Skocz do zawartości

Mam wszystko jeszcze nie mam pieniędzy


Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Maszracius_Iustus napisał:

Jaki polecasz sposób na trening poczucia humoru?

Oraz jak się częściej uśmiechać.Raczej jestem wyciszony i stabilny i nie potrafię szczerzyć zębów co chwila,może jeszcze żebym miał równiutki i zrobione...

Jakoś żle się czuję uśmiechając się dużo bo to dla mnie sztuczne,muszę mieć powód do śmiechu i hu* :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ygrek napisał:

Tu jest kluczowy fragment: WIELE LAT TEMU. Czyli jak byłeś młody. Bo kobiety kręci młodość i to bardzo i takie są fakty. Wszyscyśmy prawie jako młodzi mieli ładne laseczki mimo, że nic nie mieliśmy. Ja nie miałem nic, nawet auta, a popalałem papierosa, dziewczyna leżała na łóżku wypięta - żyć nie umierać. Prawie każdy z nas tak miał, bo kobiety po prostu lecą na młodszych i zwykle związki formują się w młodym wieku.

Bracie co ma bzykanie po hotelach do stałego związku :) pomyliłes pojęcia. Poza tym dziewczyna była odemnie 2 lata młodsza. Powtarzam kasa nie przeszkadza, ale to nie jest główny czynnik w podrywie kobiet. A jak jest to cytując klasyka wiesz z kim masz do czynienia. A autor tematu dał do zrozumienia, że pieniądze są problemem w jego powodzeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ygrek napisał:

To nie ma żadnego znaczenia. Jesteś młody, piękny, gęste włosy, to i przyciągasz laski. Nie ma znaczenia czy związek czy bzykanie. Co z tego, że była młodsza, skoro byłeś młody? Przecież Ci piszę, że chodzi o młodość. 

Nie do końca mnie przekonałeś tym to jak wytłumaczysz fakt, że jest wielu 30 Latków prawiczków a też byli kiedyś młodzi a wędlę badań 70% kobiet woli starszych mężczyzn? 

 

Przykład z życia znajomy własne mieszkanie za gotówkę samochód z laskami porażka wiek 30 lat też był kiedyś młody też porażka. 

 

Wiek tu nie gra decydującej roli tylko to jaki jesteś. Jak ktoś szuka powodzenia w pieniądzach to ma niskie poczucie własnej wartości. 

 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii tego, że kobiety wolą starszych no to wiadomo, że nie chodzi tutaj o wiek a o to, że ten starszy jest prawdopodobnie bardziej doświadczony, bogatszy, być może przystojniejszy bo się wyrobił, pewny siebie. Jak ktoś nie ogarnia życia to wiek mu chuja da, nawet pogorszy sytuację.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.