Skocz do zawartości

Słynne morda czy wzrost


Morda czy wzrost  

100 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co istotniejsze w kontekscie SMV?



Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę o tym wpis na blogu. Generalnie jest wysokość poniżej której nie ma znaczenie jaką masz twarz, nawet jakby była blisko ideału. Wysokość nie jest dookreślona co do centrymetra, ale szacuję się, że minimum to ok 165 czasami nawet 170 cm. Jeśli nie spełniasz tego wymogu to masz przejebane.  Bo pierwszy filtr to własnie wzrost, potem kolejności nie jestem pewien ale twarz, budowa ciała, symetrycznośc, itp, etc. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko to ocenić, ale jakim nie byłbyś zajebistym ziomkiem to jeśli masz 165cm lub mniej to serio nie bierz się za panny tylko za inne rzeczy. Szkoda życia. Oczywiście są wyjątki kolesi, którzy mają panny przy tym wzroście ale to jest rzadkość i umówmy się, dla kobiet taki kolo to karzeł i z reguły nie jest podniecający.

Edytowane przez self-aware
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, self-aware napisał:

Ciężko to ocenić, ale jakim nie byłbyś zajebistym ziomkiem to jeśli masz 165cm lub mniej to serio nie bierz się za panny tylko za inne rzeczy. Szkoda życia. Oczywiście są wyjątki kolesi, którzy mają panny przy tym wzroście ale to jest rzadkość i umówmy się, dla kobiet taki kolo to karzeł i z reguły nie jest podniecający.

Mam ok. 175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adolf napisał:

A gdzie pytanie o intelekt? Morda i wzrost to nie wszystko. Osobiście jestem poniżej pułapu mordy i wzrostu, ale na brak zainteresowania nie narzekam.

Jeśli masz poniżej 165 cm wzrostu i średnią twarz i nie masz problemu z leżakowaniem panien to wg źródeł z którymi ja się zetknąłem jesteś ewnementem.  Gratuluję i powiem, że jesli masz angielski na komunikatywnym poziomie to mógłbyś udzielić wywiadu na którymś z anglojęzycznych kanałów black pillowych. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, self-aware napisał:

Ciężko to ocenić, ale jakim nie byłbyś zajebistym ziomkiem to jeśli masz 165cm lub mniej to serio nie bierz się za panny tylko za inne rzeczy. Szkoda życia. Oczywiście są wyjątki kolesi, którzy mają panny przy tym wzroście ale to jest rzadkość i umówmy się, dla kobiet taki kolo to karzeł i z reguły nie jest podniecający.

Bracie wybacz ale pierdolisz głupoty, widuję na ulicy facetów 160-170 z laskami wyższymi niż oni nawet. 

 

Kurwa nie dajmy się zwariować, niektórym RedPill wszedł za mocno już. 

5 minut temu, Adolf napisał:

A gdzie pytanie o intelekt? Morda i wzrost to nie wszystko. Osobiście jestem poniżej pułapu mordy i wzrostu, ale na brak zainteresowania nie narzekam.

Tak to ważne przy bliższym poznaniu, ja też dużo punktów zyskuję w oczach lasek, gdy wejdzie bajera.

 

Przykład mój brat ma teraz pierwszą dziewczynę w wieku 24 lat, gdy gadamy o elektronice czy innych technicznych rzeczach i mój braciak się wymądrza to normalnie widać w jej oczach podziw, jakby się podniecała. ;D 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd ogólnie ma znaczenie. Ale nawet ja masz 165/170, średnią twarz i jesteś otyły, ale jesteś pewnym siebie gościem, który emanuje pozytywnym nastawieniem, z lekka nutą szelmostwa to na brak zainteresowania nie będziesz narzekał.

