Skocz do zawartości

Co Was najbardziej pociąga w facetach? :)


Co Was najbardziej pociąga w facetach?  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co Was najbardziej pociąga w facetach?

    • Inteligencja
      9
    • Wygląd zewnętrzny
      3
    • Nic mnie nie pociąga ;)
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsza i tak jest opcja ostatnia, że nic @BigBoy :P 

Pytanie zawsze ma jakiś sens. Co najmniej cześć kobiet odpowie zgodnie z prawdą ;) 

Mogłem ustawić w ankiecie opcję, żeby dało się sprawdzić, która jak zagłosowała. Byłoby ciekawiej :D 

Edytowane przez DanielS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wygląd i inteligencja. Mimo wszystko facet musi mi się też podobać zewnętrznie, choć nie gustuję wcale w typowych przystojniakach. Z tym, że pisząc wygląd nie mam na myśli tego, żeby facet wyglądał jak model. Tacy mnie nawet odpychają. Facet ma być przede wszystkim męski z wyglądu, oczywiście powinien o siebie dbać tzn.przede wszystkim o higienę, ale też ubiór, nawet nie musi być supermodnie ubrany, ale powinien mieć zawsze wyprasowaną koszulę, czy też potrafić dobrać sobie choćby garnitur czy koszulę tak żeby dobrze w nich wyglądał. Oczywiście na codzień nie musi chodzić w garniturze, ale chodzi o to żeby zawsze był ubrany schludnie.

Choć przy tym całym zadbaniu o siebie powinien zachować pewną męskość, totalnie nie kręcą mnie tzw. metro faceci, którzy chodzą w obcisłych spodniach, czy zakładają różowe koszule, albo chodzą regularnie do kosmetyczki.

Bardzo kręci mnie broda u mężczyzn, czy dłuższy zarost i on też powinien byc zadbany, ale nie musi być idealny prosto do barbera bo to też wcale nie wygląda wbrew pozorom męsko, kiedy jest to zbyt idealne.

Powinien też dbać o formę i ćwiczyć, ale przesadni mięśniacy też z drugiej strony mnie odpychają. Delikatny brzuszek jeszcze ujdzie, byleby się całkiem nie zapuścił.

Jeśli chodzi o inteligencję powinien być oczytany, mieć jakąś swoją pasję i swoje zdanie, ale jednocześnie słuchać też zdania drugiej strony.

Nie tolerowałabym faceta, który w oczywistych wyrazach robi błędy ortograficzne ( z takim wyjątkiem jeśli te błedy nie byłyby wynikiem małego oczytania, a po prostu dysortografii i umysłu ścisłego bo takiego faceta też spotkałam i był bardzo inteligentny), nie ma podstawowej wiedzy na różne tematy, nie ma pasji oprócz choćby chodzenia na siłownię.

Nie kręcą mnie zbytnio faceci, którzy słuchają disco polo i nie interesuje ich nic oprócz rzeźby ich ciała, imprez, ewentualnie piwka z kolegami, choć znam kobiety gustujące właśnie w takich.

Nie chciałabym też takiego, który jest pantoflarzem i słuchałby mnie we wszystkim bo wtedy stałby się mniej męski w moich oczach, z drugiej strony też niezbyt podobałoby mi się gdyby był za bardzo apodyktyczny. Po prostu powinien mieć swoje zdanie i poglądy i nie zawsze się ze mną zgadzać, ale kiedy trzeba potrafić pójść na kompromis, czy przyznać mi rację, jeśli ją mam.

Wrażliwość też w pewnym sensie jest seksowna u faceta, bo może być on twardy na codzień, ale wrażliwy w bardziej romantycznych sytuacjach.

Jeśli jeszcze znajdowałabym z nim wspólny język, tematy i seks byłby udany, to byłby mój ideał ;)

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu jakaś merytoryczna wypowiedź. Brawo @Natii :D 

 

13 minut temu, Natii napisał:

I wygląd i inteligencja.

