Skocz do zawartości

Problem z laską


MigMag

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

To mój pierwszy post, więc witam wszystkich.

Kilka miesięcy temu zostawiłem dziewczynę (dużo kłótni, pretensji, niedojrzała) i niestety moje pewność siebie straciła na tym i przez ten dość długi związku trochę zapomniałem. Jako że sporo pracuję i mam angażujące hobby i mało miejsc na poznanie fajnych kobiet (wcześniej uczulenia) poznawałem na portalach typu Tinder. Sporo poznałem i sporo było mocno mną zainteresowanych ale jak to mnie ciągnęło zawsze do tych ładnych i trudnych. Jestem trochę nieśmiały w dużym gronie, nie jestem też kozakiem przy kobietach, ale sporo poprawiłem od dawnych lat.

 

Poznałem dziewczynę bardzo atrakcyjną przez internet z daleka, dla jak z nią gadałem i miałem to gdzieś, ale na tyle oboje się spodobaliśmy sobie że zapraszała mnie do siebie. Chyba nigdy nie spotkałem się z tak komplementującą kobietą i zainteresowaną i tak atrakcyjną. Trzy spotkania w krótkim czasie, później chciała mnie przedstawić rodzinie no i doszło do tego. Nie podobało mi się ciągle siedzenie z jej rodziną i byłem trochę stremowany tym. Od tego czasu już dość długo się nie widzieliśmy bo albo ona pracuje albo ja miałem jakieś zajęcia, ale dużo pisaliśmy, wyglądało ok. Na kolejny raz mamy gdzieś pojechać na weekend. Dziewczyna mówiła sporo o seksie (przez internet), teraz mniej ogólnie kręci ją, gdy facet jest nieco brutalny, bierze, kiedy chce. Mówiła mi też, że czasem zastanawia się, co tak inteligentny facet może w niej widzieć. Była skromna a ostatnio zachowuje się zbyt pewnie siebie, neguje to co wcześniej mówiła.

 

Ostatnio zaczęła robić dziwne zachowania, jakby mnie testować, prowokować typami, że nie widzi mnie jako faceta prezesa bo może brakować mi tej siły przebicia, że opieram pewności siebie na karierze, że jestem uległy (kiedy mam dość trudny charakter, czego nie pokazuję) i się jej to nie podoba. Ostatnio była bardzo przepracowana i już mało pisaliśmy. Powiedziałem jej, że wkurza mnie, kiedy wmawia mi jakieś głupoty i proponuję testować w realu a nie przez neta i że zachowuje się jak rozkapryszona siostra (wcześniej często mówiłem celowo, że przytuliłbym ją jak siostrę i wkurzało ją to i nakręcało). Umówiłem się że ma się odezwać jak się ogarnie z pracą lub się zdzwonimy.

 

Czuję, że ostatnio trochę dałem dupy tym pisaniem i nudą, może wyczuła niepewność jakąś. Zbyt szybko mówiłem, że fajna byłaby z niej dziewczyna itd. Byłem zbyt łatwy. Dodam że źle reaguje na nie odzywanie się do niej, nie lubi pierwsza robić kroków. Jest uczulona na pełno zachować już mi mówiła że nie podoba się że mam przyjaciółki bo zna takich itd., miała związek który ją niszczył że nawet myślała o truciu się. Wkurzam się bo trochę się w to wkręciłem...

 

Mam jeszcze ten problem, że co prawda miałem jakieś oralne przygody, ale nigdy nie normalny seks i tutaj czuję się trochę, niepewno z bardziej doświadczoną – jak to przezwyciężyć?

 

Panowie co mi doradzicie, odczekać zadzwonić, umówić się i więcej dotyku stworzyć z nią, bardziej stanowczości  i negów?

