Skocz do zawartości

Problem z laską


MigMag

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, MigMag napisał:

tak istotna

Nie cytujemy całych postów! ...edytuj w try miga!!!

 

 

Chwalisz się kumplom nową bryką(jeśli jej nie "z testowałweś"/tuningowałęś nie jesteś pewien iż masz ful wypas furę )???... a no nie.... zatem zostałeś sklasyfikowany jako dobra partia i SHOW rodzince ....a dupki bezie dostawał kto inny (no może od czasu do czasu abyś nie prysnął  tyyyyż się załapiesz).

   

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać się do błędu, nie wybrałem najlepiej i jeszcze głupi się w jakimś stopniu zaangażowalem. 

 

Dobra nauczka dla mnie by nie cackac się z laskami i zmienić nastawienie.

 

Głupi byłem o sobie coś wyobrażałem.

 

Która książkę lepiej przeczytać bo przestać sie cackac?

Edytowane przez MigMag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby laska, którą nota bene poznałem w internecie, po trzech spotkaniach zabrała mnie do swojej rodziny - to bym zakończył relację. Rozumiem po pół roku-roku, ale po 3 spotkaniach ? Co to było wesele ? Czy niedzielny obiad ? :D

 

Nadto jeśli ona już teraz zachowuje się, jak rozkapryszona laska, to strach pomyśleć, co będzie dalej. Dla mnie jeśli kobieta sprawie takie problemy nie ma sensu się męczyć, bo po co ?

Kobieta nie moja bajka, unikam tego typu charakterów.  

 

Pozdrawiam serdecznie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.