Skocz do zawartości

Gdy była nie daje spokoju - standard.


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli bolało Cię jak Cię kopała w dupę to możesz jej podesłać fotkę z jakąś fajną laską,

a potem napisać "sorry, to miało być nie od ciebie" :)

Jak Ci zrobi sajgon, to będziesz miał czarno na białym, czy pod raną jątrzy się ropa czy nie.

Podejrzewam, że ona cały czas próbuje uderzyć w tą część Ciebie, która jeszcze do niedawna

myślała o niej "to ta jedyna".

 

Ale jak na mój gust, laska poczuła, że jest "on the top of the world" i już jej nie wystarczałeś,

więc sobie postanowiła poszaleć i jej zawadzałeś. Jak się przekonała, że życie nie jest tak piękne

jak myślała i teraz ma trochę za dużo wolnego czasu, to nagle ją gryzie, że może jednak byłeś

fajnym facetem.

Wydaje mi się, że stąpasz po bardzo kruchym lodzie i jeśli nawet będziesz chciał sobie organizować

z nią czas to powinieneś robić to tak, żeby ona w inwestowała dużo więcej niż ty.

Na przykład spotkania u Ciebie "bo Ci się nie chce wychodzić". Spotkanie na mieście "spoko, ty stawiasz" ...

Niech widzi, że Cię wkurwiła i masz teraz na nią zupełnie wyjebane po całości i będzie się musiała

namęczyć, żeby odzyskać twoją życzliwość ..

 

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, StatusQuo napisał:

Jeśli bolało Cię jak Cię kopała w dupę to możesz jej podesłać fotkę z jakąś fajną laską,

a potem napisać "sorry, to miało być nie od ciebie" :)

Jak Ci zrobi sajgon, to będziesz miał czarno na białym, czy pod raną jątrzy się ropa czy nie.

Podejrzewam, że ona cały czas próbuje uderzyć w tą część Ciebie, która jeszcze do niedawna

myślała o niej "to ta jedyna".

 

Ale jak na mój gust, laska poczuła, że jest "on the top of the world" i już jej nie wystarczałeś,

więc sobie postanowiła poszaleć i jej zawadzałeś. Jak się przekonała, że życie nie jest tak piękne

jak myślała i teraz ma trochę za dużo wolnego czasu, to nagle ją gryzie, że może jednak byłeś

fajnym facetem.

Wydaje mi się, że stąpasz po bardzo kruchym lodzie i jeśli nawet będziesz chciał sobie organizować

z nią czas to powinieneś robić to tak, żeby ona w inwestowała dużo więcej niż ty.

Na przykład spotkania u Ciebie "bo Ci się nie chce wychodzić". Spotkanie na mieście "spoko, ty stawiasz" ...

Niech widzi, że Cię wkurwiła i masz teraz na nią zupełnie wyjebane po całości i będzie się musiała

namęczyć, żeby odzyskać twoją życzliwość ..

 

Zgodzę się z Tobą. Kobiety są różne ale pewne schematy działają. Na mój gust pojawiając się i znikając chciała sprawdzić czy wciąż coś do niej czuję i czy ma tego frajerka który będzie do niej wypisywał i biegał gdy zniknie. A tu delikatne zdziwko bo ani specjalnie się nie przejąłem jej testami ani nie napisałem do niej gdy ona się nie odezwała. Fakt, że znajduję się na bardzo cienkim lodzie i do końca nie wiadomo co z tego wyjdzie ale co tam, spróbować zawsze można. Bez napinki i na luzie, tak to się robi. Jeszcze nie teraz ale za jakiś czas. A kto wie, może w międzyczasie spotkam taką dziewczynę przez którą już w ogóle odpuszczę. Trzeba powiedzieć jasno - wchodzenie na siłę po paluszku do dupy i szukanie na siłę miejsca w czyimś życiu to chyba nie tędy droga i coś nie tak ?

Edytowane przez Baxter99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 29.06.2019 o 21:41, WuJomucha20 napisał:

Dokładnie.Urwij kontakt.No chyba że bez emocji jesteś w stanie ja ekhem... Ten tego ;)

Wszystko, co stoi przed "ale" nie ma znaczenia.

 

A Brat nie jest w stanie. Gdyby był, to nie opowiadałby tu swojej historii i nie pytał o zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Przybywam do Braci po poradę. Żeby tym razem nie zjebać ? Chcę zebyście mi poradzili. Po jakimś czasie odezwała się do mnie gwiazda wątku. Fakt, że była między nami niezła chemia. Zepchnąłem gwiazdę na bocznicę nie interesując się zupełnie jej życiem, pousuwałem z wszelkich social mediów, zająłem się sobą. Przez cały rok podglądała co u mnie, zeby dziś się nagle odezwać. Mieliście w swoim życiu podobne przypadki? Oto co nagle napisała: 'Dopiero zobaczyłam Twoją wiadomość z 20 lipca 2019 nie ma to jak dobry refleks ?' shit test bo jej z kutangiem nie wyszło czy szuka kutanga w postaci mojego? Jak to rozegrać Panowie? ? Waszym zdaniem jest możliwość (przy dobrym rozegraniu) żeby nakręcić ją tylko i wyłącznie na seksy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baxter99 napisał:

'Dopiero zobaczyłam Twoją wiadomość z 20 lipca 2019 nie ma to jak dobry refleks ?'

