Skocz do zawartości

Co Was najbardziej pociąga w kobietach? :)


DanielS

Co Was najbardziej pociąga w kobietach? :)  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co Was najbardziej pociąga w kobietach? :)

    • Inteligencja
      6
    • Wygląd zewnętrzny
      27
    • Nic mnie nie pociąga ;)
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia :D 

 

Co Was najbardziej pociąga w kobietach? :) 

 

Mnie najbardziej pociągają cholernie inteligentne i oczytane, ale wiadomo, że wygląd też jest ważny ;) 

Inteligentna i co najmniej ładna, to dla mnie mieszanka wybuchowa ;) 

Edytowane przez DanielS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Strasznie pociąga mnie jak kobieta ma pasję i ją rozwija o ile jeszcze sama pasja jest dla mnie atrakcyjna.

Kobieta surferka to dla mnie spełnienie snów, co za taką pasją idzie pięknie wyrzeźbione i zdrowe ciało.

 

Poza tym zapach kobiety, oczy, sposób w jaki się porusza i kusi małymi gestami, śmiech, głos, ale tego można by wymieniać sporo 

i są to drugorzędne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długie proste włosy, szczupła, najlepiej wysoka, zgrabny tyłek (ale nie jakiś absurdalny a'la Kardashian), wyraźny prześwit między udami, bonusowe punkty za niebieskie albo zielone oczy. No takie standardy kanonu powiedziałbym.

 

Inteligencja mnie nie pociąga, natomiast bardzo przyciąga i ułatwia budowanie czegoś wspólnego, ale z ręką na sercu - z łóżka bym głupiej panny 10/10 nie wyrzucił.

 

Ooo, i to co @Słowianin napisał - jak jest ciasna to +2 w skali Ruchensztajna :D

 

Śmieszna sprawa wgl z tą ciasnością, spośród kobiet które znałem intymnie dwie były wybitnie ciasne - co ciekawe jedna z nich dobiega powoli 40ki i jest matką dwójki dzieci. Druga natomiast, moja ostatnia ex, 25 lat i jest to najwyższa kobieta, z jaką się zadawałem, wybitnie powyżej średniej wzrostu. Także z ciasnością to jakaś ruletka jest.

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.