Skocz do zawartości

Samochód


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Still napisał:

 

 

22 minuty temu, Still napisał:

Z umiejętnością obrażania innych jest tak, by nie wiedzieli, że się ich obraża. 

 

Nie bierz się za coś, co Cię przerasta. 

Dobra Sokól zjedz snikersa bo znow zaczynasz gwiazdorzyc.

Edytowane przez Vladimir
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Libertyn napisał:

Imo. Samochód ma jeździć i być tani w eksploatacji. Tyle.  Jeśli laska zechce adrenaliny to pójdziemy na Zoltar czy rollercoaster. Blachar nie szukam. A jeśli już to takich co polecą na kirys i same w nim czasem pobiegają .. Generalnie mam wstręt do materialistek które lecą na przedmioty.

Nie tylko baby patrzą na blachę. Gdy jeździłem moją drugą mydelniczką - moją prawdziwą miłością życia - nikt mnie kurwa nie szanował na drodze. Z czasem też znudziło mi się udawadnianie, co to cudo techniki może.

Na naszych drogach brakuje kultury, a niektóre baby są nawet bardziej wulgarne na drodze niż my (wczoraj o włos - miałbym przetarty bok bo się handlara z kubkami śpieszyła, jebana lampucera). O abstand halten to u nas można pomarzyć - tak właśnie straciłem moją miłość ?.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PUNKlajk za mydelniczkę ;)

 

Ale i z resztą się zgadzam. Miałem kiedyś tak, że z przyczyn zawodowych trochę jeździłem po Czechach. Oni się tam nie spieszą, w większości miast faktycznie przestrzegają przepisów (mają spore kary, ale ich "nieuchronność" jak u nas). Jadą spokojnie, ale przez to płynnie. Pełen chill, zero wpychania się, zero chamskich sytuacji, przed przejściami stają. 

 

Takie jeżdżenie było relaksujące. Po powróci do Polski pomyślałem sobie "A może ja jestem za bardzo spięty i tez tak wyluzuję?". 

 

Przejechałem jakiś kilometr od domu, jadąc w podobny sposób. Czyli w miarę zgodnie z ograniczeniem, puszczając pieszych itd. W tym czasie na tym odcinku: 

 

-dwóch wyprzedziło mnie i zajechało drogę, hamując gwałtownie

-raz ktoś trąbił, bo puściłem pieszego 

 

Odpuściłem. Taka u nas kultura jazdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vladimir napisał:

Jak ktos wczesniej napisal, to forum robi sie serio coraz glupsze.

Nie wiem dlaczego tylu uzytkownikow spuszcza sie nad tak idiotycznym pytaniem. 

"Mialem Audi to robila loda"

Jak przykro czytac takie prymityne posty rodem od Sebixa i Karyny.

Autentyk taka mi się trafiła ? sory za bezpośredni ton .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Tornado napisał:

Gdzie ty idziesz?

Na tramwaj.

To może ja pojadę taksówką? 

Ok

Pojechała.

Koleś podjechał 2 przystanki tramwajem bo pod baletami miejsca do parkowania nie było.

I odjechał Chryslerem

Hahaha, odsiał nudną babkę bez polotu.

 

55 minut temu, DarkMorpheus napisał:

Pani wyedukowana, która jest autorytetem w swojej dziedzinie i nie jest to gender studies czy kosmetologia, a studia, gdzie nie kończy ich byle kto.

Ok już rozumiem. 

Moim zdaniem i z moich doświadczeń: nie ma pań na poziomie.

 

Wychodzą z tych silnych, dojrzałych, przebojowych niepewne dziewczynki do zaopiekowania się i utrzymania. I cały ten poziom chojojoj strzela.

28 minut temu, DarkMorpheus napisał:

I tu wychodzi szydło z worka. Już wiem, o co kaman na forum, dlaczego te wszystkie porażki z kobietami

???? Dlaczego?

I o co kaman na Forum?

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DarkMorpheus napisał:

Za to założyciel forum kupił nowego Mesia i po problemie. Szkoda, że nie S63 AMG, tylko C Klasse.