Oczywiście jednocześnie interesuję się też innymi tylko tak żeby nie wiedziała (nie na tym portalu gdzie ją poznałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, MigMag said:

Poznałem dziewczynę bardzo atrakcyjną przez internet z daleka

 

1 hour ago, MigMag said:

Trzy spotkania w krótkim czasie

 

1 hour ago, MigMag said:

dużo pisaliśmy

 

1 hour ago, MigMag said:

Dziewczyna mówiła sporo o seksie (przez internet),

 

1 hour ago, MigMag said:

Czuję, że ostatnio trochę dałem dupy tym pisaniem i nudą, może wyczuła niepewność jakąś. Zbyt szybko mówiłem, że fajna byłaby z niej dziewczyna

Zaruchaleś ją? Czy jesteś z tych co pisaniem I gadaniem chcą doprowadzic laskę do orgazmu?

 

1 hour ago, MigMag said:

Zbyt szybko mówiłem, że fajna byłaby z niej dziewczyna itd. Byłem zbyt łatwy.

Masakra!!!!

 

1 hour ago, MigMag said:

Mam jeszcze ten problem, że co prawda miałem jakieś oralne przygody, ale nigdy nie normalny seks i tutaj czuję się trochę, niepewno z bardziej doświadczoną – jak to przezwyciężyć?

AAAAA Zaruchać? znaczy wsadzić penisa w mityczną vaginę.

 

1 hour ago, MigMag said:

Panowie co mi doradzicie

 

1 hour ago, MigMag said:

umówić się i więcej dotyku stworzyć z nią, bardziej stanowczości 

3 x tak

 

1 hour ago, MigMag said:

Oczywiście jednocześnie interesuję się też innymi tylko tak żeby nie wiedziała (nie na tym portalu gdzie ją poznałem).

? Ma wiedzieć o tym, napomknij od czasu do czasu I stanie sie cud.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytongab faktycznie odpowiedz na poziomie... nie każdy człowiek chce tylko ruchać i zaliczać laski...

 

Nie napisałem też tego wątku, by wysłuchiwać "masakra" tylko po to by otrzymać inteligentne i rzeczowe odpowiedzi, a liczę że właśnie tacy ludzie znajdują się na tym forum.

 

Poprawiłem to co zrobiłem tutaj źle. ;)

Edytowane przez MigMag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MigMag napisał:

Nie napisałem też tego wątku, by wysłuchiwać "masakra" tylko po to by otrzymać inteligentne i rzeczowe odpowiedzi

 

20 minut temu, MigMag napisał:

nie każdy człowiek chce tylko ruchać i zaliczać laski

Przeczytaj Kobietopedie na sam początek, później wróć i pytaj!

Edytowane przez MMorda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MigMag, przede wszystkim za bardzo Ci zależy, dalej związki na odległość udają się bardzo rzadko,

 

nie znasz 'mechaniki' kobiet, nie wiesz jak myślą, postępują, co jest dla nich priorytetem.

   Jak koledzy wyżej pisali, musisz się dokształcić, wyrobić w sobie 'automat' spojrzenia na kobietę.

To łatwe ale potrzeba na to czasu i lektury forum i literatury Marka. Dobre są audycje Marka na YT, lub Vimeo.

 

   Nie chcę być złym prorokiem, ale z tą laską Ci nie wyjdzie, chyba że za jakiś czas, jak wyzbędziesz się fałszywego

spojrzenia na jej temat. To zwykła, schematyczna kobieta, jak one wszystkie. Ma określone priorytety, i jeżeli zmieścisz 

się w ramach jej wymagań to niby ją zdobędziesz, a bardziej ona Cię usadzi. Czytaj, ucz się i Pozdro.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś wobec niej zbyt spolegliwy, nie postawiłeś granicy i zaczęła cię urabiać i testować ile może sobie pozwolić, przy okazji wyszło jaka jest pretensjonalna i roszczeniowa. Daj sobie spokój ... Nic z tego nie będzie, ugrzeźniesz zbyt głęboko i obróci się to przeciw tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MigMag napisał:

Trzy spotkania w krótkim czasie, później chciała mnie przedstawić rodzinie no i doszło do tego.

