Skocz do zawartości

Bączki z drugiej połówki


Azizi

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, czy jesteście w stanie zachować powagę kiedy okaże się, że Wasza "połówka" puści bąka (nawet niezbyt głośnego) w Waszym towarzystwie? :D

 

Moja ex kiedyś, jak puściła pierwszego (i jedynego) bąka-prawie cichacza, na co zareagowałem śmiechem a ta się rozpłakała. Nie rozumiem czemu, przecież to ludzkie.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Azizi napisał:

Moja ex kiedyś, jak puściła pierwszego (i jedynego) bąka-prawie cichacza, na co zareagowałem śmiechem a ta się rozpłakała

Teraz to ja się rozpłakałem, całe życie żyłem w przekonaniu że kobiety bąków nie puszczają ? .

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką koleżankę od ponad 10 lat. To wali czasami mega śmieszne teksty. 

 

Wraca z kibla i mówi. Jakim cudem coś tak dużego ze mnie wyszło, skoro jestem taka mała :D 

 

Z niektórymi można się pośmiać, a inni płaczą, bo mają kosmiczne ego. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna gdy robiła kupę to włączała wentylator w ubikacji żeby mieć poczucie że ja nie słyszę. Kolejna waliła bąki przy mnie na stronie śmiejąc się radośnie. Ale fakt że byliśmy w bardzo bliskiej relacji ze sobą.

Edytowane przez ntech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciągasz głęboko powietrze i mówisz "I lofć you too". ?

 

To jest rodzaj intymności, na które tylko prawdziwie bliskie sobie osoby są w stanie się zdobyć nie sięgajać jednocześnie obrzydliwości (incydentalność bąków ;) ). Niestety łatwo przeoczyć granicę kiedy zostawia się intymność, a w chodzi w zwykły brak szacunku i związkową bylejakość, szczególnie jak ukochana Milejdi zacznie walić serenady co 5 minut, bo "ma prawo i chce".

 

Przy dobrej ramie można pewnie i pierdzieć w kanonie, ale łatwo nie jest ;)

Edytowane przez Exar
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
W dniu 3.04.2019 o 14:21, mac napisał:

Mam taką koleżankę od ponad 10 lat. To wali czasami mega śmieszne teksty. 

 

Wraca z kibla i mówi. Jakim cudem coś tak dużego ze mnie wyszło, skoro jestem taka mała :D 

 

Z niektórymi można się pośmiać, a inni płaczą, bo mają kosmiczne ego. 

Proponowała Ci między wierszami anala głupku, czeba było skorzystać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.