Skocz do zawartości

Wygląd


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam 19 lat i mam problem bo jestem brzydki, wiele razy to słyszałem od dziewczyn, nawet przyjaciółek i tak od gimnazjum, staram się dbać o wygląd ale już mi się nie chce bo to i tak nie ma sensu. Jeszcze nikt nie mówił mi że jestem przystojny, jeszcze jak koleżanki mówią do mnie że mój przyjaciel jest przystojniejszy ode mnie to już w ogóle zaniża mi poczucie własnej wartości. Dodam że jestem niski mam 174cm a moi bracia łącznie z tatą mają 185-188cm więc jestem od nich gorszy, są też przystojniejsi. Oni to mają "branie" na dziewczyny. Chodzę na siłownie ponad 2 lata żeby się dowartościować ale to nic nie daje bo dziewczyny najpierw patrzą na wygląd i tu nie mam szans. Naprawdę już nie wytrzymuję tej sytuacji. Może coś doradzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli liczysz na odpowiedź to:

1.Wstaw awatara .

2.Przywitaj się. 

 

PS: Przestań płakać i weź się za siebie bo wszystko można zmienić ( W dzisiejszych czasach nawet wygląda). Nie jesteś trendowaty więc nie może być najgorzej ( chyba*). 

 

A tak na poważnie ,,Pokaż skurwysynom że dasz rade" i osiągają cele o których marzysz (A laseczki jeszcze same przyjdą).

 

Z farcikiem.

Edytowane przez Mr.Arioch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.