Skocz do zawartości

Na forum będą od jutra reklamy dla dobra forum, proszę o ich klikanie i nie tylko.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, uznałem że te wszystkie wojenki z naszym sąsiadem nie mają sensu w zjednoczonej europie (w sumie już nie wiadomo co jest czyje), i informuję was że będę od jutra reklamował na forum kilka niemieckich firm.

 

Od tej pory uważam że rozmowy o reparacjach wojennych od niemiec są po prostu bez sensu, i proszę o tym nie pisać (niestety, będą warny) - naprawdę, nie widzę żadnego sensu w tej ciągłej szarpaninie, trzeba patrzeć do przodu i iść w przyszłość, a nie ciągle żyć złudną przeszłością.

 

Pieniądze przeznaczone z reklam wydam na passata (będę miał sporą zniżkę, już mam zarezerwowany model, nie oszukujmy się vw to najlepsze fury) żebym mógł lepiej dbać o forum i o Waszą tu kondycję. Tu prośba do całego forum, żebyście klikali te reklamy dla naszego dobra.

 

Mam nadzieję że każdy normalny człowiek zrozumie i mi przytaknie, szkoda życia na wojenki. Także ogólnie nie bądźmy głupi, passaty są najlepsze, niemiecka technika, jakość, jakaś tam opinia i fejm a nie dziadostwo o którym gadałem (wiem, byłem głupi) do tej pory.

 

Wątek odblokuję za kilka godzin żebyście mogli coś napisać, na razie informacja.

  • Like 6
  • Haha 35
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna inicjatywa :D

Tylko na Twoim miejscu poszedłbym w inną markę niemiecką. A mianowicie w Opla. Podobno to już tak zaawansowana marka, że sprzedaje swoje podwozia do Skody Fabii. Najlepiej w gazie. Podobno nawet w razie zakupu dostaniesz gratisowo, najnowszą wersję błony dziewiczej, szeroko dostępnej na Allegro :D 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde prawie uwierzyłem. Pomyślałem Jego Forum robi co chce. Ale czytam dalej czytam auto  passiak i tak mi coś w głowie nie passuje. Już chyba bardziej bym uwierzył w szkode, jak Marko z zadowoleniem dojeżdża szkode i  testuje siłę zgniotu.

Prawie uwierzyłem. Moja wina moja wina moja bardzo wielka wina

Ładnie z nami Marek pogrywa jak Janosik z morgrabią.

Dobre dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.