Skocz do zawartości

Co Was najbardziej pociąga w facetach? :)


Co Was najbardziej pociąga w facetach?  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co Was najbardziej pociąga w facetach?

    • Inteligencja
      9
    • Wygląd zewnętrzny
      3
    • Nic mnie nie pociąga ;)
      12


Rekomendowane odpowiedzi

@DanielS Ok, nie wiedziałam. 

 

Co do tematu to nie ma jednej cechy, która najbardziej mnie pociąga, a właściwie to nas bo wydaje mi się, że znaczna większość kobiet tak ma. Musi być całokształt. Czytasz forum to wiesz, że na całokształt składa się zarówno inteligencja jak i mądrość, zasoby mężczyzny albo jego predyspozycje, wygląd zewnętrzny też nas interesuje. Nie ma się co tu rozdrabniać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LalkaZ jednej strony to prawda, bo oprócz pewnych cech faceta, które powinien spełniać, musi mieć też "to coś" co trudno opisać czy wyjaśnić, ale z drugiej strony ciężko mi sobie wyobrazić, żeby miał to coś, kiedy będzie zupełnie odbiegał od mojego ideału i będzie kompletnie nie w moim typie. 

Jednak też to nie jest wydaje mi się do końca tak, że kiedy facet będzie przystojny, mądry, inteligentny i bogaty, to też automatycznie będzie w typie każdej. Owszem, będzie atrakcyjny dla większości, ale jak rozmawiam z koleżankami, to podobają im się różne typy facetów, jedne wolą np. facetów bardzo zadbanych w rurkach i obcisłych koszulach, inne " drwali" takich typowych, jedne młodszych od siebie, inne starszych

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lalka napisał:

@Natii Opisz mężczyznę, którego znasz i jest najbliższy Twojemu ideałowi. ??

Mój facet taki jest, serio ;) Opisałam już jego cechy powyżej, może tylko nie podoba mi się w nim, że jest leniwy i niezbyt dba o zdrowie i sylwetkę a reszty  cech bym nie zmieniła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Miałem się nie wcinać w takie dywagacje ale się nie da.

Zrozumcie, że kobiety funkcjonują inaczej i to logiczne wnioskowanie żeby zrozumieć co się kobietom podoba na d-pę się nadaje.

One same nie wiedzą co im się podoba.

Drgnie cipka, często bez powodu, np. dlatego, że ona jest wyposzczona albo dlatego że widzi dziewczynę klejącą się do faceta i obudziła się zazdrość, i cała logika w/w deklaracjach idzie w p-zdu.

Ona wtedy się bzyknie z kimś kto jest pod ręką i umie wziąć to co leży na talerzu, a za godzinę nie będzie wiedziała czemu właściwie to zrobiła.

Zamiast wnioskować raczej obserwujcie co działa i próbujcie, z tego może coś być, z analiz może najwyżej być anal, (nomen omen),  czyli wsadźcie sobie wasze wnioski w wiadome miejsce.

Go with the flow...

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, JoeBlue napisał:

wsadźcie sobie wasze wnioski w wiadome miejsce.

Chcesz powiedzieć, że kobiet nie da się zrozumieć na poziomie logicznym, bo często nie zachowują się w sposób logiczny @JoeBlue? :D 

 

Polemizowałbym z tą tezą ;) Wszystko da się logicznie wyjaśnić. Nawet rzekomy brak logiki :D 

Edytowane przez DanielS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, JoeBlue napisał:

Zamiast wnioskować raczej obserwujcie co działa i próbujcie, z tego może coś być, z analiz może najwyżej być anal, (nomen omen),  czyli wsadźcie sobie wasze wnioski w wiadome miejsce.

Tak.

Przewidywanie konkretnych, w danej sytuacji, w określonych okolicznościach - kobiecych zachowań jest obarczone sporym błędem. Choc w kwestiach ogólnych, strategicznych (kobiety i strategia ?) - one zachowują się bardzo podobnie.

