Skocz do zawartości

Felieton o Panu Dominiku Bosie z kanału Awięc.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Bracia, ponieważ Pan Dominik nie odpowiedział na moje pytania zawarte w filmie na vimeo, postanowiłem napisać felieton, w którym ponownie je zadałem. Informuję też że moi krytycy pieją z zachwytu, że dziś mam zostać "zaorany" przez Pana Dominika z kanału Awięc - no cóż, ma do tego prawo. Natomiast nadal cichutko w serduszku hoduję nadzieję, że odpowie na moje pytania, by oczyścić napiętą w internecie atmosferę.

 

Artykuł zawarty na kilku moich portalach:

 

https://samczeruno.pl/niebezpieczne-zwiazki-dominika-bosa-awiec/

 

https://samiecnews.life/2019/03/30/niebezpieczne-zwiazki-dominika-bosa-awiec/

 

http://www.ecoego.pl/2019/03/30/niebezpieczne-zwiazki-dominika-bosa-awiec/

 

Życzę miłej, wieczorowej lektury, już dawno nic nie pisałem i nie jest łatwo wrócić w ten rytm pisarski :)

 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo celne.... "swoje gnoicie cudze chwalicie" ale to chyba taki znak naszych czasów, wynikający z narodowego poczucia niższej wartości - w myśl wszystko co polskie jest gorsze. Nawet nasze polskie firmy, często mają nazwy obcojęzyczne, by były bardziej atrakcyjne i coś udają.

Jednak wracając do tematu... większość popularnych polskich youtuberów pluje jadem na wsztko co polskie, na przejawy patriotyzmu i wszystko jest szufladkowanie jako oszołomstwo. Obecny YouTube przypomina mi farmę trolli, stał się narzędziem propagandy i indoktrynacji, prezentuje sobą też coraz mniej użytecznych treści a pojęcie tolerancji, wolności słowa, przekonań jest tłamszone pod szumnym hasłem mowy nienawiści, treści szkodliwych, banowanie, lub obcina się zasięgi przez np dyskryminowanie przez boty odpowiedzialne za wyszukiwanie i kojarzenie kanałów i ich treści.

ps.

(Nie musi to być będące trendem dyskryminowanie polskości...może to być działanie celowe, sponsorowane czy wręcz oplacone. UE twierdzi że państwa narodowe są przeżytkiem, a kraje powinny zrzec się swojej tożsamości i suwerenności dla dobra ogółu - UE, oczywiście pod "wodzą" Nowej Rzeszy Niemieckiej" )

Edytowane przez wojkr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik Ci nie odpowie, ewentualnie zignoruje bo zadałeś pytania atakujące w jego czułe punkty.

Nie wiadomo jaką strategię jego mocodawcy z Niemiec wystosują względem Ciebie ale obstawiam na zawsze sprawdzające się "wyszydzanie".

 

Uważam, że ta walka jest nie jako bezsensu, ponieważ nawet jak powie coś w stylu "owszem należą się nam reperacje" to i tak to niczego nie zmieni - ogólnie, po prostu on będzie troszkę spalony.

Zresztą nie wiem czy ludzie zanim stojący pracują w weekendy, na odpowiedź będzie trzeba pewno czekać do wtorku aż coś poskładają.

 

Życzę powodzenia a o Panu Dominiku, jako osobie publicznej nie mam dobrego zdania, niestety. Atakować kogoś bo nie ma matury wydaję mi się mega prostactwem i z takimi ludźmi nie chcę mieć do czynienia bo kojarzą mi się z największymi ignorantami jakich tylko można sobie wyobrazić.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Atakować kogoś bo nie ma matury wydaję mi się mega prostactwem

W naszych czasach można być profesorem wyższej uczelni i jednocześnie kompletnym kretynem. Kryterium formalnego wykształcenia nie ma nic wspólnego z inteligencją.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No k.... pajac nadepnął na odcisk który mnie uwiera, dzięki Markowi przeszedłem suchą stopą przez życiowe zawirowania.

 

"Wróg mojego przyjaciela jest moim wrogiem"

 

Nie słyszałem o tym kimś wcześniej, ale jeśli ktoś oazę spokoju i wiedzy w której czuję się dobrze obrzuca gównem niech oczekuje rewanżu.

Oczywiście merytorycznych odpowiedzi nie  ma co oczekiwać.

 

Przyjrzę się pacjentowi,:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.