Skocz do zawartości

Coraz więcej ludzi dostrzega spierdolenie


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

Najlepiej wziąć przykład z C. Ronaldo i zapłacić jakiejs modelce za to ze urodzi dziecko i sobie po tym zniknie ?

Jedyne słuszna opcja.

Matce na jakiś czas poki małe będzie dam żeby dało to kobiecie ciepło, a potem pod moje skrzydła.

Jeśli kiedyś nadejdzie mnie ochota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam @Patton nie potrzebnie się spinasz i z tym honorem wyskakujesz itd itp, ja Ci już kiedyś mówiłem, że przedawkowałeś to forum i chyba nie za bardzo potrafisz z niego korzystać. Zacietrzewiony jesteś na te baby strasznie. A jak tam uważam, że sposób @Byłybiałyrycerz jest bardzo dobry i za kilka stów można spędzić na prawdę miły i upojny wieczór z atrakcyjną dziewczyną 18+. Pewnie takie Ci się nie trafiły i nie trafią i jakbyś spróbował to pewnie szybko zmieniłbyś zdanie. Sam wielokrotnie to przerabiałem w większości osobiście szukając i pytając o to dziewczyn na społecznościówkach, trochę czasu trzeba poświęcić ale warto. Często to pierwszy taki numer takiej dziewczyny lub jeden pierwszych. Miłe fajne ładne dziewczyny nie wyglądające na szony itp grzeczne licealistki studentki często mieszkające z rodzicami mające chłopaka. Nigdy byś się nie kapną co mogą kombinować. Co niektóre lubię nadal poobserwować to widzę, że z "ubogich" dziewczynek poszły w MARKOWE ciuchy, dobrą kosmetykę, eleganckie knajpy itp widać, że sobie radzą :) Zastanawia mnie czy co niektórych chłopaki nie zastanawiają się skąd ich dziewczyny mają hajs. Kiedyś z jedną rozmawiałem w trakcie i coś było w temacie i mi mówi : ogólnie jak idę korytarzem uczelni to się zastanawiam która jeszcze ? Co do niektórych to jestem pewna bo się nie kryją za bardzo, po innych mogę się domyślać a co z resztą ? Na pewno są wśród nich takie coś się dobrze kamuflują i kitrają kasę w skarpetę i ogólnie się nie zdradzą. Ja też takie szare myszki poznawałem, że nigdy bym nie pomyślał, że mogą być chętne na takie coś więc już później nie zważałem na pozory i pytałem każdej. Dziś trochę łatwiej bo można na Tinderze sobie wpisać zasponsoruję, przesuwać  jak leci i parki same lecą 
 

Ogólnie mnie samego to przerażą co się dzieje no ale co zrobić. Jakoś trzeba sobie radzić ;) 
 

Edytowane przez MaxMen
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Znajoma do klienta mówi " a podobno taki kryzys mamy ", na co klient mówi " kryzys Pani to będzie jeśli co tydzień nie będę mógł mojej Pani kupić pierścionka za kilkanaście tysięcy ".

Ja to bym chciał zobaczyć te wszystkie Polskie firmy które zdobywają światowe rynki i ich właściciele mają pieniążki, żeby sobie kupować co tydzień pierścionki za kilkanaście tys. PLN bo jakoś ich nikt nie widział ani o nich nie słyszał.

Krótka piłka, czyściciele kamienic, tysiące firm co upadły jako podwykonawcy na drogach, Amber Gold + tysiące innych przekrętów:

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/afera-wgi-zapadl-drugi-wazny-wyrok-w-jednej,248,0,1998328.html - "(...) zdefraudowanie 340 mln złotych, na czym ucierpiało ponad 1,2 tysiąca osób"

Takich mamy tych naszych "milionerów z przypadku".

 

Znam nieźle prosperujących przedsiębiorców no i sprawa jest prosta - kto sam się dorabiał, ten zna wartość pieniądza i je szanuje, a kto je zrobił na przekręcie to wydaje na pierdoły typu sportowe samochodziki + biżuteria dla Dżessiki itp. według zasady "łatwo przyszło łatwo poszło". 