Nie żaden shit test tylko ma cię za przeproszeniem Za Debila, nikt tak nie pisze jeżeli przynajmniej minimalnie szanuje drugą osobę.

Godzinę temu, Baxter99 napisał:

Jak to rozegrać Panowie?

Rozgrywaj ale inną dziewoje.

 

Godzinę temu, Baxter99 napisał:

Waszym zdaniem jest możliwość (przy dobrym rozegraniu) żeby nakręcić ją tylko i wyłącznie na seksy?

Wybij to sobie z głowy i miej szacunek do siebie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baxter99 napisał:

 Oto co nagle napisała: 'Dopiero zobaczyłam Twoją wiadomość z 20 lipca 2019 nie ma to jak dobry refleks ?' shit test bo jej z kutangiem nie wyszło czy szuka kutanga w postaci mojego? Jak to rozegrać Panowie? ? Waszym zdaniem jest możliwość (przy dobrym rozegraniu) żeby nakręcić ją tylko i wyłącznie na seksy?

W lutym zobaczyła wiadomość z lipca? Ciekawe... Albo spotykałeś się ze Steviem Wonderem, albo laska przywyczajona jest, że może z facetów robić ciężkich debili. 

 

Nie dawaj się, bądź twardy, nie odpisuj jej i ignoruj ją. Z twojego opisu wynika, że Paniusia chce tylko atencji. Nie dawaj jej tej satysfakcji, po tym jak cię potraktowała. Po prostu olej. To boli najbardziej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, azagoth napisał:

Masz poważny problem z szacunkiem do samego siebie @Baxter99

Żenujące jest to, że szukasz naszego poklasku aby usprawiedliwić zjebaną chęć ruchania ex.

Temat rozjebany można się rozejść.  

A Ty kolego @Baxter99 przeczytaj to aż Ci się zakoduje we łbie. 

 

Ja bym tej wiadomości nawet nie odczytał, nic tak ich nie boli jak obojętność. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Mattmi napisał:
W dniu 9.04.2019 o 22:23, StatusQuo napisał:

Jeśli bolało Cię jak Cię kopała w dupę to możesz jej podesłać fotkę z jakąś fajną laską,

a potem napisać "sorry, to miało być nie od ciebie" :)

??? ile Wy macie lat......... ?

Oo, to prawie rok temu napisałem.. heh, faktycznie, z jak to teraz czytam, to brzmi to śmiesznie.. :)

Chyba musiałem być mocno śpiący ;)

Ale czasami, jakieś bullshitowe riposty dobrze mieć pod ręką, to zależy jak się druga strona zachowuje,

jak wali poniżej pasa, to też możesz walnąć.. Jak się zachowuje dojrzale i odpowiedzialne, to faktycznie

zabrzmiało to dziecinnie..

Edytowane przez StatusQuo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, StatusQuo napisał:

Ale czasami, jakieś bullshitowe riposty dobrze mieć pod ręką, to zależy jak się druga strona zachowuje,

jak wali poniżej pasa, to też możesz walnąć.. Jak się zachowuje dojrzale i odpowiedzialne, to faktycznie

zabrzmiało to dziecinnie..

Polecam zasadę NO CONTACT. Zerowy feedback na jakiekolwiek zaczepki. 

Jeśli już mamy jakieś "urzędowe" sprawy do załatwienia to załatwiamy je jak z urzędnikiem. 

I to je boli najbardziej, czyli tak, nie, podpisz tutaj, dziękuje, to wszystko, do widzenia.

 

Pokazówki nowych podbojów co najmniej je śmieszą, a najpewniej są dla nich po prostu żałosne.  

 

Jak nie jesteśmy jakimiś nieudacznikami to one doskonale wiedzą, ze za moment ułożymy sobie bez nich życie rewelacyjnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mattmi napisał:

Polecam zasadę NO CONTACT. Zerowy feedback na jakiekolwiek zaczepki. 

Brat dobrze prawi. To jedyna sensowna opcja. A z opcją pt. nakręcę ją tylko na seksy i będzie fajnie, to radziłbym uważać. Widzę w niej dwa możliwe warianty. 

 

Wariant 1  (bardzo prawdopodobny), że laska szuka tylko atencji i ponakręca się twoim zainteresowaniem a następnie kopnie w dupę, bo nie potrzebuje żadnego seksu z Tobą, tylko podbudować swoje ego. A jak już okaże się że wcale nie jesteś na nią tak obojętny jak udajesz, będzie wiedziała, że @Baxter99 to piesek skaczący do niej na każde skinienie. Przegrywasz. 

 

Wariant 2. Faktycznie zaruchasz ją. Dawne uczucia, oksytocyna i te sprawy zrobią swoje i zapewne zaczniesz się angażować. Wtedy na dzień dobry jesteś na straconej pozycji, bo laska zobaczy, że cokolwiek z Tobą nie zrobi (np. będzie ci wmawiać, że od lipca do lutego nie zauważyła wiadomości?) ty i tak wrócisz do niej jak bumerang. Ergo, zero szacunku dla Ciebie. Przegrywasz. 

 

Widzisz więc, że twoje szanse w tym starciu są marne. Jedyna mini wygrana, to całkowita olewka laski i traktowanie kontaktów z jej strony jak puszczonego w towarzystwie bąka. Udajemy, że nic nie zaszło i mamy delikatny niesmak na twarzy. Każde inne rozwiązanie to przegrana w tej grze. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.