Skocz do zawartości

Dwie dziewczyny, problem z której zrezygnować


Lambert

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Tornado napisał:

Tera`z dopiero `doczytłem`, zatem obie LTR`rki raczej MISSION IMPOSIBLE.

To nie chodzi o to że one Nie chcą LTR (chociaż to tak naprawdę ch*j ich tam wie), z obserwacji stwierdziłem że obie chcą ale czekają na mój ruch. One są jeszcze młode (ja sam jestem jeszcze sporo przed trzydziestką i do małżeństwa to mi się nie pali), nie wyskoczą z tematem ślubu w takim wieku to po pierwsze, po drugie, to delikatnie im na początku zakomunikowalem że na męża to ja się raczej nie nadaję? (tak żeby je poddenerwowac trochę) to reakcja była dość ciekawa (mianowicie panna D przez kilka dni mówiła do mnie "mężu mój")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Lambert napisał:

po drugie, to delikatnie im na początku zakomunikowalem że na męża to ja się raczej nie nadaję

No to jestem pewien 98%.

Każda samica która nie posiada zaburzeń psychicznych będzie faceta kierować w kierunku monogamii. LTR na wyłączność z jej punktu widzenia.

Zatem skoro po dwóch miechach brak ruchów w tym temacie to sprawa jest jasna niczym jądro reaktora atomowego(nikt nie widział ale parzy i oślepia na pewno).

Dodatkowo gdybyś miał wątpliwości to żadna Cię nie testuje w tym kierunku a to wektor tylko w jeden zwrot. Fajnie bo jest ale rozglądam się za nowym `Chopem(Chopin)`bo te nuty już znam.

 

Spróbuj delikatne ostawienia robić, jeśli to nie podziała zatem walizka desantowa spakowana i czeka na RED ALERT.

Tylko z uśmiechem Bonda.

:P

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tornado napisał:

Dodatkowo gdybyś miał wątpliwości to żadna Cię nie testuje w tym kierunku a to wektor tylko w jeden zwrot.

Z tym że żadna mnie w tym kierunku nie testuje to nie wiem na jakiej podstawie wyciągnąłeś taki wniosek. Testują i obserwują intensywnie (nie tylko ja to widzę, znajomi też to zauważyli) , pojawiają się czasem pytania nakierowujace na związek, ale ja do tego na spokojnie podchodzę. Trzymam ramę i nie pokazuję że chodzi mi o LTR. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lambert napisał:

Mamy za sobą 6 spotkań, seks był dopiero na ostatnim

 

3 godziny temu, Lambert napisał:

za sobą mamy 5 spotkań, jeszcze bez seksu,

Gdyby to było na przestrzeni 2 tygodni to bym rozumiał OPÓR Twego EGO.

 

W obecnej dobie `internetuuum` czas inwestycyjny samiczkom przyspieszył kilka razy. Już w podstawówce noszą koszulki z napisem DOBRY GEN.

 

Zatem bajki z typu jak wcześnie pójdzie do łóżka to szmata, możesz wstawić do pieca na rozpałkę i olejem podlać(przepracowanym) to wtedy zobaczysz jak się kopci.

Bo na razie toś ślepak na `oczobitne` zamulaczki/atenciuszki.

Tak po za tym nie widzisz iż obie są skrajnościami, ze spektrum oczekiwań jegomościa? Po odstawieniu jednej wady zauważalne się nasilą u drugiej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w blogu BlackDragona teoria jak rozpracowywać takie rzeczy.

Nigdy dwóch bab z tymi samymi uprawnieniami.

Jedna, więcej warta, na LTR ale bez obiecywania wyłączności, (co nie znaczy, że co drugi dzień należy jej wysyłać urzędowe pismo, żeby o tym pamiętała), druga, trzecia i następne - FB.

Nie może być dwóch LTR-ów.

Każdą traktować odpowiednio do jej roli, żeby swoim zachowaniem nie wprowadzać ich w błąd.

Jeśli któraś chce przestawiać klocki - Soft Next.

To i dużo więcej na https://blackdragonblog.com/

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tornado napisał:

Gdyby to było na przestrzeni 2 tygodni to bym rozumiał OPÓR Twego EGO.