 

4 godziny temu, MigMag napisał:

Mam jeszcze ten problem, że co prawda miałem jakieś oralne przygody, ale nigdy nie normalny seks i tutaj czuję się trochę, niepewno z bardziej doświadczoną – jak to przezwyciężyć?

Spotkania, rodzinka... i zero sexu? Matko bosko, robisz z siebie dobrego misia na wysokim pułapie.

4 godziny temu, MigMag napisał:

Jest uczulona na pełno zachować już mi mówiła że nie podoba się że mam przyjaciółki bo zna takich itd., miała związek który ją niszczył że nawet myślała o truciu się.

Wiesz co, h#j z seksem. Pani ma nasrane we łbie aż miło. Spierd@laj od niej jak najdalej. Za słaby zawodnik do niej jesteś! A dlaczego?

 

Bo 

 

4 godziny temu, MigMag napisał:

Panowie co mi doradzicie, odczekać zadzwonić, umówić się i więcej dotyku stworzyć z nią, bardziej stanowczości  i negów?

Nie jesteś stanowczy i tego sie od tak nie nauczysz. Wszystko co będziesz robił, będzie sztuczne. Pogrążysz się jeszcze bardziej.

4 godziny temu, MigMag napisał:

Oczywiście jednocześnie interesuję się też innymi tylko tak żeby nie wiedziała (nie na tym portalu gdzie ją poznałem).

Poszukaj sobie innej pani, nad którą będziesz miał przewagę. Bo jak na razie, obecna pani robi z Tobą co chce.

Edytowane przez Still
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Adolf napisał:

@MigMag, przede wszystkim za bardzo Ci zależy, dalej związki na odległość udają się bardzo rzadko,

 

nie znasz 'mechaniki' kobiet, nie wiesz jak myślą, postępują, co jest dla nich priorytetem.

   Jak koledzy wyżej pisali, musisz się dokształcić, wyrobić w sobie 'automat' spojrzenia na kobietę.

To łatwe ale potrzeba na to czasu i lektury forum i literatury Marka.

[...]

Doświadczony kolega @Adolf napisał wszystko w skrócie (mam na myśli całą wypowiedź), więc podpisuje się i proponuje to samo.

 

Ile masz lat i ile ma ta Panna?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, MigMag said:

Pytongab faktycznie odpowiedz na poziomie... nie każdy człowiek chce tylko ruchać i zaliczać laski...

 

Nie napisałem też tego wątku, by wysłuchiwać "masakra" tylko po to by otrzymać inteligentne i rzeczowe odpowiedzi, a liczę że właśnie tacy ludzie znajdują się na tym forum.

Wybacz nie wiedziałem, że szukasz tej jedynej z Himalajów - Jednorożca pierdzącego fiołkami...

Zapomniałem, że takie sexu i zdecydowania nie lubią - wolą pisanie do usranej śmierci i wzdychanie do księżyca trzymając się za ręce 

 

Przeczytaj Kobietopedię - najlepiej wydasz kasę na tego ebooka zamiast na bilety i jazdę do niej.

Załapiesz trochę teorii.

 

Odpowiedziałem Ci co zrobić a ty się zaburzyłeś jak bym chciał zgwałcić Twój ideał - a tak w ogóle to jest duża szansa, że po tym jak się zachowałeś to Twoje Yeti pompuje ktoś inny bardziej zdecydowany, dlatego chłodnik zapodała.

Dlaczego tak myślę, ponieważ ona takich adoratorów przez neta ma iluś tam - ty rokowałeś dobrze dostałeś szansę no ale niestety nic nie wyszło.

 

4 hours ago, MigMag said:

Dziewczyna mówiła sporo o seksie (przez internet), teraz mniej ogólnie kręci ją, gdy facet jest nieco brutalny, bierze, kiedy chce.