 

Sądzę tak, gdyż znam jeden taki przypadek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jedno i drugie nie mamy wpływu. Jedno i drugie to kwestia gustu. Dodatkowo zachodzi pewien efekt psychologiczny, że tak nazwę. Przynajmniej u mnie. Na przykład - jak byłem zauroczony damą z małymi cyckami to uważałem, że małe cycki są OK a duże to jakieś wynaturzenie. No i odwrotnie - jak zauroczenie się pojawiło do damy z dużym cycem to te z małymi wydawały mi się mało pociągające. 

 

Jeszcze jeden dodatek - gdy miałem dziewczynę z małymi cyckami to po pewnym czasie oglądałem się za dużymi. Gdy miałem z dużymi to dla odmiany podobały mi się z małymi. 

 

Człowiekowi nie dogodzisz. Kobiety mają to jeszcze bardziej rozwinięte moim zdaniem, czyli podoba mi się akurat facet o takim wzroście i takiej twarzy w jakim się zadurzyły. 

 

Edit: Mam kolegę (lata go już nie widziałem). Wzrost 168 cm. Twarz - dziecka. Co gość miał za branie to głowa mała. On nawet nie musiał nic mówić. Przychodziły do niego kobiety w wieku 20-40 i same proponowały kawę, ciasto. Kiedyś przyniosła mu jakaś kanapki. Miał wówczas z 27-28 lat. Ożenił się z 8/10 blondynką. 

Edytowane przez RealLife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SSydney napisał:

Bracie wybacz ale pierdolisz głupoty, widuję na ulicy facetów 160-170 z laskami wyższymi niż oni nawet. 

Ja widzę karakanów w podobnym wzroście jak wyżej, nie zbyt urodziwych z twarzy, chodzących za rączkę z naprawdę urodziwymi laskami, wtf? :P

Nie wyglądają na jakiś zamożnych, normalne chłopaki :)

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytając kobiety o cechy u faceta atrakcyjnie więcej jak 3/4 wymieni wzrost i nie ma co dyskutować. Są wyjątki nie zaprzeczam, ale historii nie znacie może gościu jest w chuj dziany. Żadna normalna laska jak ma do wyboru gościa 185-190 a 160 nie wybierze tego drugiego. Przykro mi bardzo, bo na wzrost nie mamy wpływu, ale tak to wygląda. 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, SSydney napisał:

Kurwa nie dajmy się zwariować, niektórym RedPill wszedł za mocno już. 

Ale ja nie gadam o żadnym RedPillu i innych pierdołach tylko o tym, że wzrost to coś co się laskom po prostu podoba. Tak jak gruba baba ma małe powodzenia tak i niski facet. Wiadomo, że znajdziemy wyjątki bo na całym świecie jest tylu ludzi, że to jest oczywiste. Niemniej jednak wzrost 165cm lub mniej to jest kiepska sprawa dla mężczyzny w kontekście kobiet. Właściwie nie tylko w tej kwestii. Ja osobiście bym się wtedy za panny nie brał, jeśli ktoś chce, droga wolna :) Każdy ma wybór.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, The Motha napisał:

Ja widzę karakanów w podobnym wzroście jak wyżej, nie zbyt urodziwych z twarzy, chodzących za rączkę z naprawdę urodziwymi laskami, wtf?

To proste. Oni nie czytali stron PUA i nie wiedzą o tym, że ze swoim wzrostem nie powinni startować do kobiet.

  • Like 5
  • Dzięki 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosty przykład z wczoraj. Koleś ładnie ubrany z twarzy przystojny, ale niski 165 cm patrzyłem na niego jak na młodszego brata. W tym samym lokalu gościu łysy dres wzrost na moje koło 185. Mimo mniejszego wdzięku wzbudzał większy respekt. Wzrost robi dużą robotę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gr4nt napisał:

To proste. Oni nie czytali stron PUA i nie wiedzą o tym, że ze swoim wzrostem nie powinni startować do kobiet.

Dokładnie, dlatego często tutaj piszę, że chłopaki sami sobie krzywdę robią i sami sobie kładą kłody pod nogi :)

No ale cóż, chcą analizować, niech analizują :) .

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.