Skocz do zawartości

Słynne morda czy wzrost


Morda czy wzrost  

100 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co istotniejsze w kontekscie SMV?



Rekomendowane odpowiedzi

Te porównania są bez sensu. Hipergamia. Co z tego że masz 170, czy 175 skoro obok są dostępni 180-185? 

 

Uświadomcie to sobie :)

 

I jak pisałem wcześniej: morda jak morda, moze być zniewieściała albo zakazana, jak obok są lepsi, wyzsi to niech bedzie jaka bedzie :)

 

 

 

Edytowane przez alfa_sralfa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdą się lepsi. Wzrost czy morda to tzw. efekt pierwszego wrażenia - pożyteczne do szybkich numerków. Na większej akcji potrzeba coś więcej. 

 

Kolejny dowód by zająć się sobą i rzeźbić w tym co dostaliśmy od natury.  Jeszcze samica nas nie akceptuje - trudno. To nie jest wyznacznik męskości ani inny cech. One są tylko dodatkiem.

Edytowane przez Perun82
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, alfa_sralfa napisał:

Co z tego że masz 170, czy 175 skoro obok są dostępni 180-185? 

Uważasz, że wzrost jest najważniejszy ? Ważny jest urok osobisty, umiejętność flirtu, inteligencja w prowadzeniu rozmowy i doprowadzeniu do zbliżenia, jeśli facet ma tylko wzrost to marnie go widzę, jednak jako dodatek może być duuużym plusem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, alfa_sralfa napisał:

nie zmieniaj tematu.

Temat jest obszerny, warunki trzeba umiejętnie wykorzystać. Pierwsze wrażenie można szybko zniwelować. Ale po co naskakiwać samicy. Nie podoba się to nara.

Przed chwilą, alfa_sralfa napisał:

ja pisze do tematu wzrost czy morda

Ani to ani to. Nie ma jednego czynnika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały offtop, Bruce Lee taki był maciupki, filigranowy, a przypierdolić to potrafił, że bajka. Sam widziałem jak kiedyś chodziłem na karate, że mniejsi byli szybsi. To trochę jak z butami, jak umiesz kopać to jesteś o wiele bardziej niebezpieczny dla przeciwnika mając na nodze trampki niż ciężkiego glana.

Edytowane przez urodzony_w_niedzielę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie takie proste bo to tylko 2 cechy z wielu cech składających się na smv.

Lepiej wymaksować swoje smv. Dobre ciuchy, siłka, fryzjer. I nie wkręcać sobie że jak jestem np. 5 to nie mam szans u laski 8. Samemu można narzucić sobie niepotrzebne, wymyślone przeszkody. 

Można wyglądać jak Brad Pitt i nie ruchać  - odpowiedni charakter, nastawienie jest bardzo ważne. Jak jesteś dajmy na to nieśmiały to masz przejebane z laskami, nie odważysz się na pierwsze kroki, flirt, dotyk i nawet wygląd modela nie pomoże.

I nie mówię że wyglad nie jest ważny bo jest ale samym charakterem można bardzo dużo ugrać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, alfa_sralfa napisał:

Mam 174 cm. Wychodze z różnymi kumplami, ale są też 180-185. Ewentualnie 175 cm, ale "koksy". Jestem przy nich "pozamiatany". Morda jaka jest każdy widzi, może być zniewieściała, może być zakazana, ale WZROST

 

Dwie sprawy.

Po pierwsze należy się czymś wyróżnić.

Po drugie nie aspirować do zdobycia kogoś, kto nas sam odpycha.

 

Niczym się nie wyróżniasz na tle wysokich i koksów, więc masz mniejsze branie, giniesz w ich towarzystwie. Ćwicz gadkę, zacznij grać na gitarze, zainteresuj się jakimś bzdetami, które lubią kobiety, a na pewno Ci to tylko pomoże. W American Beauty pada stwierdzenie, iż najgorzej jest być w życiu przeciętnym. Przeciętne jest miałkie, bezbarwne, typowe, a przecież laski od małego mają wbijane do głowy, że są wyjątkowe, mają się cenić, są kimś, więc nie będą sobie zawracały głowy kimś typowym, zwykłym, bo dla nich jest to słabe. Jebnij se tatuaż na pół twarzy, a zapewniam Cię, że się wyróżnisz i będziesz miał większe branie niż dotychczas. U patoli, ale zawsze coś, gdy się chce tylko zamoczyć. A jak aspirujesz do wyższej ligi to naucz się grać na fortepianie i bierz się za jakąś fajną cichą myszkę.