Niemniej potwierdzam jedno - jesli kobieta mówi, że da Ci dupy - to wiadome jest jedno - ona tak mówi.

Identycznie jest jesli się zastrzega, że nie da dupy bo ona nigdy nie seksi się na pierwszym spotkaniu. Tu także pewne jest jedno - ona tak mówi.

 

A co robi to całkiem inna sprawa. Czesto nawet sama nie wie co robi - i stąd słynne babskie "bo samo tak jakoś wyszło"

 

Bóg czy natura (nie jest ważne w co wierzysz bo cel jest jednakowy) po to dał męzczyźnie zmysł planowania, strategii, przewidywania, analizy - by ten się tym zajmował a nie towarzyszaca mu kobieta.

Bo kobieta działa pod wpływem chwili i własnie cała sztuka w tym by te chwile wykorzystywać.

 

Zauwazyłem też pewną prawidłowość. Spotkałem się niejednokrotnie z damami, ktore  twardo deklarowały, że "ja na pierwszym spotkaniu seksu nie uprawiam".

Po czym dochodziło do igraszek na pierwszej randce. Dama wiec jawnie łamała wyznawane werbalnie zasady.

I co najciekawsze - mimo, że te zasady łamała - nie było ani troche widać, że ma teraz wyrzuty sumienia lub moralnego kaca.

 

Dlatego myślący facet posiada gumy w domu, w samochodzie w schowku, w kieszeni i najlepiej jeszcze w jakimś miejscu jako ewentualny backup.

I wymienia je w miejscach przechowywania regularnie - tak samo jak strażacy wymieniają gaśnice - by w razie pożaru - było czym gasić.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Taboo napisał:

Dla mnie temat do zamknięcia albo przeniesienia na kafeterię, co tu się odwala?

 

Jeżeli temat nadaje się do przeniesienia na kafeterię, to nasuwa się proste logiczne pytanie @Taboo. Po co poświęcasz czas na jego czytanie? ;) 

 

Kobiety nie mają już prawa wypowiadać się w rezerwacie, bo Ty tak zdecydowałeś? :D 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłam inteligencję... ale dodam jeszcze od siebie:

Zaradność życiowa i poczucie humoru. Wygląd wiadomo, że ma znaczenie ale raczej w moim przypadku drugorzędne... ma być po prostu zadbany i wyglądać jak facet. Żadnych rurkowców. Facet przypominający zachowaniem i ubiorem kobietę... dyskwalifikacja natychmiastowa. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliłeś mnie tym filmem @IgorWilk ???

 

Mało nie spadłem z fotela. Pomysły gości z Jack Ass'a są nie do przebicia w poziomie oryginalności głupich pomysłów i ryzykownych "eksperymentów" ;) 


Ale co on ma wspólnego z tematem tego wątku? ;) 

 

Pewnie znów zaczną się oskarżenia, że zmierzamy w temacie do poziomu kafeterii ;) 

-------

Co do wyników, to przybyło trochę normalnych głosów. 3 opcji nie biorę oczywiście pod uwagę poza aspektem humorystycznym ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męskość

Zapach- nie chodzi tylko o perfum

Ton głosu- ciepły, niski

Twarde ciało - żadnych boczniaków, brzuchów piwnych, miękkich obwisłych pup

Stanowczość - ale nie w typie wszystkowiedzacego narzucajacego własne zdanie

Dobroć- ale nie "pipowatość"

Mądrość - ale nie taka tylko "książkowa"

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie trzeba było zrobić ankietę z dużą ilością wariantów i wielokrotnego wyboru @PoProstuKobieta :D 

 

4 godziny temu, Eleanor napisał:

jak mnie tak za włosy od tyłu pociąga, to mnie to pociąga?

mnie też pociąga, że Ciebie to pociąganie pociąga @Eleanor ???

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.