Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie piszecie, że lubicie naturalne kobiety, ale kiedy pojawiają się tutaj od czasu do czasu zdjęcia kobiet naturalnych, to krzyczycie, że paszteciary.

Większość kobiet w naszym rejonie geograficznym na cienie pod oczami, jasne rzęsy (wtedy brakuje tego głebokiego spojrzenia), jasne brwi, jakieś przebarwienia, żyłki. Patrzymy na taką kobietę i wydaje się ona blada, zmęczona, chora, bo przyzwyczailiśmy się do innej rzeczywistości.

Z makijażem, jak ze wszystkim, można przesadzić, ale generalnie jest ok.

 

Jeśli ktoś ma odstające uszy, za duży noc etc. to też niech sobie poprawi, bo po co się męczyć patrząc w lustro.

Do dzisiaj pamiętam pewną niewiastę stojącą obok mnie w kolejce do kasy i jej wielki nochal. Ogromny, na pół twarzy. Mała korekta i byłaby zupełnie przyjemna dziewczyna.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PoProstuKobieta napisał:

Byc może problem z jej nosem miałes tylko Ty ..

 Sądzę, że ten nochal było widać w promieniu kilometra, więc szansa, że widziałem go tylko ja = 0.

 

Nie no, ale poważnie, naprawdę był wielki.

Edytowane przez Heniek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, PoProstuKobieta napisał:

Drodzy Panowie

 

Witamy :P 

23 godziny temu, PoProstuKobieta napisał:

zaspokojcie moją babską ciekawość

Czy podobaja sie Wam dziewczyny/kobiety z :

- powiększonymi (mocno) ustami

Nie! I nieważne że na glonojada czy delikatne... Nie!

Jak można dawać silikon czy inne kwasy na usta, kiedy używamy ich by zjeść itd.?

Fuj!

23 godziny temu, PoProstuKobieta napisał:

- doczepionymi włosami 

Znaczy, że jak?

Łysiejąca która maskuje swoją łysość? NIE!

23 godziny temu, PoProstuKobieta napisał:

- sztucznymi rzęsami

Nie! Po co to w ogóle? Przecież jak taka rzęsa do oka wpadnie, to może gałkę oczną rozwalić...

Warto? No chyba nie.

23 godziny temu, PoProstuKobieta napisał:

- sztucznymi paznokciami

Nie! Tipsy, czy malowanie...

Nie rozumiem po co paniom malować rakotwórczymi farbami paznokcie?

Przecież faceci patrzą na figurę, cycki itd. A nie paznokcie.

Ważne by były naturalne. A przynajmniej na takie wyglądały!

23 godziny temu, PoProstuKobieta napisał:

- sztucznym biustem

Jak laska nie miała wyboru, i się urodziła z płaską klatką piersiową to jeszcze zrozumiem,

ale do granicy rozsądku.

Gorzej potem jak taka pani musi potem dziecko taką sztuczną piersią karmić... przecież to niebezpieczne....

a potem takie dziecko dostaje raka, bo pani miała kompleksy.

23 godziny temu, PoProstuKobieta napisał:

- jest coś jeszcze?

Generalnie jestem mocno zdziwiony dualizmem u kobiet.

Z jednej strony jest fejm na fit, eko, vege, zdrowotny tryb życia.

A z drugiej strony te same panie dają same sztuczne i często szkodliwe dodatki, tylko po to by poprawić samopoczucie....

 

A one potem sztucznie podbijają EGO i jak same są na 4/10 (7/10 po tuningu) to już nie chcą pana 5/10 czy 6/10, tylko naturalnego 7/10 i wyżej.

Ta wasza hipergamia.

 

Logika lvl kobiety.

23 godziny temu, PoProstuKobieta napisał:

I czy potraficie takie "ulepszenia" rozpoznać u dziewczyny ?

Niestety nie zawsze z prostego powodu: bo jesteśmy bombardowani wizerunkami idealnych kobiet, które bardzo rzadko na świecie występują (nie mówiąc o Polsce).

Przez co nie zawsze jesteśmy w stanie odróżnić co było robione a co nie. W szczególności, że tej kobiety nie widzieliśmy jak wcześniej wyglądała....

23 godziny temu, PoProstuKobieta napisał:

 

Przegladając internet po prostu nie widzi się naturalej urody, zalewa nas dosłownie plastik...

 

Dlatego kobieta nie powinna przeglądać Internetu, gdyż znajdzie tylko kompleksy.