PS. Kryzys to dopiero będzie, bo są setki jeśli nie tysiące wielkich "firm" zrobionych na kredytach które zapętlone są w mechanizmie "biorę kolejne kredyty na kolejne inwestycje, żeby mieć z czego spłacać bieżące raty" - jak to padnie (czyli nierentowne przedsiębiorstwa pociągną za sobą banki), to będzie jeszcze lepsza jazda niż to co działo się w USA 2008 roku na rynku mieszkań. Wspomniecie to co tu napisałem.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funeral Mojego znajomego Tata ma klinikę medyczną, setki tysięcy miesięcznie na czysto, powiedz mi, skoro masz 100tyś na czysto miesięcznie a Twoi rodzice byli prezesami dużych firm, to na co niby ma wydawać pieniądze? Dom postawiony spłacony w kilka miesięcy, kilka samochodów i po roku masz już wszystko a kasa ciągle przybywa. Więc wydajesz na głupoty, mojej matuli szef jest w takiej samej sytuacji. Obecnie z nudów sponsoruje x drużynę sportową i jeździ po świecie by oglądać jej mecze. Wyjazd jego do Nowej Zelandii to 50k, w firmie sprzęt jest spłacony, co miesiąc kasa na czysto do kieszeni. Takich ludzi jest sporo, sam nie wiem jakbym wydawał jakbym co miecha miał 100k na czysto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, MaxMen napisał:

Oj tam @Patton nie potrzebnie się spinasz i z tym honorem wyskakujesz itd itp

Rozumiem, a spinam się bo z powodu przeszłości jestem właściwie takim marudą, no i też nie bez powodu mam taki awatar i nazwę. A honor to ktoś musi mieć w czasach w których jest on rzadki, i to jest mój znak rozpoznawczy.

 

53 minuty temu, MaxMen napisał:

Ja Ci już kiedyś mówiłem, że przedawkowałeś to forum 

Patrz wyżej.

 

53 minuty temu, MaxMen napisał:

Zacietrzewiony jesteś na te baby strasznie.

Tak to tylko wygląda, i wlasciwie to żadna nigdy mi nic zlego nie zrobila, nic do nich nie mam, czasem jak mam okazję to nawet lubię z nimi porozmawiać. I poprostu sam się nauczyłem tego że ciężko mnie zaczarować cipką przez co tak to wygląda.

 

53 minuty temu, MaxMen napisał:

Pewnie takie Ci się nie trafiły i nie trafią i jakbyś spróbował to pewnie szybko zmieniłbyś zdanie.

To nie jest tak że zamknąłem się na kobiety, co już kiedyś pisałem na forum. Ale poprostu nie gustuję w takich i te kasę wolę przeznaczyć na coś innego.

 

53 minuty temu, MaxMen napisał:

Ogólnie mnie samego to przerażą co się dzieje no ale co zrobić. 

No mnie też.

 

53 minuty temu, MaxMen napisał:

Jakoś trzeba sobie radzić

Właśnie na swój sposób to robię. 

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakimowicz jako arbiter elegantiarum? No no, prosze do czego to doszlo :D Rzucanie ogolnikami na podstawie jakiejs tam silowni to spore naduzycie. Rownie dobrze moge powiedziec, ze ci co cwicza maja wlasnie charakter, bo w przeciwienstwie do polowy (!) doroslych Polakow walcza z nadwaga/otyloscia, a przynajmniej dbaja o serce. No a to ze niektorzy przesadnie uwierzyli w kult ciala i daza do antycznego idealu? To nic nowego. Teraz o tym kazdy wie, bo szpera w necie i trafia na takie ancymonki. Nie podoba sie, to zmien obiekt. Nie odpowiada faciowi wypindrzona i wylaszczona laska? To niech idzie na kompromis. Wezmie bardziej przecietna fizycznie, ale bardziej "charakterna", zyciowa...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Mojego znajomego Tata ma klinikę medyczną, setki tysięcy miesięcznie na czysto

No i kto się w tych klinikach leczy? Bo zdaje się, jak jest poważna choroba to lot do USA / Szwajcarii / Niemiec zostaje ostatecznym wyjściem. Kliniki robią hajs na dziuniach przekręciarzy którym tuningują cyce i dupę, żeby mogły robić większe wrażenie. Wpływu na gospodarkę / kryzys żadnego to nie ma. Jak ktoś ma potężne pieniądze od pokoleń albo ma poukładane w głowie to chce je pomnażać, nowobogacki przepierdala na głupoty - dlatego, żaden nowobogacki w Polszy nie jest w stanie wyjść ze swoją "kliniką" poza Piździszewo Małe i granice powiatu o Europie / USA nie wspominając.

 

37 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

mojej matuli szef jest w takiej samej sytuacji. Obecnie z nudów sponsoruje x drużynę sportową i jeździ po świecie by oglądać jej mecze. Wyjazd jego do Nowej Zelandii to 50k, w firmie sprzęt jest spłacony, co miesiąc kasa na czysto do kieszeni.