Dała Ci wyraźny sygnał a ty co zrobiłeś? Zapewne wziąłeś ja w pamięciówce pod kołdrą albo w kiblu.

 

Napiszę jeszcze raz

4 hours ago, MigMag said:

umówić się i więcej dotyku stworzyć z nią, bardziej stanowczości 

Tak potrenuj sobie na niej - z alko może Ci się coś uda - zaproponuj spotkanie sam je zorganizuj, wyjazd, hotel impreza cokolwiek - pokaż, że tam w gaciach są jakieś jaja. Zaskocz ją i to ty masz prowadzić a nie pytać się: czy chciałabyś zrobić to a może tamto, iść tam albo tam... Jesteś taka piękna...

 

Komplementów nie dajesz do momentu zaliczenia bazy (albo bardzo mało).

No ale ja piszę bezsensu i tylko o ruchanie mi chodzi....

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MigMag napisał:

myślała o truciu się.

 

Tu dziunie tak pierdolą. Nie rozczulaj się nad tym, bo zginiesz.

 

Poza tym 

46 minut temu, Still napisał:

Poszukaj sobie innej pani, nad którą będziesz miał przewagę. Bo jak na razie, obecna pani robi z Tobą co chce.

trafił w punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MigMagSkoro już zastosowałeś się do regulaminu, nie będę oryginalny w tym co napiszę, jak każdemu "świeżemu" użytkownikowi forum:

 

1. Zamiast wydawać kasę na panienki, kup "Kobietopedię" i "Stosunkowo dobrego" w sklepie naszego guru.

2. Ściągnij sobie z sieci polską wersję "No More Mr. Nice Guy".

3. Przeczytaj pozycje wyżej oraz dział Świeżakowni i o doświadczeniach ze związku i małżenstwa plus do tego tematy z działu o podrywaniu. Tylko przeczytaj dużo uważniej niż regulamin forum;)

4. Słuchaj audycji Radia Samiec, jeśli jeszcze nie zacząłeś tego robić.

5. Następnie wprowadź to w życie na pannach, którymi się interesujesz i obserwuj rezultaty. Tę pannice olej ciepłym moczem.

 

Twoja historia nie jest wyjątkowa, ona nie jest jedyna, jest taka sama jak wszystkie patrząc po tym co napisałeś.

Powodzenia.

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zgadzam się z tym, co mówicie, bo już wcześniej tj. kilka lat temu czytałem m.in. to forum.

 

Dlaczego mam odpuszczać? Przecież wtedy nie stanę się ani pewniejszy ani bardziej doświadczony, a jeśli już ma coś nie wyjść z tego to, chociaż zostanie doświadczenie, które jest tak cenne.

 

Przyznaję się przed sobą – nie jestem bardzo śmiały w relacjach z ludźmi i wystąpieniach publicznych. Jednak to nie znaczy, że nie jestem pewny siebie ogólnie i że jestem uległy – jestem typem, który zawsze zrobi wszystko by osiągnąć cel. Przy tej konkretnej kobiecie czułem się od początku bardzo naturalnie, zero spiny, przy innych czasem było gorzej.

 

Miała się odezwać jak się ogarnie – już dzisiaj się odzywała, odpisałem uśmieszkiem i później już odczytałem wiadomość i olałem.

 

W poprzednim związku całowałem się i na drugiej rance wsadzałem ręce w majtki byłej, więc nie ma aż tak źle. Tutaj moja niepewność wynika z tego, że jest doświadczona i przecież zawsze tak będzie. Dlatego prosiłem Was o pomoc. Obawy są takie, że to wyjdzie, że nie spałem z inną, czy np. rozmawiać o antykoncepcji czy zawsze postawić na prezerwatywę itd.

 

Jestem świadomy tego, że proponując mi taki wyjazd pewnie nie będzie trudno doprowadzić do seksu, wcześniej po prostu nawet nie było okazji przez te kilometry.