 

190 cm to już jest bardzo dużo, więc rzuca się w oczy. Spore wyróżnienie, na tle przeciętnych 177 cm. Ładna miska też bardzo dużo daje, według mnie to ten sam poziom, tylko musi za tym iść pewność siebie. Jak widać, ze karzeł jest zakompleksiony to nic z tego nie będzie, gdyż one wyczują kompleksy i uciekną do świadomego swojej wysokiej wartości.

 

Poza tym pewność siebie kształtuje się najmocniej w wieku nastoletnim, a wtedy wzrost najbardziej rzuca się w oczy. Ci, którzy szybko poszli w górę, nabrali mięśni, zarostu, męskich cech wyprzedzali rówieśników i może w ten sposób ukształtowała się ich pewność siebie. Jedno wynikło z drugiego. Wysocy czują, że mają przewagę, bo tak naturalnie większy może dać w mordę, więc czuje się przed nimi respekt.

 

Co do drugiego punktu, Jak babie nie podoba się morda, wzrost nieodpowiedni, łapki za chude, kutas za mały, a wypłata za cienka to nie należy jej wyprowadzać z błędu tylko szukać innej. Szkoda czasu. Brać się tylko za takie, które nie mówią nie.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kimas87 W sumie to tak ale można się spytać jak bardzo musisz się lasce spodobać? Czy musi być jej mokro na Twój widok czy wystarczy że będziesz niezły a ona sobie jeszcze zracjonalizuje że masz np. ładne oczy czy coś.

Ogólnie laski są bardziej wybredne jak chodzi o wygląd. Słynna teoria że 20% chłopów podoba się kobietom. Zadbanych i przystojnych mężczyzn jest jednak mało więc dziewczyny chcąc nie chcąc muszą brać co jest.

Tylko właśnie takie związki mogą być nie trwałe bo jak przyjdzie ktoś kto bardzo spodoba się kobiecie to jest już duża szansa że ją wyrucha. Kurwa jakie niektóre laski muszą mieć w głowie tornado żeby racjonalizować sobie że jest z kimś kto jej w rzeczywistości nie kręci, no ale one samotności nie lubią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Meg4tron napisał:

Można wyglądać jak Brad Pitt i nie ruchać

A on ma 180 tylko :D.

 

@alfa_sralfa to jest jedna z podstaw pua żeby się nie pokazywać w niekorzystnym otoczeniu:

-jesteś niski działaj sam lub przy niższych,

-nie umiesz pływać nie idziecie na basen,

-nie umiesz tańczyć- omijasz kluby,

 

Proste.

Edytowane przez Maszracius_Iustus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 31.03.2019 o 20:21, Kimas87 napisał:

Pytając kobiety o cechy u faceta atrakcyjnie więcej jak 3/4 wymieni wzrost i nie ma co dyskutować. Są wyjątki nie zaprzeczam, ale historii nie znacie może gościu jest w chuj dziany. 

Ojj chyba bardzo dumny musisz byc ze swojego wzrostu, skoro tak namietnie bronisz swojej tezy. 

Laski wymienia tez: brunet, broda, ciemne oczy. 

Masz te wszystkie cechy? 

Wzrost bez mordy NIC nie daje. Zmaskulinizowana twarz sygnalizuje dymorfizm plciowy. Ew. sylwetka czyli szeroka obrecz barkowa, waska miednica.

Cytat

Żadna normalna laska jak ma do wyboru gościa 185-190 a 160 nie wybierze tego drugiego. Przykro mi bardzo, bo na wzrost nie mamy wpływu, ale tak to wygląda. 

Kto jest ta normalna laska? Ty?

W dniu 31.03.2019 o 20:40, Kimas87 napisał:

Prosty przykład z wczoraj. Koleś ładnie ubrany z twarzy przystojny, ale niski 165 cm patrzyłem na niego jak na młodszego brata. W tym samym lokalu gościu łysy dres wzrost na moje koło 185. Mimo mniejszego wdzięku wzbudzał większy respekt. Wzrost robi dużą robotę. 

Wow, ale kijowa gierka na podniesienie wlasnej wartosci w swoich oczach. O ile wiem, to on ma sie podobac laskom, a nie tobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bernevek - Niestety, ale @Kimas87 ma wiele racji. Wzrost to jest potężny booster atrakcyjności. U wielu kobiet za samo <180 już nie masz szans. Zgodzę się jedynie z tym, że jak ryj jest bardzo kiepski to wtedy wzrost wiele nie pomoże.

 

Na portalach randkowych, gdyby było coś takiego jak "filtruj wg. wzrostu" to założę się, że z 90% kobiet ustawiłoby 180+, pozostała resztka 175+.

 

Wiadomo, trzeba grać tym co się ma, ale uważam, że wzrost jest bardzo ważny. A w dobie dzisiejszego "facet zaczyna się od..." jeszcze bardziej.