No ciekawe w której spółce skarbu państwa pracuje Twoja matula? Orlen też finansuje drużyny sportowe, rajdy i inne pierdoloty w tym czasie rząd co roku podnosi opłatę paliwową - ot wyrwiemy hajs od jakiegoś Janusza co ze Staśkiem i Wieśkiem pracuje na warsztacie, żeby napchać kieszonkę jakiemuś biedapiłkarzowi z reprezentacji który świętuje jak w ogóle dostanie się na mistrzostwa, po czym przegrywają wszystkie mecze w "grupie śmiechu". To samo z kancelariami które sprzedawały kamienice jakie otrzymywał spadkobierca: 140 letni mieszkaniec Boliwii, albo sieciami handlowymi które siedziby w rajch podatkowych i poprzez "optymalizację podatkową" rząd jeszcze im dopłaca do działania, jak słynny Mercedes który dostał ponad 100 mln PLN od rządu (czyli Janusza, Staśka i Wieśka) na fabrykę samochodów...

Można tak długo, to że są ludzie z kasą to żadna rewelacja. W Wenezueli czy innej bieda Ukrainie jest jeszcze więcej milionerów kupujących drogie prezenty luksusowym prostytutkom, co nie znaczy, że gospodarka tych krajów jest w dobrej kondycji.

 

PS. Jak ktoś chce przepierdalać pieniążki to spoko - jego hajs, jego sprawa, ale bycie utracjuszem z ambicjami nie wykraczającymi poza własną dupę jakoś mi nie imponuje.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funeral Masz jakieś spaczone spojrzenie na świat, który Cie otacza.

Wszędzie widzisz tylko przekręt, wyudzanie i same negatywne energie.

Pieniądz to pieniądz, nie ważne skąd pochodzi to jego wartość jest taka sama.

Świat jest taki a nie inny, patrzmy na własne działania a nie oceniajmy innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

@Funeral Masz jakieś spaczone spojrzenie na świat, który Cie otacza.

Wszędzie widzisz tylko przekręt, wyudzanie i same negatywne energie.

Pieniądz to pieniądz, nie ważne skąd pochodzi to jego wartość jest taka sama.

Świat jest taki a nie inny, patrzmy na własne działania a nie oceniajmy innych.

Wartość może i taka sama ale przynajmniej ja nie potrafiłbym się cieszyć kasą gdybym miał świadomość, że przeze mnie ktoś stracił dorobek życia/mieszkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Byłybiałyrycerz napisał:

Wszędzie widzisz tylko przekręt, wyudzanie i same negatywne energie.

No pozytywnej energii nie masz jak zapierdalasz całe życie, żeby jakiś nowobogacki pajac z Twoich pieniędzy siłą wyrwanych w podatkach sobie przepierdalał TWOJE pieniądze.

Szanuję ludzi takich jak Roman Kluska, który stworzył coś z niczego, własnym pomysłem i pracą. Miał szanse być Europejską opcją Steva Jobsa i Appla, zawsze skromny i elegancki - jak każdy poważny przedsiębiorca, a nie cwany przygłup z układami. Skończył marnie w postPRLowskim raju, bo był spoza "ekipy". Opisuje świat takim jaki jest, bez patrzenia przez różowe okulary i ugrzecznienia, bo ktoś mógłby się poczuć dotknięty - nie jestem poprawny politycznie, dla młodego pokolenia wyhodowanego na propagandzie sukcesu może to być prawdziwy szok kulturowy.

5 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Pieniądz to pieniądz, nie ważne skąd pochodzi to jego wartość jest taka sama.

Czyli to nie ma różnicy czy cie okradnę czy zapracuję, bo pieniądz to pieniądz jego wartość jest taka sama. Give me a break. Z takim światopoglądem to daleko nie zajedziemy... a może w kraju kwitnącej cebuli właśnie tak to wygląda, społeczeństwo wytresowane w zachwycie i podziwie tego który MA PIENIĄDZE, a nie tego JAK JE ZAROBIŁ vel co sobą reprezentuje. Celebracja hedonizmu, teledyski od Popu przez Disco Polo po Rap - wszędzie ideałem jest bogacz mający hajs z tego, że jest znany wciągający kokainę z dupy prostytutki, a ten co ciężko pracuje to śmieć i frajer. Neomarksiści robią robotę. Tutaj więcej w temacie:

9 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Świat jest taki a nie inny, patrzmy na własne działania a nie oceniajmy innych.

Ciekawe co by było gdyby Wymiar Sprawiedliwości wyszedł z takiego samego założenia po tym jak ktoś okradł ci mieszkanie - świat jest taki a nie inny, patrzmy na własne działania a nie oceniajmy innych, weź kredyt i drugi etat może się odkujesz, po co drążyć temat? 

