Skocz do zawartości

Tajka do oceny.


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Ksanti napisał:

Widać Azjatki to przyszłość forum. Proponuje założyć klub :P A nawiasem mówiąc kobieta nie w moim typie.

Możecie otworzyć odział w Bangkoku.

@Still jako prezes, Ty możesz być jako vice, a @arch będzie odpowiedzialny za witrynę internetową braciasamcy.th :) .

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłość to nie Azjatki tylko ustawienie Polek do pionu, przywrócenie normalności w kraju i przestanie pociskania kitów oraz poczucia fałszywej wyższości kobiet tylko dlatego, że urodziły sie z waginą. 

Kiedyś to facet był "wyższy" a teraz są to kobiety.

Tylko równowaga ma sens i się sprawdza. 

 

A co do tajki to pisałem w kontekście raczej, co by było gdyby każdy z nas wysłał prywatne zdjęcia jakieś kobiety z którą rozmawia prywatnie i pytał o zdanie innych facetów. Moim zdaniem tak się nie robi. 

 

Podoba Ci się to się umów, a jak chcesz naszej opinii to i tak jej nie dostaniesz bo ludzie nie piszą tego co myślą nawet anonimowo.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Przyszłość to nie Azjatki tylko ustawienie Polek do pionu, przywrócenie normalności w kraju i przestanie pociskania kitów oraz poczucia fałszywej wyższości kobiet tylko dlatego, że urodziły sie z waginą. 

Marzenie ściętej głowy, z tego co widzę kobiety a zwłaszcza młodsze coraz mocniej się feminizują.

 

47 minut temu, BydlakŚmierdziel napisał:

@Still

Ja bym uważał na Twoim miejscu, coś czuję że zamiast ty ją pukać to ona może ciebie :D

A niech ma chłopak coś od życia, co mu będziemy zabraniali :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Taboo napisał:

Też uważam że to chujowe umieszczać czyjś wizerunek na forum, do tego zdjęcia prywatne, osoby która nie jest osobą publiczną.

 

Zdjecia są publiczne, bo z pewnego portalu gdzie się poznaliśmy. Prywatnych, które otrzymałem nie wstawilem. 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdrościcie bratu @Still. Żal wam, że to nie wy prowadzicie konwersację z mityczną Tajką. To dlatego takie teksty:

 

9 minut temu, wojkr napisał:

Nie mój typ... ale jak już - 3.

 

35 minut temu, Karakal napisał:

0/10, kijem bym nie ruszył

 

1 godzinę temu, Gr4nt napisał:

To jest facet.

 

Obłudnicy.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.