innej osobie by przeprowadziła aborcję. Takie mam staroświeckie poglądy.

Obie te zbrodnie, opierają się na tym, że ktoś UZURPUJE sobie prawo własności innego człowieka.

Odczłowiecza, dehumanizuje ofiary, aby czynić zło wedle swej woli; aby gwałcić, czy aby mordować, bez wyrzutów sumienia.

"To nie człowiek, to zarodek" powiedzą - więc można mordować? Nie.

"To nie ludzie, to wróg" powiedzą - więc można gwałcić? Nie.

W obu przypadkach - zło trzeba nazywać złem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sheep napisał:

No kobietom :) A kobiety Was są potrzebne, nawet do tych prymitywnych celów, ale jednak :) Dlatego to zawsze Wy się macie starać, kobieta co najwyżej może się łaskawie zgodzić.

MY mężczyźni kobiet nie potrzebujemy nawet do tych spraw.
Pewni inteligentni i ambitni mężczyźni tworzą sex roboty czy sex lalki :) 
Także nie martw się kochana ;) 

Za to wy niestety nas potrzebujecie :) 
I naszego fiuta ;)
Baba bez bolca dostaje pierdolca - święta prawda.
Baba może być niezależna, ale zegareczek bije, desperacja się robi turn on, ponieważ instynkty są silniejsze.

Mężczyzna w pradawnych czasach mógł przeżyć sam, za to kobieta już nie.
Dlatego same sobie kopiecie grób, walcząc z nami.
Instynkty was wykończą, będziecie nieszczęśliwe marząc o tym bolcu nocami ;)
No, ale niestety idąc tą drogą skończycie w końcu jak te Amerykanki, które mogą dzisiaj tylko pomarzyć o ślubie ;) 

 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sheep napisał:

My mamy wibratorki i inne fikuśne zabaweczki, a coraz więcej kobiet świadomie rezygnuje z dzieci na rzecz kariery i rozwoju. A seks i tak moga mieć na zawołanie z kim chcą, także....to Wy się bujcie ?

Patrz zatacza się koło.

Rezygnujecie z rodziny i słuchania mężczyzny na rzecz karierki.
W tym samym czasie twierdzicie, że wasze potrzeby seksualne będą zaspokajane, ponieważ na pstryknięcie palca macie sex.
Tylko jakiej wartości jest ten sex i z kim sex?
Rozumiem, że tylko aby zaspokoić chcicę macicy z jakimś badboyem, który nie jest zainteresowany stałym związkiem :) 
W takim razie również dla mężczyzn będziecie służyć jako worek na spermę :) 

Tego chcecie, drogie kobietki? :) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Sheep napisał:

Dlatego pisalam o zabawkach, lepiej dla kobiet, żeby się do tego ograniczyły, ale jakby coś mają i z facetem seks na wyciagniecie reki, a facet albo musi się starać albo płacić. 

Po co nam związki skoro we wszystkim możemy sobie same poradzić? I coraz więcej kobiet nie chce dzieci? 

Kobieta podobno potrzebna tylko do seksu, a facet nawet do tego nie xD 

Proszę Cię...
To tak samo można powiedzieć o fapowaniu ;) 
Kompletnie nie ten poziom ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuż przed 18 powiadasz. Dla nich matka to świętość. Coś pójdzie nie tak, to jeszcze wpierdol będziesz mógł dostać. Stare próchno. W najgorszym przypadku, znajomość potrwa krótko, a ty będziesz traktowany, jak piesek-maskotka. Przy pierwszej próbie wymuszenia na tobie "aportu" pożegnaj panią.

Edytowane przez PUNK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Obliteraror said:

ten hotel już Cię dawno miałem zapytać. Co robić w sytuacji, jak Pani (w tym przypadku żona) alergicznie reaguje na propozycję wyjazdu do takiego hoteliku-moteliku w jednym celu? Nie ukrywam, że mnie to kręci, jako niezrealizowana fantazja. Dziwne jakieś, cholera, obiekcje.  Typu: nie podoba mi się pomysł jazdy tylko na seks, dziwnie bym się czuła, jak kurtyzana etc. Tego na razie nie byłem w stanie zmienić.

Bądź facetem i władczym tonem powiedz - masz tam jechać i być o tej i o tej, numer pokoju taki a taki.

Masz być ubrana tylko w płaszcz i nic pod nim. Ja tam będę czekał już w środku.

I koniec dyskusji - mówisz patrząc w oczy.. Dodajesz chcę abyś to zrobiła.

 

4 hours ago, Isildur said:

Panowie co sądzicie o rozwódce z 2 synami w wieku tuż przed 18?

Z taką nie miałem jeszcze doświadczenia. Czy taka kobieta patrzy na faceta przez pryzmat bankomatu jak powiedzmy 27latka z dzieciokiem? 

Na jakie rzeczy zwracać uwage? 

Jakie mogą być lampki ostrzegawcze?

Ok mimo, że zapewne mówi, że nie szuka męża oraz związku - to raczej i tak szuka.

Jest sama koleżanki mają facetów - ciężko samej jeździć na wakacje chodzić do restauracji - koleżanki są wolne tylko co jakiś czas.

 

Może powiedzieć, że dzieci ma i już więcej nie chce, że jest na pigułce... a co w głowie nie wiesz.

Miałem taką co na trzeźwo - pięknie gadała, dziecko mam 19 lat, dom mam męża miałam nigdy więcej. Jechałem jak królik..

ale po alko po jakimś czasie się zaczęło - najpierw niewinnie.. byłbyś dobrym mężem, idealnym tatą.. i raz ten żarcik haha jestem w ciąży bacznie obserwując moją reakcję (tak pojechałem bez gumy jak idiota)

 

Dlatego tylkow gumie - nie zabieraj po restauracjach i nie wydawaj nie wiadomo ile kasy. 40 z dzieciakami jeżeli dobrze wyglądasz i tak ją pukniesz raczej wcześniej niż później. Na randce od razu zapodajesz kino, dotyk, rozmowa o sexie...

 

Weź pod uwagę, żę 40 z dzieciakami to duża szansa, że będzie bardzo luźna, cyc już nie ten, ciało obwisłe, ale zapewne będzie nadrabiała nadgorliwością i ochotą do robienia wszystkiego.

Tak więc są plusy ale takżę minusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wybaczcie Panowie, że się nie udzielałem, ale to z powodu bana za tytuł? (Trochę przesadzacie z tymi banami ;) )

Sytuacja wygląda obecnie tak:

Jestem po 1 spotkaniu. Kobietka całkiem całkiem, szczuplutka, pachnąca. Jak zobaczyłem brzuch to byłem w szoku, jak kobieta w tym wieku może mieć taki płaski brzuch bez żadnej "zmarszczki" :D

Było całowanko, przytulanko, jakieś obcieranie, ale seksu nie chciała bo za wcześnie, co można odebrać jako plus (nie dlatego, że jej się nie spodobałem, bo wrażenie dobre zrobiłem i zapraszała już nieraz na kolejne spotkanie).

Ale pierwsza czerwona lampka już zapalona - powiedziała, że ma założoną wkładkę :D 

Po za tym, dałem jej do zrozumienia, że nie zamierzam być bankomatem, więc jeśli dalej będzie nakręcona to może być ciekawie ;) Aczkolwiek jak pisze @Pytonga trzeba będzie uważać na jej intencje. Chociaż szczerze mówiąc, mogę wydać trochę kasy czy to na obiad czy jakiś wypad w zamian za FwB ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.