 

PS. Takie teksty ładnie wyglądają, tylko są nic nie warte w zderzeniu z rzeczywistością i logiką. 

  • Like 5
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, House napisał:

Wartość może i taka sama ale przynajmniej ja nie potrafiłbym się cieszyć kasą gdybym miał świadomość, że przeze mnie ktoś stracił dorobek życia/mieszkanie.

A ja bym się cieszył jak ktoś się daje kroić to jego sprawa.

Wiele ludzi nie potrafi rzucić roboty chociaż jest bez perspektyw i tkwią w tym nie wiem czemu, a jeden z drugim by rzuciło taka robotę to już janusz by pomyślał czy dac podwyżkę czy nie.

Jak coś masz ktoś chcę Ci zabrać taka jest natura.

Od pań od życia wiele się nauczyłem jak się pozwalasz robić w balon to zawsze Cię ktoś zrobi.

Pojechałem do Niemiec szef dojcz ciśnie ostro Polaków do roboty jedzie z nimi jak z kurwami gorzej i cały czas zle zle zle.

Ja jedyny się postawiłem, że jak zle to po co mu jesteśmy potrzebni, pokaż sam jak to zrobić tak jak chcesz żeby było zrobione, a nie wieczne pretensje.

 

I wiesz co w miesiąc miałem najwięcej z tam obecnych ,a niektórzy po 10 lat tam pracowali.

Mi nie zależy, bo wiem że znajdę sobie robotę, bo robotny jestem i szybko się uczę.

Żeby to mi się na baby przełożyło to już miód by był, ale pracuję nad tym, a nie człowiek tkwił pomimo syfu , lampek i innych chujstw.

Mam znajomych siedzą, bo nie wiem po co siedza z babami z rodzina która ich nie szanuje, albo są tylko jak są potrzebni.

Ja u siebie w rodzinie zrobiłem takie przemeblowanie, że teraz każdy liczy się z moim zdaniem i daliśmy sobie po mordzie nawet cóż bywa.

 

Na chuj tacy ludzie, ale bo to rodzina, bo ona mnie kocha.

Ludzie zauważają spierdolenie, ale każdy uważa ,że to jego problem a nie ogółu.

Niestety hajs dziś jest najważniejszy, a ludzie dalej tkwią w obłudzie miłości tej jedynej i partnerstwa czy chuj wie tam czego.

Ktoś może powiedzieć, ale pieniądze to lepsze życie więcej perspektyw i wszystko na plus.

A jak jesteś biedny jesteś nikim i niczym

Świat Cię ma gdzieś.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funeral napisał:

Ja to bym chciał zobaczyć te wszystkie Polskie firmy które zdobywają światowe rynki i ich właściciele mają pieniążki, żeby sobie kupować co tydzień pierścionki za kilkanaście tys. PLN bo jakoś ich nikt nie widział ani o nich nie słyszał.

Krótka piłka, czyściciele kamienic, tysiące firm co upadły jako podwykonawcy na drogach, Amber Gold + tysiące innych przekrętów:

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/afera-wgi-zapadl-drugi-wazny-wyrok-w-jednej,248,0,1998328.html - "(...) zdefraudowanie 340 mln złotych, na czym ucierpiało ponad 1,2 tysiąca osób"

Takich mamy tych naszych "milionerów z przypadku".

 

Znam nieźle prosperujących przedsiębiorców no i sprawa jest prosta - kto sam się dorabiał, ten zna wartość pieniądza i je szanuje, a kto je zrobił na przekręcie to wydaje na pierdoły typu sportowe samochodziki + biżuteria dla Dżessiki itp. według zasady "łatwo przyszło łatwo poszło". 

PS. Kryzys to dopiero będzie, bo są setki jeśli nie tysiące wielkich "firm" zrobionych na kredytach które zapętlone są w mechanizmie "biorę kolejne kredyty na kolejne inwestycje, żeby mieć z czego spłacać bieżące raty" - jak to padnie (czyli nierentowne przedsiębiorstwa pociągną za sobą banki), to będzie jeszcze lepsza jazda niż to co działo się w USA 2008 roku na rynku mieszkań. Wspomniecie to co tu napisałem.

Prezes to rzadko kiedy jest tym samym co właściciel. Wystarczy spojrzeć na fora internetowe inwestorów giełdowych którzy opisują rożne ekscesy prezesów spółek. Zresztą co tu dużo mówić znam  jednego takiego prezesa. Zero odpowiedzialności  za swoją działalność, rozwój firmy, ekspansję za granicę. Tylko kasa sie liczy a nie KSH i przykre konsekwencje- z tego jakoś sie wyłga. Gość wydaje na małolaty astronomiczne kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rampampam napisał:

Jakimowicz jako arbiter elegantiarum? No no, prosze do czego to doszlo :D Rzucanie ogolnikami na podstawie jakiejs tam silowni to spore naduzycie. 