 

Zatem bajki z typu jak wcześnie pójdzie do łóżka to szmata, możesz wstawić do pieca na rozpałkę i olejem podlać(przepracowanym) to wtedy zobaczysz jak się kopci.

Bo na razie toś ślepak na `oczobitne` zamulaczki/atenciuszki.

Tak po za tym nie widzisz iż obie są skrajnościami, ze spektrum oczekiwań jegomościa? Po odstawieniu jednej wady zauważalne się nasilą u drugiej?

 

To nie chodzi o moje Ego. To co piszesz jest mi znane, a mam wrażenie że podchodzisz do mnie jak do kompletnego bialorycerza. Na spokojnie to tego podchodzę, wiem że bardzo szybko obydwie mnie będą irytować, z tym LTRem to bardziej chodzi o zebranie doświadczenia.

Jeśli chodzi o seks to jakbym chciał to miałbym na drugim/trzecim spotkaniu (sam to tak długo odwlekalem, w sumie chyba tylko po to żeby im zagrać na nosie, a widać było po nich że są złe że do niczego nie doszło między nami, choć były już rozgrzane). 

A o tych skrajnosciach to możesz mieć rację, nawet Nie zwróciłem za specjalnie na to uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem prawie rok na dwa fronty. Sytuacja podobna ,praktycznie identyczna. Z tego że z tą nieco brzydszą i bardziej rozrywkową spotykałem i znałem się dłużej. Po perypetiach które opisałem w swieżakowni postawiłem wkońcu na tą atrakcyjna ale bardziej introweryczną. Jakiś czas było dobrze. Ale od dłuższego czasu nachodzą mnie wspomnienia ,idealizowanie i inne pierdoły zwiazane z tą którą olałem. Walcze z tym. Myśle o tym dzień i noc. Na dwa fronty jeszcze nikt nie wygrał. Chyba że jesteś psychopatą i masz inne cele. Jeśli jesteś normalny ale naooglądałeś się ,naczytałeś za dużo szajsu na temat tego jak być "alfa" ,bo kiedyś dostałeś kopa i postanowiłeś sobie to zrekompensować to szczerze odradzam takich akcji. Fajnie jest jakiś czas. Kiedy dotrze do Ciebie co odwalasz,. Jakieś wyrzuty sumienia, przywiązanie do dwóch osób bo oczywisice predzej czy pozniej z dwoma się siłą rzeczy bedziesz bzykał... To zgotujesz sobie niezły szajs  w głowie. Wybierz którakolwiek teraz i trwaj w postanowieniu że dokonałeś słusznego wyboru. Nie angażuj się na dwóch polach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aresss Pomyliłeś temat z zakładem płatnerskim. Widać niektórym wciąż ciężko jest załapać że płcie nigdy równe nie były i równe nigdy nie będą. To co w przypadku jednej można oznaczać skurwienie, u drugiej będzie podziwiane. Pewne cechy mogą być cenione w przypadku kobiet, a w przypadku mężczyzn będą ośmieszane i piętnowane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lxdead napisał:

@Aresss  To co w przypadku jednej można oznaczać skurwienie, u drugiej będzie podziwiane. Pewne cechy mogą być cenione w przypadku kobiet, a w przypadku mężczyzn będą ośmieszane i piętnowane.

 

Bo podwójne standardy są cacy. Bo tylko jedna płeć może się puszczać, bo tylko jedna płeć może być zazdrosna.  Ehh. Oczekiwać należy tego co się samemu oferuje inaczej to hipokryzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie temat dziwny, bo to Tobie ma się podobać a nie nam. Fakt, że zadałeś to pytanie na forum, świadczy o tym, że nie wiesz czego chcesz, nie wiesz jakie cechy powinna mieć Twoja wybranka.

Dla mnie zdecydowanie nr 1, ale to dla ,mnie, a każdemu podoba się co innego. Może dlatego, że sam mam introwertyczkę z małymi cyckami ? No fakt, mogłyby być większe, ale ideałów nie ma, są ważniejsze sprawy niż wielkość cycków (chyba ?

