Skocz do zawartości

Konkurs, nagrody to moje książki albo 30 minut rozmowy ze mną.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby dżem był hermetycznie zamknięty wlewa się gorący przetwór najlepiej do gorącego słoika. Stygnięcie powoduje wytworzenie podciśnienia, stąd pokrywka mocno siedzi a pokrywka często jest wklęsła. 

Zaciągnąłeś się zapachem, co byłoby w takiej sytuacji niemożliwe, a już na pewno nie w momencie rozszczelnienia słoika, kiedy powietrze zasysane jest DO środka. 

Prawdopodobnie otworzyłeś słoik już wcześniej ("bardzo mi smakuje") i udajesz, że słyszysz syk powietrza. 

Edytowane przez Esmeron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze zasysa do środka, jak ma parcie na dziecko.

To na moje oko chodzi o tą koleżankę. Widocznie Marek ją "odkorkował" i się wtedy okazało że ma ssanie :D

Mało tego. Odkorkowanie i ssanie doprowadziło do powstania dziecka. I teraz Marek musi już zjeść ten dżem, tzn, zając się tym (wejść w związek).

Czyli trochę przybiałorycerzyć.

A te 30 minut na rozmowę to chyba na uzyskanie porady od tego kto wygra konkurs.

Sprytne :D

Edytowane przez imprudent_before_the_event
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem napisu, jak dla mnie dżemik jest za ciemny na brzoskwiniowy! Oszustwo! Wąchanie i słuchanie słoika jest podejrzane, ale nie wiem jak to zinterpretować.

 

Co do rebusu: może jakiś hejter (symboliczny dżemik) zaczął zeznawać (rozhermetyzował się i piszczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to bym w życiu nie wpadł, że chodzi o koncert Dżemu :P 

 

Ale mimo wszystko musisz przyznać @Marek Kotoński, że Bracia wykazali się sporą kreatywnością i spostrzegawczością w próbach rozwiązania tego rebusu :D 

 

Przewidujesz jakieś nagrody pocieszenia? :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.