Skocz do zawartości

Czy ma ktoś zapisany stream Pana Dominika z wczoraj?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, mam wielką prośbę, chciałbym się ustosunkować do tego co mówił Pan Dominik Bos z kanału Awięc na wczorajszym streamie o mnie, ale niestety zmogła mnie grypa i wcześnie poszedłem spać.

 

Czy ktoś z was ma ten stream nagrany? Byłbym za niego bardzo wdzięczny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj część streamu, całość głównie śmieszkowali sobie z widzami i nie obejrzeli nawet do końca audycji w ciągu 3 godzin. Niestety nie mam żadnej części zapisanej, według mnie nie mówił tam nic ciekawego i ciężko byłoby o jakąkolwiek odpowiedź do tego. 
W sobotę ma zamieścić przygotowaną odpowiedź na yt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swoim kanale na yt: https://www.youtube.com/channel/UCvufartoVu2ScVS7R6TsB6A
Ja akurat zapuściłem sobie w tle, bo byłem zajęty do późna.
Przez 3h streamu przesłuchał około 1 godzinę audycji, pytał się co ma wspólnego z rzeczami i przytoczonymi historiami o których mówił Marek. Z tego co pamiętam to mówił że nie jest odpowiedzialny za swoją widownię i co oni robią i jak komentują, a rzeczywiście poziom czatu tam był jaki był, pełno szyderstw, zarzucanie panu Markowi że robi z siebie ofiarę itp.

Edytowane przez Summit
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Summit. YouTube z automatu nagrywa streemy, ale widocznie cwaniaczek wyłączył tą opcje ;) 
Po co się obciążać ;) 

Jedyna metoda to być i nagrywać jakimś programem do rejestrowania pulpitu. Tylko nie wiem, czy ktoś z nas braci wytrzyma taki gwałt na własnej psychice ???

Edytowane przez DanielS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Marek Kotoński said:

@Strusprawa1 ciekawe czy to na poważnie?

W sobotę opublikuje film, jak mówił, i pewnie o wszystkim powie. 
Tak poza tym, to na streamie pokazywał przez 10 minut ten dokument odnośnie powiązań youtuberów i wyśmiał to. Tutaj chodzi mu zapewne o oskarżenie o bycie niemieckim agentem, czy coś takiego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt go o to nie oskarżał, tylko zostały postawione pytania, na które nie odpowiedział. Póki co, pytać jeszcze wolno.

 

Na strimie ponoć jak mi mówiono, nie wszystko poszło z myślą Dominika, było o dziwo trochę ludzi którzy nie chcieli mnie jednoznacznie potępić, stąd pewnie nie był on zapisany. Widzę też że Janusz Sekuła jest bardzo aktywny w nakręcaniu młodzieży przeciwko mnie, oraz propagowania bloga Kanistra.

 

Co do prawnika, może ktoś kogo wyszydził wku... się i zrobił mu sprawę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał wiedzieć co z odpowiedzią Awieca.
 

Miał być już dziś film, to sprawdziłem kanał późną porą.
Był stream tylko, filmu nie ma bo nie jest gotowy, a ma być krokiem naprzód na kanale i
przez to czas tworzenia się przeciąga.
Na streamie był pokazany tylko zwiastun odcinka o nas, coś w stylu odysei kosmicznej z monolitem. Mam nagrany, ale nie wiem czy mogę tu umieścić.
Kolejny planowany termin publikacji ten weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego filmu nie da się słuchać dłużej niż kilka minut. Czuję jak "gwałci" mój intelekt :P 

 

@Marek Kotoński Sugerujesz, że Dominik celowo wybrał zdjęcie, na którym prezentujesz się jak cyt. "kluska"? ?

 

@Summit Co do wrzuty filmów, to możesz alternatywnie używać serwisu: https://mega.nz. Dają sporo miejsca w chmurze.
Albo wrzucać filmy na swój kanał YouTube (jeżeli posiadasz) i ustawiać je jako niepubliczne :) 

Edytowane przez DanielS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak monolit, ludzie (mają na sobie ubiór), i w monolicie interfece hal9000? Wszytko zrozumiem ale świętości się nie rusza! Wszytko wymieszane i najebane tak jak dziś mózgi młodych ludzi. Zgody nie będzie nigdy. I już...i ta jego maniera... No nic oglądam dalej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę by ktoś to z widzów wyłapał, więc co za różnica. @zuckerfrei


Mam wrażenie że nic konstruktywnego nie wynika z tej wymiany filmów między Markiem a Awiecem.  
Jestem w stanie uwierzyć że Awiec coś zakwestionuje, ale do 99% fanów Awiec nic nie dotrze.
Nie chodzi o samą treść, tylko właśnie o formę – całkiem inną niż prezentuje Marek.
To są widzowie Dominika, lubią jego filmy z jakiegoś powodu i to wskazuje jaka forma im odpowiada.  
Oczekują poprawy humoru czy wysłuchania ponad godzinę monologu?
Obie formy są ok, ale rozstrzał pomiędzy nimi jest potężny.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.