Tak żeby czasem obie Cię nie olały, po tym, jak się dowiedzą,że jedziesz na dwa fronty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Lambert napisał:

jestem w szoku, bo ona się praktycznie o nic nie obraża

Miś, pewne rzeczy tylko po ślubie :)

19 godzin temu, Lambert napisał:

Chce spróbować swoich sił w LTR

::

Panna D .. z wyglądu ale do M się nie umywa

 

Hmm, chyba w LTR jest troche bardziej istotny charakter, chyba, że nie planujesz powyżej

2 lat = czas haju emocjonalnego :)

 

Moje w nioski z lektury:

Panna M: ładniejsza, bardziej introwertyczna, bardziej pracowita lubi ogarniać chałupę, więc, może chcieć Cię w

przyszłości chcieć ustawiać, może być zwiastunem innych instynktów ..

Chyba więcej przestrzeni

 

Panna : Mniej ładna, mniej ogarnięta, bardziej entuzjastyczna, spontaniczna i większa inicjatywa

 

Kurde, chyba na LTR było by lepiej coś stabilnego i też nie chcesz  żeby Cię ktoś zamęczał atencją.

Święty spokój też jest ważny, poza tym, nie chcesz się przestać rozwijać, bo w krótkim czasie pani stanie się całym

twoim światem..

Wydaje mi się, że musisz określić czy przy pannie M nie będziesz się za bardzo nudził, albo czy Cię szybko znudzi,

jak nie, to chyba brał bym się za tą ładniejszą :)

Może się mylę, ale dobrze jak w związku jest przynajmniej jedna osoba, Co w miarę lubi sprzątać, jak są

dwa leniwce, to jest ciężko, ja chałupy ogarniać nie lubię :D

 

 

 

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Leniwiec napisał:

Fakt, że zadałeś to pytanie na forum, świadczy o tym, że nie wiesz czego chcesz, nie wiesz jakie cechy powinna mieć Twoja wybranka.

No tutaj to trafiłeś, mniej więcej wiem czego szukam, Ale nie dokładnie. A szczerze to obie mi się podobają.

 

1 godzinę temu, Libertyn napisał:

Oczekiwać należy tego co się samemu oferuje inaczej to hipokryzja.

Zdaję sobie sprawę z tego jak to wygląda, dlatego też mam wyrzuty sumienia.

 

34 minuty temu, StatusQuo napisał:

Hmm, chyba w LTR jest troche bardziej istotny charakter, chyba, że nie planujesz powyżej

2 lat = czas haju emocjonalnego :)

 

Wstępnie plan właśnie taki jest, Ale nie mogę niczego wykluczyć.

 

Ja ogólnie skłaniam się bardziej do D ale coś jest w tej M co mnie bardzo do niej przyciąga. Ona jest bardzo ciepłą osobą, non stop się do mnie przytula albo szuka mojej ręki (bez podteksu erotycznego) (a i żeby nie było, D też się przytula ale jakoś tak inaczej?), jakby jej tego ciepła brakowało. Może to mnie tak przyciąga. Nie wiem.

 

Ogólnie jestem w kropce. Chce szybko podjąć decyzję żeby tego nie przeciągać, bo to nie jest w porządku. Sam też się z tym kiepsko czuję, a do tego ciężko mi pogodzić pracę, treningi, rozwój i jeszcze dwie dziewczyny ? ostatni raz z kumplami to się widziałem 3 tygodnie temu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Lambert napisał:

 

- Panna M: wygląd 8.5/10

Minusy: nudna, introwertyczka, lubi siedzieć w domu,a idealna randka według niej to oglądanie serialu z głową na moim ramieniu. Niezbyt wygadana, ale da się z nią pożartować. Nigdzie nie da się jej wyciągnąć i wszystko jej się szybko nudzi. (za sobą mamy 5 spotkań, jeszcze bez seksu, Ale robiliśmy inne rzeczy, ma małe piersi ale tyłek jest super w dotyku? )

Plusy: jest mega wyrozumiała, mogę się do niej nie odzywać cały tydzień i nie ma o nic pretensji. Ba nawet powiedziałem jej że idę na wesele z inną dziewczyną to obraziła się, Ale następnego dnia było już wszystko ok (tak naprawdę to testowałem jej wyrozumiałość na różne sposoby i jestem w szoku, bo ona się praktycznie o nic nie obraża). Potrafi ugotować, nawet ciasto ostatnio upiekła?, dom ma tak wysprzatany że aż do przesady (a sprząta tylko ona i matka). No i jest bardzo ładna?