Co ci się nie widzi w 205-ce? C klasa to prawowity mercedes. Miałem przyjemność jeździć wszystkimi typoszeregami c klasy od baby-banza po 205, jezdzilem też dla porównania kilkoma e klasami. Auto za ca. 130kPLN w golasie, od kiedy pamiętam dostępne już w tej cenie, jest najlepszym dostępnym mercedesem w sensownych pieniądzach, bo wszystkie c, e i s klasy są w sumie takie same, a w standardzie napęd na tylną oś jak w e i s. Choć, jak to mówią, c klasa jest mercedesem dla ubogich, to jest to też prawdziwy mercedesik i głupotą jest szarpanie się na jakikolwiek amg. Najważniejsze, że @Marek Kotoński nie skusił się na cla, albo gla ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Imbryk napisał:

Wychodzą z tych silnych, dojrzałych, przebojowych niepewne dziewczynki do zaopiekowania się i utrzymania. I cały ten poziom chojojoj strzela.

Mylisz się. Jest wiele kobiet, które poziomem górują nad większością facetów. Ja poznałem zaledwie w ciągu roku trzy takie babki. Jedna miała firmę obróbki metali, druga była managerem szczebla krajowego w korpo, trzecia lekarzem. Wszystkie bardzo atrakcyjne, obłędne w łóżku, jedna porażająco obłędna, z którą byłem dwa lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Still napisał:

Ja nie wiem.... Miałem Lanosa w gazie. I sex był i Lodziki były.... ? 

Piękne auto, jeździłem kilka miesięcy. Później zmieniłem na własny miejszy model z kapustą na masce. To były piękne czasy.

@Vladimir, ja tylko czytać znaki na drogu i trochu mówić, gdy trzeba dorobić;) Ale dzieki za lekcję, bo plan mam taki by się dobrze nauczyć niemieckiego.

Edytowane przez PUNK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A (i GLA tak samo) klasa to akurat w środku jest wykończona jak byle który kompakt, naprawdę nie warto przepłacać za gwiazdę. Jeździ też podobnie, komfort żaden. 

 

6 minut temu, Tornado napisał:

Gdzie ""? .....zostawiłeś w Czechach?

Nie. Kultura niska, ale dalej to jakaś kultura ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic odkrywczego. Auto to narzędzie, ale też wyznacznik jak zegarek czy garnitur, samochód to taka nasza zbroja. 

 

Moje obecne auto jest dość już charakterystyczne, sporo osób mnie z nim kojarzy i na odwrót. 

 

Poza tym... Wasz kumpel podjeżdża jakimś "golfickiem trujeckom w tedeicku", albo bmw 316i 1.6 105km ze znaczkiem M Power, co myślicie? A za tydzień ten sam gość podjeżdża Mitsubishi 3000GT, Nissanem R32 albo Toyotą MR2 bądź Subaru Imprezą STI WRX. 

 

Są inne odczucia, prawda? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, PUNK napisał:

Co ci się nie widzi w 205-ce? C klasa to prawowity mercedes. Miałem przyjemność jeździć wszystkimi typoszeregami c klasy od baby-banza po 205, jezdzilem też dla porównania kilkoma e klasami. Auto za ca. 130kPLN w golasie, od kiedy pamiętam dostępne już w tej cenie, jest najlepszym dostępnym mercedesem w sensownych pieniądzach, bo wszystkie c, e i s klasy są w sumie takie same, a w standardzie napęd na tylną oś jak w e i s. Choć, jak to mówią, c klasa jest mercedesem dla ubogich, to jest to też prawdziwy mercedesik i głupotą jest szarpanie się na jakikolwiek amg. Najważniejsze, że @Marek Kotoński nie skusił się na cla, albo gla ?.

Kolego, jak mozna twierdzic, ze S klasa i C klasa to w sumie takie same samochody?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, DOHC napisał:

"golfickiem trujeckom w tedeicku"

 

38 minut temu, DOHC napisał:

co myślicie?

 

38 minut temu, DOHC napisał:

Subaru

 

39 minut temu, DOHC napisał:

za tydzień ten sam gość podjeżdża

Myślę iż będzie ROZKRĘCAŁ "IMPREZE" !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Vladimir napisał:

Rzeczowniki niemieckie pisze sie wielka litera.

 

2 minuty temu, Vladimir napisał:

Czyli niemiec ktory przebywa w Polsce pisze niemieckie rzeczowniki mala litera?

 

Po polsku też się pisze z ę, ą, ó. Nie pier*** kolego Rusku!!!

Edytowane przez Exar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.