Chodziłem do kilku sieciowek w średnim mieście w Polsce i we wszystkich ta sama kolorowa patologie, ktorq ma się za elity, bez smartfona na trening nie pójdzie. O laskach nawet nie chce mi się już pisać. To skoro w takim srednim mieście dzieja się takie rzeczy to co dopiero w duzych albo wielkim? 

 

Niestety ale sieciowki i to w większości z zagranicznym kapitałem skutecznie wygryzaja mniejsze osiedlowe kluby z klimatem. 

Od kiedy zaczęła się ta moda na bycie fit od wtedy zaczęło sie ludziom pierdolic w bani, na moje oko byl to rok 12-13. Poza tym fejsbuk a tym bardziej instagram dopial do końca te całe kurestwo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie co do chronologii, ale po sobie wiem, ze sa takie silownie w Lodzi np. na ktore przychodza ludzie...trenowac, a nie strzelac słit focie :D Zalezy jak sie trafi. Jakies centrum fitnessowe w galerii wiadomo, ze bedzie pelno lasek z instagrama. To sie rozumie samo przez sie. Mnie osobiscie to nie przeszkadza, bo nie szukalem nigdy dziewczyny z silowni ;)

Edytowane przez rampampam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MaxMen napisał:

przerażą co się dzieje no ale co zrobić

Z wprowadzeniem mediów społecznościowych i innych tinderów, można powiedzieć że kobiety zostały spuszczone z łańcucha. Wyszła z nich ich prawdziwa, kurewska natura.

No i ta skala kurewstwa wśród zwykłych dziewczyn jest przerażająca. Szare myszki, córeczki tatusia ciągną pałe za hajs a po wszystkim udają święte i jeszcze niektóre mają czelność coś pierdolić o moralności.

 

Czasem mi szkoda przyjaciół, dobrych chłopów którzy by chcieli normalny związek ale z kim? Ale z drugiej strony jak im coś powiem o RedPill to jakby nie słuchali i wolą wierzyć w swoje iluzje co do związku.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Meg4tron Jest portal gdzie ogłaszają się młode studentki, oral za 100zł, ale tylko oral bo Ona się szanuje i dupci nie da. Oferuje 500zł i już inaczej gada, że może wyjątek zrobi blabla. Przerażające jest to jaka skala młodych dziewczyn ciągnie druta by mieć nowe adidasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, Meg4tron said:

Z wprowadzeniem mediów społecznościowych i innych tinderów, można powiedzieć że kobiety zostały spuszczone z łańcucha. Wyszła z nich ich prawdziwa, kurewska natura.

 

Czasem mi szkoda przyjaciół, dobrych chłopów którzy by chcieli normalny związek ale z kim? Ale z drugiej strony jak im coś powiem o RedPill to jakby nie słuchali i wolą wierzyć w swoje iluzje co do związku.

1. To spowodowały wojny.

Mężczyźni szli i ginęli, ktoś musiał robić robotę, budować kolejne czołgi i uprawiać rolę, więc kobiety zrobiły się samodzielne bo musiały a poza tym nie miał ich kto hamować.

A potem to już było za późno, mleko się rozlało a rozlanego mleka nie da sie pozbierać do butelki.

 

2. Nawet nie zaczynaj mówić o RP komuś kto do tego nie dojrzał.

Nie przyswoi tego Bo Nie Dojrzał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz Kurwa loszkologika.

I przerażające jest również to, ilu jest nieświadomych mężczyzn w związkach ze swoimi myszkami, które walą się za kasę. On czeka na swoją inną niż wszystkie, a ona w tym czasie skacze po bolcach a po wszystkim przyjdzie, da mu całusa i powie jaki jest słodki.

W tych czasach  nie potrafię zaufać kobiecie(nigdy zresztą nie ufałem jakoś bardzo) bo każda mogła robić akcje jak w gangbangu i się tego nie dowiesz. 

 

Taka ich natura że zapominają że mają chłopaka gdy pojawi sie alfa, lubią kase i są próżne.

39 minut temu, JoeBlue napisał:

mleko się rozlało

Ciekawi mnie jak to wszystko będzie się rozwijało. Bo kobiecej spierdoliny nie cofniemy, może być tylko gorzej.

Biali rycerze też przykładają łape do tego. Lajki, komentarze, serduszka na fejsie, powszechne lizanie dupy laskom, nawet brzydkim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.