Skocz do zawartości

Nieudana kinder niespodzianka


Rekomendowane odpowiedzi

@Jon Doe To od teraz szlaban na seks do odwołania. Żyjemy w czasach równouprawnienia, więc my też możemy.

 

Oto jest sztandarowy przykład dojrzałości emocjonalnej kobiet i tego jak one szybko dorastają, w porównaniu do mężczyzn podobno dużo szybciej.

Patrzmy, uczmy się i wyciągajmy wnioski.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jon Doe napisał:

Także Panowie nawet taka stara dupa w wieloletnim małżeństwie dochodząca czterdziestki zachowuje się jak durna siksa próbująca łapać na bachora. 

Generalnie to DUPA ty jesteś!

Skoro nie kumasz jej obaw. Całkiem pod stawnych raczej. Wnioskować to można po bachorach/durna/stara....

 

Jakbyś nie wiedział to miot planowany jest średnio co "czytyry roki"- nowy haj/łowienie/polowanie na jelenia(2)+inkubacja(0,9)+oksytocyna(1/1.5)

Rozbieżność wynika z synchronizacji bio rytmu RED ALERT PMS! Po prostu dziunia może nie trafiać z łapanką.

 

 

5 godzin temu, Jon Doe napisał:

Mimo, że udało mi się jako tako babę okiełznać,

vs to

5 godzin temu, Jon Doe napisał:

Jako, że trzymam rękę na pulsie,

Nie uważasz iż kupy się to trzyma?

 

 

5 godzin temu, Jon Doe napisał:

Przejęcie władzy było twarde i bezkompromisowe

TU z kolei wieje DESPOTYZMEM!

 

Zapytam za kolegę.

Gdzie prowadzenie??? 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jon Doe napisał:

sprawdzam wszystko. Cóż się okazało ?? Wszystkie gumy zostały przez nią podziurawione i schowane spowrotem do pudełeczka

Jak można spytać? Jak sprawdzasz/sprawdzałes? Ciekaw jestem. Igła przebijesz, nie ma prawie znaku. Więc? 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Jon Doe napisał:

Zresztą jest tak przewidywalna i działa tak schematycznie, że widzę każdą próbę manipulacji. 

No właśnie. Moim zdaniem nie ma kobiet przewidywalnych.

Bo zauważ, że zaskoczyło Cię przedziurawienie kondomów. Mnie tez by to zaskoczyło i jest mozliwe że tego bym nie zauwazył.

 

Nawiasem mówiąc zastanawia mnie jakie konkretnie skutki wywoła przedziurawienie prezerwatywy. Bo jak rozumiem - dziura wykonana została szpilką.

I teraz powstaje ciekawe pytanie czy od takiej dziury prezerwatywa się rozerwie czy też nie ?

Bo jesli nie - to przez taki mały otworek - przedostać się do pochwy może stosunkowo niewielka ilość nasienia - a wtedy stosunek płciowy będzie i tak mniej "ciążogenny" niż bez gumy.

 

Kobieta ma zawsze jeszcze jeden patent na zdysfunkcjonowanie prezerwatywy. Mianowicie - w czasie bzykania (w gumie) schodzi z Ciebie (lub wyłazi spod Ciebie) i przez chwilę robi Ci loda w gumie. I wtedy jesli ma nieco wprawy (a to zawsze może poćwiczyć) - może odgryźć zbiorniczek prezerwatywy lub ją nawet przegryźć (co jest o tyle łatwe że założona zgodnie z instrukcją prezerwatywa powinna mieć nieco luzu na poczatku).

 

Jestem pewien, że w ferworze igraszek czegoś takiego nawet nie zauważysz. Szczególnie jesli zabawa odbywała się będzie w tzw "pozycji 69".

 

Seks analny (a fuj) też nie daje 100% szansy na brak ciąży. No chyba, że w gumie.

Ale bez gumy - jesli wytrysk nastąpi do odbytnicy - to może mieć miejsce to co kiedyś opisał tu jeden z Braci:

 

Dziecko poczete w ten sposób pyta mamy:

- mamusiu, skąd się wziąłem ?

- tatuś skończył w mamusinej dupce, ale mamusia sprawnie przeniosła nasionko, było blisko więc się udało, choć trochę śmierdziało.

 

Reasumując - uprawianie seksu z kobietą żądną dziecka jest ryzykowne nawet mimo stosowania antykoncepcji męskiej.

 

 

Edytowane przez Bonzo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Still napisał:

Jak można spytać? Jak sprawdzasz/sprawdzałes? Ciekaw jestem. Igła przebijesz, nie ma prawie znaku. Więc? 

