Skocz do zawartości

O dłuższych włosach u faceta chciałem pogadać


Sikalafą

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, taki temat tutaj ; bo za bardzo nie mam gdzie i jak znaleść takie osób. Czy jest ktoś kto ma fryzurę w stylu undercut, (długa góra od 20 cm), i radzi sobie z utrzymaniem jej , tj układaniem(w tył) . Ja mam własnie taką fryzurę i jestem już trochę zmęczony układaniem jej rano i tym, że wieczorem muszę zmyć pomadę. Czy to wosk czy to wodna i tak nie wytrzyma 8 h i trzeba poprawiać albo się rozwali w ciągu dnia. (chodzenie w wietrze itp wiadomo ze sie rozwali). W tym tyg idę do fryzjera i nie wiem co zrobić. Szkoda mi obcinać, bo zapuszczałem ją z rok (to takie błedne koło teraz ). Czasem związuje sobie je w kitkę z tyłu, ale nie chce tak chodzić bo to już obecnie chyba faux pas. Jest ktoś kto ma podobną fryzurę albo miał i moze sie wypowiedzieć? (wybaczcie jak bym pisał niezbyt składnie jestem już zrobiony) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nasto -dwudziesto latek nosiłem dłuższe włosy nawet takie do ramion (podjarka "Dżonem Konorem") potem ściąłem je na króciutko ala marines i tak noszę się do dziś, czasami goląc się na 0, olej jakieś tam dłuższe włosy. Ważne aby było estetycznie i wygodnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że tak na pusto radzę, to stwierdziłem, że wypadałoby się pozbyć tej "szopy" na głowie i posłać kłaki w kanał i tak też zrobiłem i wyglądam tak na chwilę obecną ;)  Na ostatnim foto moja ulubiona fryzura :) 
 

20190401-005216.jpg

20190401-002648.jpg

20190401-012852.jpg

e54926d4a4540e7a266f169356a4e145.jpg

 

Edytowane przez MaxMen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to ostatnie zdjęcie wydaje się być naprawdę okey.

Nie mam nic do długich włosów. Wydają się być całkiem spoko, ale nie każdy ma do tego warunki. Nie każdy ma na tyle silne włosy, aby moc sobie pozwolić na zapuszczanie. Nie każdemu też pasują. niektórzy wyglądają wręcz komicznie - ale o gustach się nie dyskutuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja mam takie włosy i spoko się w nich czuję, ale mam też dojebaną brodę, dlatego do naturalnej góry doplatam niebawem syntetyki mniej więcej o do długości między łopatkami, mniej roboty będzie z rana bo wstajesz już z gotową fryzurą, ale nie każdy tak wylezie na ulicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście preferuję fryzury wash n go. Denerwuje mnie jak moje włosy zbliżają się do 5cm, mam silną potrzebę ogolenia się na łyso bądź trafienia pod kosiarkę.

@Eren Yeager

Ja na przykład myję, szamponem. No i suszę bo tak szybciej i jakoś zaczesać można. Moje włosy to widziały używkę jak pomyliłem butelki u laski :D

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.