 

Jak według Was reagować na takie teksty i testy?

 

Mój plan jest taki – przygotuję taki wyjazd i będę w stanie prowadzić (nie znając totalnie jej stron ciężko samemu wybierać miejsca i dlatego to ona pokazywała mi okolice), będzie więcej okazji do dotyku i pocałunku.

 

Niestety mnie zawsze kręciły kobiety trudne, mniej potulne, niedostępne i seksowne…

 

Skoro tak zachwalacie to kupię i przeczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pytonga napisał:

Dała Ci wyraźny sygnał a ty co zrobiłeś? Zapewne wziąłeś ja w pamięciówce pod kołdrą albo w kiblu. 

Nie było okazji jeszcze od tego momentu, nie widziałem się z nią miesiąc, bo wtedy kiedy miała czas ja go nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MigMag napisał:

jeśli już ma coś nie wyjść z tego to, chociaż zostanie doświadczenie, które jest tak cenne.

Dobrowolnie pchasz się w coś, co nie ma przyszłości?! Sadomasochista? 

 

9 minut temu, MigMag napisał:

 

Niestety mnie zawsze kręciły kobiety trudne, mniej potulne, niedostępne i seksowne

Efekt jaki jest, wszyscy widzimy. Eh.. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, MigMag napisał:

nie znając totalnie jej stron ciężko samemu wybierać miejsca i dlatego to ona pokazywała mi okolice

Kurde, a map Google to nie masz? Zdjęcia, street view, kupę opinii o miejscach i okolicę znasz lepiej niż ona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, suski napisał:

Kurde, a map Google to nie masz? Zdjęcia, street view, kupę opinii o miejscach i okolicę znasz lepiej niż ona.

Mam i raz miałem coś przygotowane, raz kino, ale to jest zadupie i tam serio ciężko coś znaleźć.

 

Słuchałem kilku filmów Marka, dość brutalna prawda i faktycznie daje do myślenia np. w kwestii oddawania kobiecie swojego dorobku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.04.2019 o 18:44, MigMag napisał:

tylko po to by otrzymać inteligentne i rzeczowe odpowiedzi, a liczę że właśnie tacy ludzie znajdują się na tym forum.

I tu jest cały problem!!!

Inteligentni i rzeczowo to możesz/"mogiemy" sobie przy piwku w garażu podczas wyciągania panewek na wale pogadać.

 

Licz tylko na siebie...... dobra skończyłem lament.

 

Jeśli się nie jebnąłem w tekście byli już rodzice a z laską nie "fukałes"  tylko zabawy typu LIZING/przejęzyczenie?

Jeśli powyższa linijka zaklęcia jest prawdziwa to sobie odpuść już ta pannę. Rozchodzi się oto iż jeśli rodzice byli przed ostrym dupczeniem to nic dobrego dla ciebie z tego nie będzie!

Takiego rodzaju kolei rzeczy żadna samica(normalna) nie zamieni, chyb  że masz być bankomatem a nasionko skądinąd!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tornado napisał:

I tu jest cały problem!!!

Inteligentni i rzeczowo to możesz/"mogiemy" sobie przy piwku w garażu podczas wyciągania panewek na wale pogadać.

 

Licz tylko na siebie...... dobra skończyłem lament.

 

Jeśli się nie jebnąłem w tekście byli już rodzice a z laską nie "fukałes"  tylko zabawy typu LIZING/przejęzyczenie?

Jeśli powyższa linijka zaklęcia jest prawdziwa to sobie odpuść już ta pannę. Rozchodzi się oto iż jeśli rodzice byli przed ostrym dupczeniem to nic dobrego dla ciebie z tego nie będzie!

Takiego rodzaju kolei rzeczy żadna samica(normalna) nie zamieni, chyb  że masz być bankomatem a nasionko skądinąd!

 

Dlaczego tak istotna jest ta różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.