Panna D wygląd: 6-7/10

Minusy: lubi strzelić focha i robi to dość często ale też szybko jej przechodzi. Za bardzo mi się narzuca i spieszy się ze wszystkim, Nie jest jakaś brzydka z wyglądu ale do M się nie umywa. Gotować za cholere nie umie, do sprzątania też tak się średnio garnie.

Plusy: jest zabawna, uroczo się śmieje. Ma fajną osobowość, entuzjastycznie reaguje na wszelkie propozycje wyjść, sama inicjuje kontakt i proponuje spotkania. Mamy za sobą 6 spotkań, seks był dopiero na ostatnim było Ok, ale musieliśmy się pilnować bo w pokoju obok byli rodzice. Dziewczyna ma piersi nie z tej ziemi ?.

Zaczął bym od tego że nie ma co się podniecać kilka spotkań to bardzo mało by powiedzieć o kimś że się go zna.  W pewnym sensie jesteś w komfortowej sytuacji ale zależy jak na to spojrzeć mówią że od nadmiaru głowa nie boli ale to nie prawda. Otwórz oczy i zrozum w jakiej sytuacji zazwyczaj jest kobieta bo właśnie w niej się znalazłeś. Z twojej wypowiedzi wywnioskowałem że w lepszych barwach opisujesz tą ładniejszą a o tej drugiej napisałeś raczej przy okazji. Twoja wypowiedź wskazuje na to że chciał byś być z tą ładniejsza ale obawiasz się że jak zrezygnujesz z tej drugiej popsuje ci się relacja i zostaniesz sam. Masz 2 drogi postępowania pierwsza zostawić tak jak jest i wyczekać moment która pierwsza pokażę rogi wyczekać jeszcze chwilę bo zazwyczaj nieszczęścia chodzą parami lub wyczekać jeszcze chwilę wyrównać relacje z ładniejszą czyli sex  i porównać  dwie relacje.Obecnie z drugą kobieta twój związek jest lekko bardziej zaawansowany co może świadczyć o innym podejściu. Ale ok do rzeczy Pierwsza ta ładniejsza jak wskazujesz analizujemy pod względem długiego związku:

-5 spotkań i ci się nudzi znaczy że jesteś  z nią bo ma zgrabny tyłek i ładną twarz dodatkowo hamuje się mimo że jej się nie do końca podoba to co robisz jednorazowy test ok ale to żaden wyznacznik musisz być sobą rób to co lubisz  tłumacz jej dlaczego to dla ciebie jest ważne i zobaczysz  jak ona do tego podchodzi. Nie testuj jej w stylu by ciągle sprawdzać jej cierpliwość bo psujesz sobie układ raczej tłumacz dla czego chcesz to zrobić( ważne w długim związku musi być wyrozumiała i rozumieć twoje obiekcje pamiętaj że związek to sztuka kompromisu nie tworzymy niewolnika tylko partnera swoimi zachowaniami czegoś oczekujesz będziesz musiał coś dać w zamian to zaprocentuje na dłuższą metę). Efekty długofalowe minęło trochę czasu i  jesteście razem mieszkacie razem. Kobieta w domu skupiła się na tobie będzie wiedzieć więcej o tobie niż ty sam będziesz jej hobby. Lubi porządek pedantka? Gotuje tak/nie? Podsumujmy pierwszą pociągnął bym temat ale zarysowałbym granice już na początku znajomości czyli na przykład ważne jest dla mnie by spotykać się ze znajomymi lubię domowe jedzenie  sport i że musisz mieć czas dla siebie tylko. Zobaczysz jak do tego podejdzie  ale pamiętaj to początek związku to jak wizyta u teściowej na święta na dzień dwa każdy potrafi być cudowny.