Wiadomo. Ale jeżeli musiałabyś zdecydować, to co w większym stopniu? ;) 

 

13 minut temu, Natii napisał:

tzw. metro faceci, którzy chodzą w obcisłych spodniach, czy zakładają różowe koszule, albo chodzą regularnie do kosmetyczki.

Taaaa. I jeszcze z torebką, jak kobieta ? Wg mnie to już nie są nawet faceci ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.04.2019 o 08:37, Daenerys napisał:

@Byłybiałyrycerz póki co, jesteś jedną z osób, która przyłożyła rękę do tego, że zrobiło się jak na kafeterii. Co do tego tematu wniosło to, że nas obraziłeś? 
Po co się w ogóle udzielasz w rezerwacie, po co tutaj wchodzisz i czytasz, skoro nasze zdanie nie ma znaczenia?

Przecież nie ma przymusu czytania tego co piszemy.

[...]

Brawo, polać Tobie @Daenerys!

 

Nie mam nic personalnie do @SzatanKrieger czy założyciela tematu ale wrzućcie trochę na luz.

Ja tam lubię te nasze dziewczyny forumowe, chociaż nie muszę się z nimi zgadzać. Chociażby z tego powodu, że są tutaj z nami a nie latają po kobietoforach i Nas opluwają. No vaseline. 

Jak każdy tak będzie najeżdżać tutaj z bezsensownych powodów kobietę, tylko z powodu tego, że nie ma tego między nogami co my, to faktycznie forum sprowadzimy do poziomu szamba.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, DanielS napisał:

Wiadomo. Ale jeżeli musiałabyś zdecydować, to co w większym stopniu? ;) 

To chyba inteligencja, chociaż gdyby facet nie kręcił mnie z wyglądu tzn. nie spełniał mniej więcej tych kryteriów, które opisałam ( jeśli chodzi o odstępstwa od moich kryteriów, to jeszcze byłabym w stanie zaakceptować ani trochę niewysportowanego, pod warunkiem, że nie byłby otyły, choć byłby to pewien minus), to i tak nic by z tego nie było, np. gdyby był to super inteligentny facet w stylu metro, to bardziej widziałabym w nim materiał na kolegę niż faceta.

Z powodu tych cech, które opisałam często kręcą mnie sporo starsi faceci o kilkanaście, nawet do 20 lat, choć jeśli mój rówieśnik posiadałby takie cechy, to też by mi się podobał, z tym, że moim pokoleniu to większa rzadkośc.

Ze znanych facetów przykładowo podobałby mi się Andrzej Chyra, Bartłomiej Tołpa, czy Robert Więckiewicz- to i z wyglądu i dlatego, że są uzdolnieni, męscy i wyglądają na inteligentnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

19 minut temu, Natii napisał:

Nie chciałabym też takiego, który jest pantoflarzem i słuchałby mnie we wszystkim bo wtedy stałby się mniej męski w moich oczach, z drugiej strony też niezbyt podobałoby mi się gdyby był za bardzo apodyktyczny. Po prostu powinien mieć swoje zdanie i poglądy i nie zawsze się ze mną zgadzać, ale kiedy trzeba potrafić pójść na kompromis, czy przyznać mi rację, jeśli ją mam.

Esencja.

- Misiu niezależnie co powiesz i tak masz przesrane i ciche dni

Ech.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

Jak każdy tak będzie najeżdżać tutaj z bezsensownych powodów kobietę, tylko z powodu tego, że nie ma tego między nogami co my, to faktycznie forum sprowadzimy do poziomu szamba.

Pełna zgoda @Jan III Wspaniały :D Przyznaję, że niektórzy faceci wypowiadają się o kobietach w takim stylu, jakby były odpowiedzialne za całe zło tego świata ;)Wbrew pozorom i moim niektórym wypowiedziom w tym wątku w stosunku do niektórych egzemplarzy szanuję ludzi. Nie istotne, czy to osobnik płci żeńskiej, czy męskiej ;) 

 

Nie szanuję jedynie tych, którzy mnie nie szanują, ale to raczej oczywiste ;) 

8 minut temu, ntech napisał:

Esencja.

- Misiu niezależnie co powiesz i tak masz przesrane i ciche dni

Ech.... 