W opakowaniu z guma jest powietrze. Sciskasz paluchami opakowanie i jak wyczujesz ze "ucieka" powietrze = było majstrowane przy ogumieniu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bonzo napisał:

Kobieta ma zawsze jeszcze jeden patent na zdysfunkcjonowanie prezerwatywy. Mianowicie - w czasie bzykania (w gumie) schodzi z Ciebie (lub wyłazi spod Ciebie) i przez chwilę robi Ci loda w gumie.

hehehe lodzik w gumie z żoną :D masakra :D

 

W sumie dość sporo miałem partnerek, ale nigdy jeszcze nie doświadczyłem loda w gumie i jakoś totalnie straciłbym szacunek do takiej laski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radeq napisał:

W sumie dość sporo miałem partnerek, ale nigdy jeszcze nie doświadczyłem loda w gumie i jakoś totalnie straciłbym szacunek do takiej laski. 

A niby dlaczego ?

Seks zasadniczy jest w gumie. Dama w trakcie robi krotki przerywnik na loda.

Jesli facetowi zalezy by seks nie skutkował ciążą - to wręcz dobrze, że dama gumy do chwilowego loda nie zdejmuje :) I wtedy takie działanie ją uwiarygadnia - usypiając czujnosć faceta.

Guma zostaje przegryziona. W dodatku w sposób skutkujący większą nieszczelnością niz w wypadku wykonania dziury szpilką.

Albo po ponownym "wejściu" i kilku ruchach określanych przez seksuologów "frykcyjnymi" (zapewne od tarcia) - z gumy zostają strzępy.

 

I Kinderüberraschung jak to się mawia "an der Spree - beim trinken die Kaffee oder Tee"

 

PS:

Opłaca się zdejmować z fiuta gumę na przerywnik w postaci instant-loda ?

Ciekawe pytanie. Tak samo jak u Barei:

- Za piętnaście trzecia jestem ogolony bo golę się wieczorem, śniadanie jadam na kolację, tylko wstaję i wychodzę.

- No, ubierasz się pan

- W płaszcz - jak pada. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu ?

- Fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Tornado napisał:

Generalnie to DUPA ty jesteś!

Skoro nie kumasz jej obaw. Całkiem pod stawnych raczej. Wnioskować to można po bachorach/durna/stara....

 

Jakbyś nie wiedział to miot planowany jest średnio co "czytyry roki"- nowy haj/łowienie/polowanie na jelenia(2)+inkubacja(0,9)+oksytocyna(1/1.5)

Rozbieżność wynika z synchronizacji bio rytmu RED ALERT PMS! Po prostu dziunia może nie trafiać z łapanką.

 

 

vs to

Nie uważasz iż kupy się to trzyma?

 

 

TU z kolei wieje DESPOTYZMEM!

 

Zapytam za kolegę.

Gdzie prowadzenie??? 

Kolego Tornado moim zdaniem trochę czepiasz się słówek przeze mnie użytych w chwili hmmm.....zdenerwowania. Dziś zapewne skleciłbym moją wypowiedź inaczej - bardziej na zimno.

Despotyczny nie jestem, raczej wymagający. W momencie dokonywanych zmian nie miałem innego wyjścia jak postawić na jedną kartę. Wóz albo przewóz. Kobieta spadła z piedestału i tyle. 

 

16 godzin temu, Still napisał:

Jak można spytać? Jak sprawdzasz/sprawdzałes? Ciekaw jestem. Igła przebijesz, nie ma prawie znaku. Więc? 

Kolego Still kobitka zrobiła to tak nieudolnie, że z dwóch metrów możesz zobaczyć dziurę. 

 

Pozdro

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jon Doe napisał:

użytych w chwili hmmm.....zdenerwowania. Dziś zapewne skleciłbym moją wypowiedź inaczej - bardziej na zimno.

Zatem sam potwierdzasz iż prowadzenie szło źle/nie odpowiednio.

Zatem idziesz w dobrym kierunku lecz jeszcze cooler nie ostygł, skoro jesteś reaktywny  to początek drogi.

 

8 godzin temu, Jon Doe napisał:

trochę czepiasz

NIE trochę tylko CELOWO i OSTENTACYJNIE aby podkreślić ile jeszcze gówno prawdy masz do wywalenia zapodane przez matriXa.

8 godzin temu, Jon Doe napisał:

nie miałem innego wyjścia jak postawić na jedną kartę.

vs

8 godzin temu, Jon Doe napisał:

Wóz albo przewóz.

Tu znowu ślad początku drogi.

 

Obcykany FACET/MĘŻCZYZNA  ma jakiegoś AS`ika w rękawie na. Na początek polecam ćwiczenie z ZIMNYM/CHŁODNYM postrzeganiem rzeczywistości. Wielce będziesz zdziwiony jak to samiczki rozwala(ich linie obrony).

Jeśli nie "comprende" o co mnie cho to minę z ostatnich Bondów(zlukaj).   Mimika twarzy Daniel Craig

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.