A na kompleksach ludzi najlepiej się zarabia. 

Do roboty drogie panie! Do dermatologa, lekarzy, i pora na ćwiczenia, jak chcecie samca +8/10.

 

Ja preferuję kobiety z DELIKATNYM MAKIJAŻEM BEZ TUNINGU!

Od nas wymagacie 100% prawdziwych pieniędzy, prawdziwego charakteru, prawdziwego wyglądu!

A wy co oddajecie w zamian? FAŁSZYWY WYGLĄD? Marny deal.

 

Dobrze, że coraz więcej facetów unika ,,lalek Barbie".

 

Drogie panie, 

jak się urodziłyście brzydkie, bez włosów, bez cyca dupy, to się nie tuningujcie, tylko po prostu pogodzicie się z losem, i brać się za facetów z waszej półki!

Niestety, brzydcy faceci mają przesrane, to dlaczego kobiety nie miałyby mieć?

 

Ale kogo ja oszukuję, i tak dalej będziecie oszukiwać otoczenie i siebie, bo prawda boli.

 

Wolicie dalej leniuchować, i oszukiwać, bo wam się nic nie chce.

Pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zły_Człowiek napisał:

 

Dlatego kobieta nie powinna przeglądać Internetu, gdyż znajdzie tylko kompleksy.

 

A jak radzą sobie Panowie przeglądający internet skoro tam większośc dziewczyn jest "ulepszona" ?

Czy potrafia sobie jeszcze wyobrazić zupełnie NATURALNĄ kobietę? Nie mówię o tych koszmarnych wymalowanych sztucznych manekinach.

I czy taka naturalna może się spodobać

Bez doczepionych gęstych długich włosów (obecnie szeroko praktykowane)

Bez farbowanych czy chocby lekko rozjasnionych włosów - naturalne blondynki na wymarciu a i kolor blond naturalny wpada w odcień mysi

Bez wachlarza rzęs

Bez wydepilowanych nóg...pach..okolic intymnych..?

Bez pełnych warg 

za to

Z dużymi nosami (przypadek powyżej)

Z siwymi włosami ( obecnie trend siwienia obserwuje sie u 25latek) lub rzadkimi cienkiemi włosami (słowianski włos taki jest)

Z małym biustem

Ile jest naturalnych piękności w Polsce..

itp

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama sobie doczepiam niekiedy piękne, sztuczne rzęsy. 

Na mojego chłopaka to działa, mówi, że pociąga go, kiedy je zalotnie spuszczam w dół.

Tylko problem polega na tym, że trzeba je idealnie dobrać do kształtu oka, żeby nie wyglądały komicznie.  I odpowiednio przykleić.  Chociaż ostatnio widziałam rzęsy na magnesiki. Uważam, że fajniejsza sprawa. 

Natomiast , to jest zupełnie naturalne, że kobiety próbują poprawić wyżej wymienione rzeczy. 

One biologicznie wskazują na to, że kobieta jest okazem zdrowa, okazem płodności,  i w ogóle. Ale popadają przy tym w skrajności, niestety.  A przecież wystarczy tylko ładnie podkręcić sobie włosy, żeby wydały się bujniejsze.

Pomalować pięknie usta, podkreślić rzęsy tuszem, założyć obcisłą sukienkę, albo podkreślić talię paskiem, i gotowe. 

Nie rozumiem po co wypisywać tu takie skrajności, to idiotyczne.

Jakby nie było nic po środku, tylko chodzenie z siwymi włosami, niewydepilowanymi nogami,  albo chodzenie ze sztucznymi ustami i wypchanymi cyckami. 

 

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cuba Libre napisał:

 

Natomiast , to jest zupełnie naturalne, że kobiety próbują poprawić wyżej wymienione rzeczy. 

One biologicznie wskazują na to, że kobieta jest okazem zdrowa, okazem płodności,  i w ogóle. 

Sztuczne poprawianie urody aby uchodzić za okaz zdrowia i płodnosci.

Małe oszustwo.

Cytat

Nie rozumiem po co wypisywać tu takie skrajności, to idiotyczne.

Jakby nie było nic po środku, tylko chodzenie z siwymi włosami, niewydepilowanymi nogami,  albo chodzenie ze sztucznymi ustami i wypchanymi cyckami. 

Calkowita naturalnośc to wlaśnie siwe wlosy i klaki na łydkach ☺

Cała reszta to sztuczne poprawianie urody.

