Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Leniwiec napisał:

Takie związki się zdarzają i nie widzę w tym nic dziwnego. Sam znam wiele takich. No ale tu na forum musi być głoszony jeden jedyny słuszny pogląd, jeśli ktoś ma inaczej, to zapewne troll lub prowokacja. Więcej obiektywizmu bracia.

Ale pamiętać trzeba ze to jest rzadkość i nawet w tych "szczęśliwych" związkach może dojść do zgrzytów z winy jednej bądź drugiej strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maxi Gratuluję udanej relacji. Zachęcam jednak do zapoznania się z forum i przede wszystkim z meandrami i pułapkami kobiecej natury i psychiki.

 

Jestem w 100% przekonany, iż moja (jeszcze wtedy) żona, gdy była w wieku 27 lat napisałaby to samo co Ty. A ja bym potwierdził.

10 lat później jest rozwódką i nawet nie potrafi wyjaśnić dlaczego tak się stało.

 

EDIT. I nie - to nie jest tak, że jesteśmy tu grupą skrzywdzonych frustratów i nienawidzimy kobiet. My po prostu je dobrze rozumiemy. 

Edytowane przez azagoth
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, PoProstuKobieta napisał:

Teksty w stylu - wszystkie kobiety to dziwki patrzace na kase,  stare baby śmierdza, wszystkie nadaja sie tylko do ruchania itp 

To wynika z kilku powodów, z wewnętrznej frustracji która jest spowodowana niemożnością obcowania z kobietami które im się podobają.

Do tego dochodzi niezaspokojony popęd seksualny, to wszystko przeradza się często w nienawiść skierowaną właśnie do was, jedyną ulgą w cierpieniu jest dopierdalanie kobietom w sposób pośredni, albo bezpośredni...

A jaka jest tego przyczyna? podejrzewam że słaba relacja z ojcem, a także wychowanie przez matkę, musisz wiedzieć że faceci wychowani przez kobiety, podświadomie jej nienawidzą po jakimś czasie, za to właśnie że pozbawiła ich męskości swoim wychowaniem, pozbawiła i wypleniła z nich ten męski pierwiastek.

 

Kolejnym powodem jest to, że faktycznie wiele kobiet nadaje się tylko do ruchania, faktycznie wiele kobiet pożąda tylko męskich zasobów, jednocześnie deklarując samowystarczalność, co jest totalną hipokryzją :) .

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, PoProstuKobieta napisał:

Pamietajcie że uogolniajac piszecie rowniez o Waszych Matkach i Siostrach. 

Eeee, no i co z tego? Bo matka to świętość? ? 

Siostra mojego ojca okradła go z należnej mu części spadku po rodzicach i narobiła tyle syfu, że szkoda gadać. 

Więc twój argument jest wyjątkowo z dupy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, PoProstuKobieta napisał:

Choć mam nadzieję, że nie większość kobiet taka jest a tylko jakaś częsc.

Nadzieja to głupich matka.

27 minut temu, PoProstuKobieta napisał:

Dlatego czytanie bluzgow pod adresem wszystkich kobiet jest przykre.

Dopierdalanie komuś jest słabe, to fakt, ale często faceci mają uzasadnioną opinie co do kobiet :) .

A że wyrażają to w taki sposób, no cóż, kobiety w swoim gronie nie takich słów wobec mężczyzn używają, ale znacznie gorszych, często totalnie niewspółmiernych do tego jak dany facet się zachował.

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2019 o 17:39, PoProstuKobieta napisał:

Dlatego czytanie bluzgow pod adresem wszystkich kobiet jest przykre. 

No jest @PoProstuKobieta. Generalizowanie i wrzucanie wszystkich do jednego wora jest również objawem ubóstwa intelektualnego :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Interesujesz się psychologią a piszesz że nie wszystkie będą chciały od nas zaangażowania materialnego, poczytaj o psychologii ewolucyjnej i puzzle same się ułożą. Dziwi mnie czemu każda kobieta chce udawać taką naturalną sikającą po krzakach swojską dziewczynę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.