 

Jest to o tyle przykre, że z tym nie można zrobić kompletnie nic. Dlatego u chłopa geny grają jeszcze większą rolę niż u kobiet. One mogą zmienić bardzo wiele choćby operacjami plastycznymi. Do tego ich wzrost może być obojętnie jaki. Cycki mogą dorobić, i tak dalej i tak dalej. A tutaj jest lipa bo wzrost to przy twarzy najważniejszy czynnik atrakcyjności a zrobić z nim nie możesz nic.

Edytowane przez self-aware
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@self-aware Ty jestes znany z uzalania sie nad soba.

Owszem wzrost jest boosterem, ale wtedy kiedy JUZ sie podobasz lasce. Inaczej nie widzialbym odrzucanych wzrostakow za nieatrakcyjna aparacje.

W rzeczywistosci to wyglada tak:

morda>wzrost>sylwetka>pewnosc siebie (tzw. big dick energy).

Cytat

. A tutaj jest lipa bo wzrost to przy twarzy najważniejszy czynnik atrakcyjności a zrobić z nim nie możesz nic.

Gdyby tak bylo, to nie podbieralbym lasek wyzszym kumplom. Ty masz problem z czym innym niz wzrost (Twoje 175 jest akceptowalne nawet).

Jezeli serio uwazasz, ze wzrost to jedyny czynnik to obczaj tag #przemcel na wy..op. pl Gosc ma ponad 2 metry.

Edytowane przez bernevek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, self-aware napisał:

Na portalach randkowych, gdyby było coś takiego jak "filtruj wg. wzrostu" to założę się, że z 90% kobiet ustawiłoby 180+, pozostała resztka 175+.

 

Ja się z typem kłócić nie będę, nie pisze tego aby podnieść swoją atrakcyjność tylko rozmawiałem na ten temat z x kobietami aby wybadać grunt i każda mówiła ,, nie chciałabym faceta niższego od siebie " oczywiście są wyjątki, ale ile ich jest. Sam Marek często w audycjach mówi jak ważny jest wzrost. 

 

Sylwetkę zmienisz, twarz też możesz wystarczy dopasować odpowiednią fryzurę lub schudnąć i już jest inny odbiór, ale jak nie masz wzrostu to lipa. 

 

10 godzin temu, bernevek napisał:

Wzrost bez mordy NIC nie daje. Zmaskulinizowana twarz sygnalizuje dymorfizm plciowy. Ew. sylwetka czyli szeroka obrecz barkowa, waska miednica.

Mordę możesz zmienić zapuszczając nawet zarost i to co wyżej napisałem i już jest inaczej, zupełnie inny odbiór. 

 

10 godzin temu, bernevek napisał:

Wow, ale kijowa gierka na podniesienie wlasnej wartosci w swoich oczach. O ile wiem, to on ma sie podobac laskom, a nie tobie. 

Żadna gierka, ale nazywaj to jak chcesz ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2019 o 23:21, Perun82 napisał:

Nie podoba się to nara.

Nie było tu przypadkiem takie brata, nie pamiętam nicka - rzuciło mi się w oczy z powodu dużej liczby, który właśnie twierdził, że podszedł do 1000 dziewczyn i żadna się z nim nie umówiła. To tak apropo nieszczęsnego PUA. Zakładając, ze to była sama prawda to "nara" może być jednym stanem na jaki trafisz, bo nie jesteś dość ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Orybazy napisał:

Z poziomu 168cm i lat doświadczeń. Wzrost, kasa, twarz. Wysoka laska rzadko będzie chciała niskiego nawet jeśli będzie przy kasie (no chyba że ma miliony albo chce szybko od niego kasę wyciągnąć).

Najlepiej jak by wypowiadali się tu faceci co mają 170 cm i mniej, oni najlepiej wiedzą. Skupiając się tylko na wyglądzie u mnie wygląda to tak : Wzrost, twarz, włosy, oczy. 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnych obserwacji wzrost jest najważniejszy. Dochodzi czasami do tego że nawet gdybyś pasował dziewczynie to będzie się ciebie wstydzić przy koleżankach które mają wysokich facetów.

 

Wzrost nie ma znaczenia gdy masz twarz jak z okładki, nie mówię o przystojnej twarzy a o bardzo przystojnej.

 

Aplikacje randkowe odpadają u takich panów. Wiadomo jakie jest kryterium.

 

Moje rady dla takich osób:

-socjal skill level max

-sylwetka

-mindset mgtow bo związki/małżeństwa i sielanka na ciebie czekać nie bedą i pogódź się z tym

-nie miej złudzeń do kobiet

48 minut temu, Kimas87 napisał:

Najlepiej jak by wypowiadali się tu faceci co mają 170 cm

173, już się wypowiedziałem.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.