W różnym stopniu nasilenia

Cytat

 

 

Edytowane przez PoProstuKobieta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/1/2019 at 1:48 PM, PoProstuKobieta said:

Czy podobaja sie Wam dziewczyny/kobiety z :

- powiększonymi (mocno) ustami

- doczepionymi włosami 

- sztucznymi rzęsami

- sztucznymi paznokciami

- sztucznym biustem

- jest coś jeszcze?

Nie podobają. Zazwyczaj wyglądają jeszcze gorzej niż przed zmianą. Co do rozpoznania, trudno nie rozpoznać glonojada...Nie wiem co kobiety mają z tym ulepszaniem. Do tego doszła jeszcze teraz jakaś moda na zdjęcia przerabiane w aplikacjach. Wychodzą z tego jakieś potworności jak z japońskich horrorów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PoProstuKobieta napisał:

A jak radzą sobie Panowie przeglądający internet skoro tam większośc dziewczyn jest "ulepszona" ?

Czy potrafia sobie jeszcze wyobrazić zupełnie NATURALNĄ kobietę? Nie mówię o tych koszmarnych wymalowanych sztucznych manekinach.

I czy taka naturalna może się spodobać

Bez doczepionych gęstych długich włosów (obecnie szeroko praktykowane)

Bez farbowanych czy chocby lekko rozjasnionych włosów - naturalne blondynki na wymarciu a i kolor blond naturalny wpada w odcień mysi

Bez wachlarza rzęs

Bez wydepilowanych nóg...pach..okolic intymnych..?

Bez pełnych warg 

za to

Z dużymi nosami (przypadek powyżej)

Z siwymi włosami ( obecnie trend siwienia obserwuje sie u 25latek) lub rzadkimi cienkiemi włosami (słowianski włos taki jest)

Z małym biustem

Ile jest naturalnych piękności w Polsce..

itp

No to niestety prawda.

Zobaczcie na ulicę w swoich miastach i miasteczkach; króluje przeciętność  w kwestii urody kobiet. Albo zobaczcie w szkole, w klasie, na studiach na roku czy w grupie czy w pracy ile jest atrakcyjnych kobiet. Niewiele.

A jak już są atrakcyjne to też często są to kompromisy:

jak wysoka, szczupła, z długimi zgrabnymi nogami, pupą i ładną buzią to często płaska.

Jak śliczna buzia to ciało patykowate z małym biustem i małą pupą.

Jak jędrne ciało, zgrabna pupa i duży biust to nogi już przykrótkie i nie zawsze aż tak zgrabne, twarz raczej już też nie perfekcyjna.

itp., itd...

 

Więc zrozumiałe, że w takich czasach i takiej presji z mediów sporo kobiet chce sobie coś tam poprawić. Jednak może w takiej sytuacji warto iść w jakość i maksymę "less is more", a nie robić wieś-tuning swojego ciała, choć wiadomo, że sporo zależy też od środowiska i założonego celu; Karyna z prowincji pewnie pójdzie w plastik bo tego oczekuje jej napakowany misiu w VW, ale laska z korpo w stolicy pewnie bardziej subtelnie podejdzie do tematu.

 

@Cuba Libre rzęsy możesz wyciągnąć dobrą odżywką, moja kuzynka tak robi i naprawdę ma piękne i długie rzęsy. Fakt, że na efekty trzeba trochę poczekać, ale finalnie jest bardzo OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy są na swój sposób brzydcy, czy chcą czy nie. Niektórzy co najwyżej chwilowo ładniej wyglądają od innych. Co w zasadzie niewiele zmienia poza kontekstem animalistycznym.

A usztucznianie, przebieranie i poprawianie ma swoje źródło w podskórnym przekonaniu że jest się brzydkim. No właśnie - i tak się jest. Można być co najwyżej bardziej podobnym do okładki kolejnego numeru jakiegoś kolorowego magazynu bez znaczenia. Większość ludzi to wydmuszki, które przerabiają się na pisanki. 

Zresztą, mnie osobiście jest w miarę wszystko jedno czy ktoś sobie coś dosztukuje czy zrobi dziurę w głowie albo obetnie rękę jeśli nadejdzie taka moda. Nie moje małpy, nie mój cyrk. Mam swój. I jeśli ktoś wpompuje sobie kwas w usta, to ma to jakąś przyczynę, owocującą skutkiem. Więc te skutki są ogólnie dużym ułatwieniem (sygnałem) do nawiązywania relacji bądź nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.