Skocz do zawartości

Wyznanie Krzysztofa Hołowczyca


Rekomendowane odpowiedzi

Krzysztof Hołowczyc krytycznie o swoich córkach: "Szukają księcia z bajki. Mają lewe ręce do zarabiania"

Znany kierowca rajdowy w wywiadzie dla magazynu "Viva" zwierzył się z wątpliwości co do tego, czy należycie wychował swoje dzieci. 56-latek uważa, że był wobec córek zbyt pobłażliwy i w efekcie wyrosły one na roszczeniowe księżniczki: 

Moje dziewczyny mają lewe ręce do zarabiania. Są "skazane" przeze mnie na fajne życie. Zawsze chciałem, żeby moje dziewczyny czuły się bezpiecznie. Żeby czuły, że są kochane. Ale ostatecznie to nie jest dobre, bo szukają księcia z bajki. Każdej się wydaje, że facet będzie miał wszystko i będzie super. Pierwsza już się rozwiodła. 


Krzysztof Hołowczyc jest ojcem trzech córek. 

Edytowane przez alfa_sralfa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zaczyna się od afer w sklepie spożywczym po wyjściu z przedszkola:

- tato kup mi żelki!

-  nie ma  mowy.

- AAAAA, .... będę krzyczeć kup mi żelki!

- nic z tego, bądź cicho proszę.

- AAAA ... będę płakać, pewnie znów zbijesz mnie po powrocie do domu ...AAAA

- proszę dziecko, co ty wyprawiasz, wstań z podłogi ...

- a kupisz mi żelki?

- ...dobrze, ale wstań i przestań krzyczeć, proszę ...

- i jajko niespodziankę ...?

- dobrze tylko bądź cicho ...

 

... i to nazywa się krzywdzenie dzieci ... i siebie, z własnej nieprzymuszonej woli...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie powinien tak pierdolić w gazecie, jeżeli to prawda. Wystawia o sobie marne świadectwo. Do tego robi totalną siarę tym swoim córkom. Komentarze na temat wyglądu i inne. 

 

Nie szanuję, ani trochę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DanielS napisał:

Już dawno wyleczyłem się z myślenia idealistycznego

@DanielS

Ja już tak z 10 lat temu, i właściwie gdyby nie liczyć 2 świnek morskich które mam to żyję sam dla siebie, bo nawet nie dla znajomych których niby mam ale praktycznie tak jakbym nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DanielS napisał:

Takie to dzisiaj są w większości znajomości. Internetowe i powierzchowne

No wiem, i w sumie to już dawno to zauważyłem.

 

3 minuty temu, DanielS napisał:

A prawdziwe relacje powinno się budować w rzeczywistości

@DanielS

Racja, tylko że akurat w rzeczywistości to już od kilku dobrych lat nie mam zabardzo jak. A jeśli chcę porozmawiać z kimś tak normalnie, na poziomie i niezależnie od wieku jak równy z równym to pozostaje jedynie forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się dogaduję z każdym, nawet totalnym introwertykiem jeżeli to masz na myśli @Patton ?

 

Jeden z moich najlepszych kumpli jest mega introwertyczny i dla większości ludzi na maksa dziwny. Mnie jakoś to nie przeszkadza ?

 

Jedynie z chamami, prostakami i idiotami nie chce mi się gadać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, DanielS napisał:

Dobrze się dogaduję z każdym, nawet totalnym introwertykiem jeżeli to masz na myśli @Patton ?

 

Jeden z moich najlepszych kumpli jest mega introwertyczny i dla większości ludzi na maksa dziwny. Mnie jakoś to nie przeszkadza ?

 

Jedynie z chamami, prostakami i idiotami nie chce mi się gadać ?

Ludzie dosc introwertyczni maja na ogol swoj wewnetrzny swiat i przemyslenia, ktorymi ciezko sie pochwalic w kilkuosobowej grupie. Kiedy jednak w rozmowie jeden na jeden ominie sie ta spoleczna zaslone, czasami mozna sie dowiedziec, ze czlowiek ktory boi sie cokolwiek powiedziec w grupie, jest duzo ciekawszy niz jakikolwiek rasowy smieszek z grupy.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, DanielS napisał:

Dobrze się dogaduję z każdym, nawet totalnym introwertykiem

Czasem mam wrażenie że od tej towarzyskiej samotności już trochę zdziczałem, no ale mogę się mylić.

 

17 minut temu, DanielS napisał:

i dla większości ludzi na maksa dziwny.

To prawie jak ja, tzn ja tam mam już swoje ścieżki no też i w sumie przyzwyczajenia jak jakiś stary kawaler, a stary nie jestem.

 

17 minut temu, DanielS napisał:

z chamami, prostakami i idiotami nie chce mi się gadać ?

Akurat z takimi Januszami pracuję, i do tego jeszcze mają myślenie typu że zawsze trzeba robić tak jak wszyscy.

 

@Andy Anderson

Tylko że z doswiadczenia wiem że introwertycy czasem mają ten problem że nie są tacy jak inni i z tego powodu ekstrawertycy ich atakują. I trochę to przypomina hejt na naszego mentora.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Andy Anderson napisał:

ktory boi sie cokolwiek powiedziec w grupie, jest duzo ciekawszy niz jakikolwiek rasowy smieszek z grupy

Dużo jest prawdy w tym co napisałeś @Andy Anderson ?

 

Wystarczy trochę empatii, zrozumienia i traktowania drugiego człowieka z szacunkiem na jaki zasługuje i z każdego człowieka można wydobyć to co w nim najlepsze ?

 

12 minut temu, Patton napisał:

Czasem mam wrażenie że od tej towarzyskiej samotności już trochę zdziczałem, no ale mogę się mylić.

Lepsze towarzystwo w necie niż żadne @Patton ?

 

12 minut temu, Patton napisał:

Akurat z takimi Januszami pracuję, i do tego jeszcze mają myślenie typu że zawsze trzeba robić tak jak wszyscy.

Nie pozostaje nic innego jak ich ignorować i robić swoje ?

Edytowane przez DanielS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.