Skocz do zawartości

Szwedzki streamer dostał bana na Twitchu za mówienie o przestępstwach imigrantów


Qaikwow

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Bracia.

 

Zrobiłem na wykopie znalezisko, które ma już prawie 1200 wykopów. Mianowicie, wieczorem do szamy czasami oglądam tego streamera, który nazywa się Matti i byłem zdumiony, że dostał bana na Twitchu. Gościu jest Szwedem i jest naprawdę ogarniętym człowiekiem i zawsze odnosi się do innych z kulturą. Nie jest to co prawda osoba, która ma dużą ilośc oglądających, ale dla mnie liczy się jakość, a nie ilość. 

 

Jak to w takich przypadkach bywa, ma tylko jednego sponsora(napoje energetyczne) i nie musi trzymać się reguł i milczeć jak któryś z widzów zada niezbyt poprawnie politycznie pytanie. Ja nie byłem przy tym jak mówił „złe” rzeczy, ale mogę stwierdzić z całą pewnością, że nikogo nie obrażał. Boli go jedynie, że musi milczeć na tematy polityczne w swoim kraju i jak sam mówi, powiedział na streamie jedynie prawde, że czuje się w Szwecji zagrożony. Po kilku dniach jak się domyślacie dostał bana, bo ktoś go za to zgłosił. Ja się pytam gdzie jest wolność słowa i dlaczego prawo stoi tylko po jednej ze stron?

 

https://www.wykop.pl/link/4880045/szwedzki-streamer-dostal-bana-na-twitchu-za-mowienie-o-przestepstwach-imigrantow/

 

 

 

 

 

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie dożywocie.... tam nic nie wolno mówić, ... zgłaszając przestępstwo - kradzież, czy gwałt podając w rysopisie że sprawca był opalony, można być oskarżonym o rasizm i podżeganie do niepokojów społecznych...a wogóle to sam jesteś sobie winien dowidzenia, dziś zgłoszeń nie przyjmujemy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Qaikwow napisał:

Ja się pytam gdzie jest wolność słowa i dlaczego prawo stoi tylko po jednej ze stron?

Ponieważ ktoś bardzo, bardzo potężny tym wszystkim steruje (media, polityka itd. działające w jednej sprawie) żeby doprowadzić do wewnętrznej wojny tubylców z przybyszami. A jaki jest końcowy cel tego chaosu który wywołają, nie mam pojęcia.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wklejać tego samego filmu po raz drugi, ale w temacie o Agendzie 2030 jest filmowa analiza tego faktu przeprowadzona przez Marka Mateckiego. Posłuchajcie, bardzo wiele wyjaśnia, dlaczego tego typu zachowania są i będą piętnowane. Agenda przewiduje ogólnoświatowy dobrobyt, równość, pokój, tolerancję, szacunek wszystkich do wszystkich itd. A jak staniesz nam na drodze do wyrównywania szans, to zostaniesz usunięty. Program ma wymoc na tych co mają dzielenie się własnym dobrem z tymi, którzy go nie mają. Szlachetne, tyle,że to potencjalna wylęgalnia lenistwa i roszczeń bez dna, bo po co pracować, skoro prawo mówi, że mi się i tak należy. Obejrzyjcie, poczytajcie, bo warto.

 

 

Edytowane przez Stradi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.04.2019 o 21:48, Marek Kotoński napisał:

Ponieważ ktoś bardzo, bardzo potężny tym wszystkim steruje (media, polityka itd. działające w jednej sprawie) żeby doprowadzić do wewnętrznej wojny tubylców z przybyszami. A jaki jest końcowy cel tego chaosu który wywołają, nie mam pojęcia.

Upadek chrześcijaństwa i islamu i zniszczenie rodziny oraz państwowości, oraz wprowadzwnie powszechnego systemu kontroli. Tak po krótce. Jest to już zresztą dawno zapisane, można poczytać.

 

https://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

 

Poza tym jest coś jeszcze.

W Chinach już to wprowadzili, w USA o tym wspominają i chcą wprowadzić (w 2020 ma być pierwsza próba forsowania, w zasadzie tylko na razie wspomnienie, że takie coś istnieje), lecz miałoby to tylko nagradzać a nie karać (tylko, że jak już wprowadzą to wystarczy nanieść jedną małą poprawkę i jest zrobione), moim osobistym zdaniem w Europie będzie to wprowadzone, po wyniszczającej III wojnie światowej, i będzie to wprowadzone pod pretekstem ochrony przed kolejną wojną (nigdy więcej wojny itp.). O czym mowa? Taak o indywidualnych stopach procentowych!!! A raczej czymś co pod tą nazwą jest ukryte, czyli powszechnemu systemowi kontroli obywatela. Marek w jednej ze swoich audycji wspominał, że komórka jest zapowiedzianym znamieniem bestii, a według mnie będą to właśnie indywidualne stopy procentowe.

 

https://independenttrader.pl/indywidualne-stopy-procentowe-czyli-wizja-orwella-w-praktyce.html

 

https://www.mpolska24.pl/post/16077/jak-powstaje-wspolczesne-niewolnictwo

 

Także po wprowadzeniu w życie tego wszystkiego otrzymujemy świat, gdzie choćby najmniejsza dawka oporu powoduje wyautowanie delikwenta z systemu, z tym, że naprawdę, a nie tak jak teraz. Świat, gdzie praktycznie nikt nie będzie mógł zagrozić wielkim korporacjom, czy rodzinom, gdyż gdy dojdzie do pewnego, wysokiego poziomu będzie go można najzwyczajniej w świecie ujebać. Otrzymujemy Orwellowski świat niewolników ;)

 

Ps. Panie sędzio, ja tak tylko sobie wymyślam i żartuje :P

 

Edytowane przez Mosze Black
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.04.2019 o 05:46, Mosze Black napisał:

Upadek chrześcijaństwa i islamu i zniszczenie rodziny oraz państwowości, oraz wprowadzwnie powszechnego systemu kontroli. Tak po krótce. Jest to już zresztą dawno zapisane, można poczytać.

Jeżeli już to zniszczenie państw narodowych.

Ale zniszczenie państwowości w żadnym wypadku. Wręcz przeciwnie, wprowadzenie max państwa. Bo czymże jest powszechna kontrola jak nie państwem? (czyli systemem obowiązkowym i mającym monopol)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, że Chiny się temu przeciwstawią. Ponoć wraca Konfucjanizm z etosem pracy i szacunkiem do wspólnych interesów z Europą. Jeśli narzucą swoje zdanie to prawdopodobnie będzie to bardziej współpraca i współtworzenie silnego regionu przeciwko bankierom amerykńskim, a nie tak jak jest to teraz, gdzie nasz region jest amerykńskim niewolnikiem i wyrobnikiem. A do tego psem do bicia przez przeciwników...

Na ile pokojowo się to odbędzie, trudno powiedzieć.

Edytowane przez Stradi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.