Skocz do zawartości

Moje uszanowanie


Włodyka

Rekomendowane odpowiedzi

40-latek kierujący się jedną prostą zasadą, że najlepszym sposobem na kobiety jest ich unikanie. Dzięki temu mam czas, pieniądze i spokojną głowę.

 

Przejrzałem pobieżnie forum i nie do końca zgadzam się z filozofią założyciela (tak naprawdę to max w 30%) ale widzę wiele pobocznych/ogólnotematycznych zagadnień, więc postaram się konstruktywnie udzielać się.

 

Podstawa to dyskusja na argumenty, emocje zostawmy kobietom.

 

Miłego dnia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ariok napisał:

A co z chęcią zakiszenia?

 

Może to średnio moralnie podejście ale pisząc o unikaniu miałem na myśli jasne sytuacje. Umawiam się konkretnie, tylko w wiadomym celu. Dzisiaj kontakt, jutro hotel i zabawa. Akcja, reakcja i do widzenia. Nie pamiętam kobiety z którą byłbym dwa razy. Tyle, że mi wystarczy raz na miesiąc, wymagania zerowe, więc nie jest trudno coś sobie zorganizować. 

 

Od kilkunastu lat jestem sam i jest mi dobrze.

 

Polecam lento i pisać wprost, anons bez kombinowania. Zawsze znajdzie się chętna. Dawniej były jeszcze czaty ale to czasochłonne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.