Skocz do zawartości

Udana kinder KU**A niespodzianka


Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, suski napisał:

Mam dostęp do jej calego sprzetu, fejsa itp. Ona o tym wie. Wie, że się w tych sprawach znam. Mogę sprawdzić tu i ówdzie, czy sie chociażby z kimś kontaktuje częściej.

Zdziwil byś się.....

 

Pytanie czy 4 tygodnie wcześniej z damą szalales... +- 5 dni. 

 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Still napisał:

Pytanie czy 4 tygodnie wcześniej z damą szalales... +- 5 dni. 

Zapewne tak. Ostatnimi czasy było tego więcej - powód już znam.

 

10 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Ale wy Panowie tak na serio węszycie jakieś zdrady na boku? 

Nie węszę, ale jak wiadomo taka możliwość istnieje.

 

10 godzin temu, tytuschrypus napisał:

nie wyprowadziła z błędu

I to mnie właśnie wkur**a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@suskinie no, zachowanie panny wysoce naganne, w ogóle moim zdaniem takie kobiety są godne najwyższego potępienia - zwłaszcza, że nie myślą o dziecku, które potem może cierpieć na tym, że ich ojciec został w nie "wrobiony", bo tak to trzeba nazwać. To powinna być świadoma decyzja OBOJGA. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze tabletka po (działająca do 72 godz po zalaniu formy) nie jest tabletką wczesnoporonną, gdyż ona ma za zadanie nie dopuścić do zapłodnienia (zagęszcza śluż w szyjce macicy. co  do Badań zrób je po kryjomu bez jej wiedzy, Co to za partnerka że ty nie decydujesz kiedy będziesz miał  kolejne baby.......? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tytuschrypus ona jakoś myśli, ale z dużym marginesem błędu. Wielki bug w oprogramowaniu. Gadając wiele razy o drugim dziecku to mi wmawiała, że to dla dobra pierwszego dzicka. Lepiej jak ma rodzeństwo. Zauważyłem też, że jej koleżanki tak samo mówią i się na mnie dziwnie patrzą jak im mówię, że na razie za wcześnie. Sam mam teraz mętlik w głowie co w jakiś sposób na niej wyładowuję, co oczywiście kiedyś może się zwiększyć.

 

@informatyk nie chciała wziąć i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.