Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 1.04.2019 o 13:48, PoProstuKobieta napisał:

Drodzy Panowie

zaspokojcie moją babską ciekawość

Czy podobaja sie Wam dziewczyny/kobiety z :

- powiększonymi (mocno) ustami

- doczepionymi włosami 

- sztucznymi rzęsami

- sztucznymi paznokciami

- sztucznym biustem

- jest coś jeszcze?

 

 I czy potraficie takie "ulepszenia" rozpoznać u dziewczyny ?

Przegladając internet po prostu nie widzi się naturalej urody, zalewa nas dosłownie plastik...

 

-Usta lipa

-Włosy doczepki jeśli sytuacyjnie ok czyli ale nie na odzień

-Rzęsy ok ale takie które wyglądają w miarę naturalnie a nie jak przyczepiona gąsienica

- Jeśli nie przeszkadzają to ok czyli z umiarem nie za długie

- Biust ok ale z daleka przy kontakcie fizycznym wole naturalne

- Wytatuowane brwi NIE makijaż permanentny od tatuażu różni się głębokością umieszczenia pigmentu w skórze. Jest też różnica pigmentów ale często kosmetyczki posiłkują się pigmentem do tatuaży.

- Sztuczne duże tyłki proszę NIEE jak widzę coś takiego to mam ochotę dać łopatę i kazać się zakopać w ziemi

Tak bo kobiety przesadzają z tymi ulepszeniami więcej nie znaczy lepiej. W swoim czasie współpracowałem z kobietą co zajmowała się szkoleniami na temat urody i jej poprawiania i prowadziła kilka salonów. Powiedziała jedno bardzo ważne zdanie ,,Kobieta zapłaci każdą cenę za iluzję tego że będzie wyglądać lepiej co nie oznacza że będzie lepiej''

Edytowane przez Ogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki z tego wniosek? Że tak naprawdę jesteście średnie, po prostu średnie a czasami i brzydkie. Dlatego potrzebujecie upiększaczy. A my faceci jakoś nie stosujemy tych badziewi. Może tak naprawdę to my jesteśmy płcią piękną ?

 

Ekhem... A co do upiększaczy. 

Cycki silikonowe są ok, jeżeli robił specjalista. W końcu nie każda została obdarzona przez naturę, więc to jest wyjątek, który toleruje. Cała reszta ma być upiększona naturalnie(sport, dieta). 

 

Paznokcie kolorowe, jakieś wzorki też są ok, tak trochę podpadają pod sztukę i szczerze podobają mi się. 

 

Rzęsy i brwi - no tutaj lekkie poprawki są ok. W końcu niektóre mają nieco krzaczaste brwi(niektórym pasują). Zresztą ja np wyrywam kilka włosków bo mi się jedna brew z drugą minimalnie(bo dużo ich nie ma) łączą. Całe szczęście mam jasne to aż tak nie widać. 

 

Cała reszta jakieś tapety na modzie, fluidy, szpachle to jest porażka... 

Po UJ malować skórę, która jest jędrna, gładka i młoda? Po UJ ją tak męczyć i psuć?

 

Można leciutko oczy pomalować i fajnie usteczka na czerwono, ale to ma być wszystko zrobione subtelnie i z wyczuciem. 

 

PS. Aha wy mówicie o sztucznych doczepianych i botoksie. No to tutaj 3x NIE 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje nic innego jak metoda dotykowa w tych czasach niepewności. Wersja lajt, czyli na "dzióbek"

No chyba pisać nie muszę! chwytając babe ze szczękę od dołu, "fak" w jeden policzek a kciuk w drugi i "lekki" ścisk i powstaje "dzióbek", jak u ryby której chcemy wyciągnąć haczyk z pyska.

Przy "lajcie" nic nie powinno odpaść. No pozostaje "hard", miarodajny, czyli soczysty liść. Jeśli nos nie odpadnie, usta nie zmienią położenia i kwas nie "wystrzeli" to można pociągnąć znajomość dłużej. Jeśli "maska" zmieni wygląd pozostają koszta napraw za "blacharza"

To chyba organoleptyka, dotykowa.

Ale to odpowiedź na wewnętrzny głos kobiet, a na pytanie forumowe. Prosta sprawa, genetyczna naturalna bije na łeb "zrobioną", choć spróbować dla spokoju ducha można każdą.

Taka czy sraka? Taka i sraka.

 

Pamiętajcie, silny facet też potrafi przelecieć za "charakter", maska może odbiegać, byle ciało było zadbane, analogicznie, nie chcecie być bzykane przez grubasów!!!

Nie czaje zachwytów nad fotami tych "najnajnaj"

Jest tyle kobiet "za rogiem" w realu które mają wypisane na twarzy aby je.....

Te kumate, dedykacja, Crazy town- butterfly. "kumate" to często mężatki, bez zdobywania, Żywioł.

Kumatej zrobisz "hard", powie....wreszcie !!!

Dziewczyny nie analizujcie tyle, więcej seksu, mówiąc wprost pieprzcie się!!!!!

Edytowane przez IgorWilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.