Skocz do zawartości

Tatuaż z flagą Polski.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurwia mnie bezustanne robienie z Polski i Polaków ciągle za coś winnych nieudaczników. Wkurza mnie że robią z nas pośmiewisko - dlatego chciałbym z osobistej potrzeby walnąć sobie tatuaż z flagą Polski.

 

I teraz dwa pytania:

 

1. Gdzie zrobić ten tatuaż? Ramię, plecy? Może lewy mięsień naramienny?

 

2. Gdzie na podkarpaciu robią dobrze i tanio?

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze i tanio to dwa sprzeczne wymagania w tym kontekście. Tatuaż robi się na całe życie, więc polecam zrobić go DOBRZE, niezależnie od kosztów. Jeśli brak Ci środków, to poczekaj aż będziesz je miał. Miejsce to kwestia indywidualna - ja osobiście bym robił na lewym piersiowym.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatuaż ....jest albo dobry, albo tani....jak już robić, to warto dać więcej i iść do artysty w dużym popularnym salonie, a takie tylko w dużych miastach. Jak już to Rzeszów, a najlepiej Kraków.

Dla czego warto dać dużo za tatuaż i zrobić go w dobrym salonie...

Po pierwsze tatuaż po za ładnym wzorem musi być zrobiony na odpowiedniej głębokość...nie za płytko - szybko zblaknie albo poprostu częściowo się złuszczy albo za głęboko...murowane komplikacje zdrowotne.

Po drugie...chodzi o umiejętności tatuażysty, umiejętność odwzorowania ( by np. zamiast orła nie wyszła wrona lub kura ) to jedno, drugie to odpowiedni dobór koloru, robienia przejścia barw, kształtów cieniowania...no i sprzęt.

Jakość sprzętu i dbałość o jego czystości, no i najważniejsze higiena by się nie nabawić dziadostwa - żółtaczka, czy nawet  HIV ( ogólnie choroby zakaźne ).

Dobre salony mają medyczne autoklawy do oskarżania sprzętu, pracownicy mają badania, czy nawet używanie odpowiednich tuszów - do tatuowania a nie atramentu ... np z zestawu do uzupełnienia kardidzy do drukarek - spotkałem się z takim czymś.

Nie ma sensu iść do Mietka ....bo znajomy robił i sobie chwali, a Mietek maszynkę sam sobie zrobił z kolejki Piko...albo walkmena, długopisu i struny od gitary...

Płacimy za jakość oraz bezpieczeństwo naszego zdrowia.

Nie ma sensu robić byle gdzie, a podejście dobrze i tanio nigdy nie idzie w parze bo coś zawsze jest jakimś kosztem.

Dobry polecany salon w dużym mieście.

Teraz pytanie do miejsca ... zależy czy chcesz go eksponować i jak bardzo, są miejsca gdzie się nie robi - brzuch - na starość jak skóra zacznie zwisać, lub się utyje ....to będzie koszmarnie wyglądać.

Ramię albo plecy .... Można zrobić np. wzór husarza dzierżącego sztandar, albo z kopią w szarży i na niech choragiew biało czerwona.

Na plecach by miało ręce i nogi...musi być duży, a co za tym idzie to kilka godzin 2-3 w minimum 2 -3 - 4 sesjach.

Boli na początku, po 15 min czuć tylko takie dziobanie, boli na kościach - łopatki i kręgosłup.

Na ramieniu ładny wzorek ...2-3 godziny dwie sesje ( ostatnia po podgojeniu na poprawki )

Edytowane przez wojkr
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj link do tatuaży. Co kto woli ,ja nie posiadam żadnego. Wizyta u lekarza, pomiar ciśnienia ,osłuchanie i lekarz ogląda ciało. Powiedziałem ,że nie mam tatuaży to od razu skończył badanie.

                                                 https://www.o2.pl/artykul/burtchett-w-latach--dziaral-krola-nieznana-historia-tatuazu-6360654412977793a

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wojkr napisał:

Boli na początku, po 15 min czuć tylko takie dziobanie, boli na kościach - łopatki i kręgosłup.

Na ramieniu ładny wzorek ...2-3 godziny dwie sesje ( ostatnia po podgojeniu na poprawki )

Pisanie o bólu jest jak tłumaczenie prawiczkowi na czym polega sex. Każdy ma swój próg bólu. Jedni zasypiają przy dziaraniu ( autentyczne przypadki ). Drudzy wyją jak by ich cieli żywcem. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha z tym Furious Petem mi chodziło, że to Polak Amerykańskiego czy tam Kanadyjskiego pochodzenia.

Jest dumny ze swojego pochodzenia :)

Nie wiem ale jak wcześniej pisałem to chyba wiadomość nie doszła bo musiałem wyjść z chaty i zapomniałem przełączyć na transmisję danych ? 

Tutaj nagrał mega jajcarski filmik z niekrytym krytykiem:

 

A tu ten tatuaż, chociaż wydawało mi się, że go podkoksał i miał na biało czerwonej fladze.

hqdefault.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kimałem na laserowej depilacji, tatuaż robiłem aby porównać ból i zobaczyć jak to jest. Z tym, że ja mam tylko napis. Kumanie na dłuższej sesji - no problem. 

 

Natomiast kiedyś zdarzało się, że było cos na plecach do wyciśnięcia - no i tu próg bólu, jest taki że łzy lecą.  Dziwne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński z tatuażem nie ma się co spieszyć, lepiej spokojnie poczekać, wybrać miejsce, wzór no i dobrego artystę.

Sam mam w planach, ale to nie ucieknie.

 

Trochę mnie powstrzymuje myśl o ewentualnym przyszłym konflikcie...

Chciałbym wtedy działać w podziemiu a jak mnie dorwą, rozbiorą to pozamiatane. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja....ból to kwestia indywidualna, dla jednych to kwestia dyskomfortu, inni naprawdę czują duży ból...inni mają z tego przyjemność. 

Jest też kwestia gojenia - też indywidualna - jednym doi się bezproblemowo innym robi się strup, mają uczucie "poparzenia" w miejscu dziarania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, wojkr napisał:

Jest też kwestia gojenia - też indywidualna - jednym doi się bezproblemowo innym robi się strup, mają uczucie "poparzenia" w miejscu dziarania.

Jak tatuażysta nie pozrywał skóry to tatuaż musi się dobrze goić. Nie zapomnę tekstu kolegi, któremu tatuażysta powiedział tak : przez 3 dni nie smaruj niczym ??beka na całego :D. Kup auto nie tankuj i jeździj ile się da ha ha 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o pielęgnację miejsca tatuażu, tusz jest ciałem obcym w skórze, u niektórych reakcja jest naprawdę silna i przypomina poparzenie - obrzęk, jadzenie się ... Nie są to częste przypadki, ale są, chcesz się dziarać bądź świadomy co robisz, najlepiej zrobić sobie jakiś mały tatuaż na początek - na próbę, dopiero potem decydować się na coś większego.

Edytowane przez wojkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Gdzie zrobić ten tatuaż?

Przedramię... będzie bardziej i częściej eksponowany, np. tuż nad nadgarstkiem od wewnętrznej strony.

 

Lub...

 

Biceps od wewnętrznej strony... jak go będziesz pokazywał to przy okazji będziesz napinał mięsień pokazując siłę...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.