Skocz do zawartości

Tajka do oceny.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu utrzymuje kontakt na whats up z pewną Tajka, mieszkająca w swoim kraju. 

 

Przedstawiam Panią do oceny. Jestem ciekaw, jak się na nią zaopatrujecie;)

Jak dla mnie mocna 6czka :) Oczywiście są gusta i guściki. 

 

 

30298952451284053854.png

08956076251221485386.png

72896077600729399836.png

08426062201392913692.png

 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ten temat?

Czemu to ma służyć i czemu mamy oceniać jakąś babkę. Podoba Ci się to do niej leć lub ona do Ciebie. 

Bo nie rozumiem za bardzo w czym miałyby Ci pomóc nasze oceny, tejże panny. Wiadomo, że jeden oceni ją na 10 a drugi na 1.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usta mi się podobają i długie włosy. W przeszłości na pewno bym brał. Zależy jeszcze, jak w rzeczywistości się zachowuje. Jak przypomina chłopa z zachowania to na pewno nie. Jeżeli jest kobieca naprawdę to tylko na plus. No i widać, że cyce ma niezłe :D 

 

Słuchaj mnie, a daleko zajdziesz :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Po co ten temat?

Też się nad tym zastanawiam, dorosły mężczyzna a pyta kolegów z internetów co sądzą o kobiecie z drugiego końca świata :P

To jemu ma się podobać, a nie nam.

 

25 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Bo nie rozumiem za bardzo w czym miałyby Ci pomóc nasze oceny, tejże panny. Wiadomo, że jeden oceni ją na 10 a drugi na 1. 

Raczej chodzi o podbicie sobie EGO, cholera wie jaka tam historia jest naprawdę :P

Dorosłe chłopy a jak dzieci w piaskownicy.

Już pomijając fakt że forum zniża się do poziomu rynsztoka, 90% tematów o ruchaniu, albo jak tu poruchać.

Edytowane przez The Motha
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Po co ten temat

Ile to można o polskich rozwydrzonych paniach gadać... 

25 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Czemu to ma służyć i czemu mamy oceniać jakąś babkę.

A co w tym złego, aby porozmawiać o odmiennych kulturach? Na pierwszy rzut oka pani, jak dla mnie wygląda atrakcyjnie. Nie zapytałem czy moja ocena jest taka jak wasza i czy jest słuszna? Nie chcesz, nie oceniaj. Nikt Cię nie zmusza. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still Brat planuje wyjazd do Tajlandii - to jest jego cel/misja. Jest podekscytowany tak więc zamiast torpedować dajcie na luz.

 

Zapewne na miejscu dorwiesz o wiele lepsze, no ale na rozgrzewkę I zapoznanie kultury nada się I ta laska. Zapewne szuka providera :) 

 

 

Daty masz juz ustalone kiedy?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Still napisał:

Na pierwszy rzut oka pani, jak dla mnie wygląda atrakcyjnie. Nie zapytałem czy moja ocena jest taka jak wasza i czy jest słuszna? Nie chcesz, nie oceniaj. Nikt Cię nie zmusza. 

 

 

Pokażę Ci atrakcyjną kobietę, która się raczej tu spodoba każdemu :P

 

Edytowane przez BigBoy
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pytonga napisał:

Daty masz juz ustalone kiedy?

Cały czas monitoruje bilety. Przełom stycznia i lutego. Wtedy jest znosna temperatura na miejscu.

Z urlopem problemu nie będzie na zawołanie. Tak więc jestem elastyczny jeżeli chodzi o wyjazd. 

6 minut temu, Maarcin_05 napisał:

Myślałem, że to taj. Widać niektórzy wszystko wezmą.

Ahh ten stereotyp wzięty z opowiadań... 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.