Ok pani numer 2:

Narzuca się bo chce z tobą spędzać czas( bo był sex wbiła flagę jesteś jej terytorium ok ale bez przesady :D) ,szantażystka - foch to nie konstruktywna rozmowa spróbuj kiedy coś jej się nie podoba przedstawić jej swoje racje zobacz czy dociera czy nadal próbuje manipulować emocjami. Jak nadal manipuluje zastanowił bym się bo będzie już tylko gorzej,obecnie  przechodzi jej bo czuje się zagrożona. W domu raczej nie pomoże nie sprząta nie gotuje będzie ciężarem ale tez nie będzie chyba wymagać byś ty sprzątał a pierwsza będzie wymagać porządku w domu. Spieszy się wyhamuj ją  jak się nie da to znaczy że będzie narzucać swoją wolę jak nie bezpośredni to pośrednio.

Moje rady jakie cechy powinna mieć kobieta do długiego związku; 

-zrozumienie że każdy musi mieć czas dla siebie co nie oznacza że masz latać po imprezach w tym czasie ale dobrze by było by nie było problemów  zawsze jak chcesz się spotkać ze znajomymi

-jak coś zacznie musi umieć to doprowadzić do końca nie angażując w to ciebie za każdym razem np: szkoła zaczęła niech skończy lub prawo jazdy kobieta musi umieć stawić czoła trudnością będzie dziecko i nie chcesz być chyba od każdego problemu ratownikiem( to ci powie jak będzie gdy pojawia się problemy czy zostaniesz z nimi sam czy będzie wspierać)

- musi mieć jakieś zainteresowania byś nie umarł z nią z nudów i byś mógł uzyskać od niej jakieś ciekawe informacje

- czasy są ciężkie więc dobrze by miała pracę przynajmniej na swoje potrzeby mogła zarobić

- Spokój w domu w miejscu w którym spędzacie czas

To są wytyczne do poczatku związku później kobieta będzie przesuwać granice ma to instynktownie wbudowane w genom  tak działa jej system poczucia wartości próbuje przesuwać granicę by sprawdzić ciebie czy ci na niej zależy i czy sama jest przez to atrakcyjna. Jak wyhamować przesuwanie granicy? Ten proces to sygnał dla faceta ze kobiecie zależy ale coś już nie gra( spadek samooceny partnerki) nie chodzi o to by ustąpić tylko by sprawić by kobieta poczuła się ważna. Czyli jak na ciska na coś nie u stepujemy( chyba że jest to logicznie zasadne i wydaje się mieć ręce i nogi praktyczne podejście do sytuacji ale zaznaczamy ze nie tedy droga wyraźnie nie znaczy krzyk i złość ) argumentując dla czego jest tak i dlaczego jest to ważne. Ale w przypadku takiej reakcji to jest tak jak by przyszła do ciebie i powiedziała kurde za mało mi dajesz chcę więcej ciebie lub więcej kasy :) tak wiec organizujemy jakiś wypad gdzieś ważne coś co nie będzie kosztować krocie bo przyzwyczaisz ja do wydawania pieniędzy na nią. Takie wyjście musi jednak czymś zaskoczyć.

 

Jeszcze jedno pamiętaj że twoja pewność siebie w obu relacjach jest zbudowana  po części z tego że jest ta druga dla tego twoja pozycja negocjacyjna jest mocna bo jest koło ratunkowe rezygnując z jednej z nich stracisz część swojej pewności siebie. Pamiętaj że twoja pewność siebie nie powinna być związana z tym z że masz 1 czy 3 kobiety bo jak ich zabraknie obudzisz się w kupie kału.

Pozdrawiam powodzenia

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz, która wybrać, to obie zostaw, bo teraz zachowujesz się jak kobieta, która temu dupki dała bo ma ladne oczy a drugiemu, bo ma ladny uśmiech.

 

I teraz biedna sierotka nie wie co zrobić I załamuje ręce. Ojej, przydałby się tu ktoś 3ci do jej pocieszenia.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że ile osób na forum tyle wyborów by było.  Ja znając siebie to zapewne żadnej z nich nie wybrałbym do związku i nie zmieniał tego, co jest teraz.  Dla mnie jak ktoś jest nudny, to chyba nawet 10/10 nie nadaje się na LTR, a z drugiej strony ktoś, kto strzela non stop fochy i nawet szybko jej przechodzi jest mega dla mnie wkurwiający. Więc ja osobiście robiłbym ciągle swoje, ewentualnie wybrał jedną do luźnej relacji. Ewentualnie jak już koniecznie chcesz wybrać, to rzuć monetą :D:D. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.