Skocz do zawartości

Wyborcza "piątka Kaczyńskiego" uderzy w samorządy. Wszystko przez zmiany w PIT


Patton

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, manygguh napisał:

PiS się zorientował, że mogą nie wygrać wyborów na jesieni.

Może i się mylę ale myślę że PiS to Kaczyński, a on jest już stary i nie będzie żyć wiecznie i on dobrze to wie. No i chyba dlatego robi wszystko żeby utrzymać władzę. A jak umrze to dopiero zacznie się walka wewnątrz partii o jego stanowisko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pattoni ja tak uważam. Nie jestem absolutnie zwolennikiem tej partii (i w zasadzie żadnej partii liczącej się na scenie politycznej), a Kaczyńskiego tym bardziej, ale jedno przyznaję - Kaczyński jest jakiś. Jest politykiem z jakimiś poglądami, wizją, niezależnie od tego, czy się z tą wizją zgadzamy czy nie - a przynajmniej posiadanie tej wizji umiejętnie symuluje, czego nie można powiedzieć o jego przeciwnikach politycznych.

 

Dlatego moim skromnym zdaniem - kiedy jego zabraknie, to i PiSowi grozi rozpad i rozdrobnienie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, tytuschrypus napisał:

kiedy jego zabraknie, to i PiSowi grozi rozpad i rozdrobnienie. 

Jak PiS straci władzę to partia która ją zdobędzie rozpęta przysłowiowe polowanie na czarownice. A w PiSie będzie cyrk jak w ZSRR po śmierci Stalina.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.