Skocz do zawartości

Co Was najbardziej pociąga w facetach? :)


Co Was najbardziej pociąga w facetach?  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co Was najbardziej pociąga w facetach?

    • Inteligencja
      9
    • Wygląd zewnętrzny
      3
    • Nic mnie nie pociąga ;)
      12


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, deomi napisał:

Przed tym forum nie wiedziałam że faceci potrafią byc tak obrzydliwie, ordynarno, zezwierzęceni.

Przed tym forum nie miałem pojęcia, że takie mentalne gówno jak ty potrafi egzystować i czerpać energię nie wiadomo z czego pasożycie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może mam problemy z pamięcią, ale ja w tej ankiecie pytałem o opinię prawdziwe kobiety, a nie gówno przebrane w złoty papierek @deomi ;) 

2 godziny temu, emrata napisał:

nie bardzo masz pojęcie w jaki sposób kobiety myślą

Ty za to masz o tym pojęcie specjalistko pod publiczkę ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Byłybiałyrycerz napisał:

@catwoman Miałem 100% na maturze z Polskiego, jednak nie taki połgłówek :)

Ja tez i nić się nie uczyłem Polonistce szczęka opadła tylko że wtedy były jeszcze oceny. Doszedłem do wniosku że po co się pięć lat uczyć jak można przeczytać wszystko raz przed maturą i zapamiętać i tak zrobiłem i zadziałało. :D

Edytowane przez Ogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ogi napisał:

Doszedłem do wniosku że po co się pięć lat uczyć jak można przeczytać wszystko raz przed maturą i zapamiętać i tak zrobiłem i zadziałało. :D

Zapewniam Cię, że w czasach kiedy ja zdawałem maturę (a wtedy oceny jak najbardziej były z tym, że w skali 2-5) - takie coś byłoby niemożliwe.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Byłybiałyrycerz napisał:

@SzatanKrieger Jak zwykle, gdy debata obejmuje udział Pań.

@Byłybiałyrycerz póki co, jesteś jedną z osób, która przyłożyła rękę do tego, że zrobiło się jak na kafeterii. Co do tego tematu wniosło to, że nas obraziłeś? 
Po co się w ogóle udzielasz w rezerwacie, po co tutaj wchodzisz i czytasz, skoro nasze zdanie nie ma znaczenia?

Przecież nie ma przymusu czytania tego co piszemy.

 

@deomi musiałaś nawet tutaj? Nie mogłaś sobie odpuścić?

 

Nie wiem co wnosi to wzajemne obrażanie? Czy naprawdę nie można już normalnie porozmawiać tylko trzeba się obrzucać inwektywami? 

 

@DanielS zadał zwykłe pytanie do Pań, ale niektórzy musieli się popisać swoją "elokwencją" i zrobił się z tego festiwal chamstwa.

Jak chcecie zbudować dialog skoro ciągle tak się zachowujecie? 

 

Są tutaj naprawdę fajne osoby po obu stronach, które piszą ciekawe i mądre rzeczy. 


Szkoda tylko, że niektórzy obrali sobie za punkt honoru obrażanie i mącenie, pisanie rzeczy, które nic nie wnoszą do rozmowy, a jedynie obrażają drugą stronę.

 

Jak czytam niektóre posty @SzatanKrieger to mam wrażenie, że wręcz wylądowałam na jakimś forum dla nastolatków, a nie na kafeterii.

 

@DanielS a odpowiadając na pytanie z ankiety to oczywiście, że inteligencja. Nawet najprzystojniejszy facet nie sprawi, że zawieszę na nim oko, na dłużej niż pięć minut, jeśli nie ma nic sensownego do powiedzenia i nie potrafi sklecić dwóch słów, a do innych ludzi nie ma szacunku.

 

@catwoman, @emrata ja Wam wierzę ?

  • Like 7
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Daenerys napisał:

Nie wiem co wnosi to wzajemne obrażanie? Czy naprawdę nie można już normalnie porozmawiać tylko trzeba się obrzucać inwektywami? 

Najwyraźniej @Daenerys;) 

Ludzie lubią popadać w skrajności. Faceci, którym jakaś patologiczna jednostka płci żeńskiej zrobiła krzywdę, nienawidzą kobiet, a kobiety, którym jakaś patologiczna jednostka płci męskiej zrobiła krzywdę nienawidzą mężczyzn. I festiwal nienawiści się nakręca ;) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DanielS pragnę zauważyć, że póki co to Ty odnosisz się w sposób chamski w swoich odpowiedziach.

Chciałeś się czegoś dowiedzieć, ale w taki sposób nikt nie będzie chciał rozmawiać, nie będzie rzeczowej dyskusji więc odpowiedzi na swoje pytania się teraz DOMYŚL.

 

I tak oto pobocznie, słynne "domyśl się" zyskało swoją rację bytu. Sami to nakręcacie. A wystarczyłoby nie być chamem.

Edytowane przez emrata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za Twoją wielką "mądrość" droga @emrata ;) 

 

Blask tej "mądrości" oślepił moją bezdenną głupotę i chamstwo, które we mnie egzystuje :D 

Zagłosowałaś, czy Ci się nie chciało kliknąć @emrata
?

Dolewanie oliwy do ognia to już inny temat :D 

Edytowane przez DanielS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, deomi napisał:

Przed tym forum nie wiedziałam że faceci potrafią byc tak obrzydliwie, ordynarno, zezwierzęceni.

Szczere pytanie, wy naprawdę tacy jesteście czy tylko udajecie?

Potrafią być jeszcze gorsi, ale i tak to blednie przy historiach, które prowadzi się w damskim gronie  i dotyczy Panów :)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie wyniki ankiety są bardzo "interesujące" Prowadzi opcja, którą dorzuciłem dla żartu ;) 

 

Jakoś w analogicznej ankiecie dla facetów żadnemu jeszcze nie przyszło do głowy klikać w opcję "nic mnie nie pociąga" ;) ?

Edytowane przez DanielS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.04.2019 o 00:23, deomi napisał:

Mnie podnieca jak mądry, empatyczny facet jest wobec mnie opiekuńczo- dominujący. 

Hehe... Też mi się tak wydawało.

Aż po 10 latach dowiedziałem się że 

a) byłem tyranem i despotą (gdy podejmowałem decyzję)

b) zostawiałem wszystko na jej głowie (gdy pozwalałem jej podjąć decyzję bo miałem temat w dupie)

c) jestem głupi i nie akceptuje moich poglądów (gdy wcześniej zachwalała jaki jestem inteligentny,że dzieci są inteligentne po mnie, że ją inspiruję,że mam swoje pasje itp. )

d) nigdy nią nie interesowałem się ( gdy przejmowałem się jej każdym pierdnięciem i fochem)

Kwestie łóżkowe , braku satysfakcji, udawania orgazmu itp. pomijam milczeniem. Dobrze że ja miałem prawdziwy :)

Także tego drogie Panie.. ale same nie wiecie o co Wam chodzi :)

A przy tym okłamujecie na potęgę siebie i partnerów.

 

BTW. W ankiecie brakuje opcji D:  Duży kutas.

Wyniki zmieniłyby się diametralnie.

 

 

 

1 godzinę temu, DanielS napisał:

Jakoś w analogicznej ankiecie dla facetów żadnemu jeszcze nie przyszło do głowy klikać w opcję "nic mnie nie pociąga" ;) ?

Bo brakuje opcji wspomnianej przez mnie powyżej:

- Hmmm...Inteligencja - nie, wygląd-nie.... Nie ma opcji "kutas" ? No to kliknę że nic mnie nie pociąga..

 

Edytowane przez ntech
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.