Wydaje mi się @ntech że @Natii miała bardziej na myśli to, że chce normalnego dominującego faceta, który będzie pomimo swojej dominacji potrafił okazać jej szacunek, czyli nie despotę i tyrana ;) 

8 minut temu, Natii napisał:

To chyba inteligencja, chociaż gdyby facet nie kręcił mnie z wyglądu tzn. nie spełniał mniej więcej tych kryteriów, które opisałam ( byłabym w stanie zaakceptować niećwiczącego, chcoć byłby to pewien minus), to i tak nic by z tego nie było,

Wiadomo, że ankieta jest uproszczeniem i że jedno i drugie się liczy. Ale coś trzeba w niej wybrać. Zatem jeżeli jeszcze nie zagłosowałaś @Natii to fajnie byłoby, jakbyś to zrobiła :) 

Edytowane przez DanielS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ntech napisał:

- Misiu niezależnie co powiesz i tak masz przesrane i ciche dni

To  tylko Twoja interpretacja ;) Zbytni despotyzm u faceta też nie jest fajny, szczególnie, kiedy nie ma on racji.

Tym bardziej, że wbrew pozorom nie potrafią nigdy przyznać kobiecie racji (kiedy ją ma) raczej mentalni chłopcy niż mężczyźni czy do błędu

Prawdziwy facet wie, kiedy coś schrzanił czy zachował się nie tak jak powinien i potrafi wyciągnąć z tego wnioski, a taki wieczny chłopiec nigdy nie przyzna racji partnerce tylko dlatego, że jest kobietą, choć pozornie może wydawać się, że jest męski, ale wcale tak faktyczne nie jest

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Natii napisał:

Tym bardziej, że wbrew pozorom nie potrafią przyznać się do swoich błędów raczej mentalni chłopcy niż mężczyźni

Trafiłaś w sedno @Natii Tylko niedojrzali emocjonalnie gówniarze nie potrafią przyznać się do błędu, jeżeli ewidentnie nie mają racji :D  

Edytowane przez DanielS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, DanielS napisał:

Tylko niedojrzali emocjonalnie gówniarze nie potrafią przyznać się do błędu, jeżeli ewidentnie nie mają racji :D  

Nie dotyczy kobiet. Nie przyznają się do błędu ZWŁASZCZA gdy nie mają racji.

Slogany.

 

Pytanie brzmi, czy kobiety zawsze akceptują decyzję mężczyzny gdy ma on rację ?

To skąd cały wachlarz narzędzi i taktyk do wymuszania zmiany męskiej decyzji ? Przecież MA rację ...

Kobiety to emocje. Nie ma w tym ani krzty logiki a więc pojęcia RACJI.

 

Edytowane przez ntech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jan III Wspaniały napisał:

Brawo, polać Tobie @Daenerys!

 

@Jan III Wspaniały białe wytrawne lub czysta... się dostosuję ??

 

Gwoli wyjaśnienia @Jan III Wspaniały to pisząc zdanie, w którym przywołuję @SzatanKrieger miałam na myśli, że się z nim zgadzam, a nie że jego wypowiedzi to poziom forum dla nastolatków ?. Nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.04.2019 o 00:58, DanielS napisał:

Przed tym forum nie miałem pojęcia, że takie mentalne gówno jak ty potrafi egzystować i czerpać energię nie wiadomo z czego pasożycie ;) 

Lecz się. 

Dnia 4.04.2019 o 08:37, Daenerys napisał:

 

Dnia 4.04.2019 o 00:22, Byłybiałyrycerz napisał:

@SzatanKrieger Jak zwykle, gdy debata obejmuje udział Pań.

@Byłybiałyrycerz póki co, jesteś jedną z osób, która przyłożyła rękę do tego, że zrobiło się jak na kafeterii. Co do tego tematu wniosło to, że nas obraziłeś? 
Po co się w ogóle udzielasz w rezerwacie, po co tutaj wchodzisz i czytasz, skoro nasze zdanie nie ma znaczenia?

Przecież nie ma przymusu czytania tego co piszemy

 

Brawo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.