Skocz do zawartości

Do boju!(?)


Ali

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, robs0n napisał:

szeroko zakrojonego rozproszonego systemu pisanego z wzorcami projektowymi, triggerami, procedurami składowanymi , webserwisami, OOP, itd

Godzinę temu, robs0n napisał:

OOP, wzorce projektowe, optymalizacja baz danych, triggery, indeksy klastrowane i nieklastrowane, procedury składowane, funkcje skalarne SQL

 

 

Jądro Linuxa nie ma wiele wspólnego z tym co napisałeś a mimo to jest bardziej skomplikowane od czegokolwiek z czym miałeś do czynienia w swojej karierze.

Edytowane przez Inny i Wyjątkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Carl93m no bo wiesz, to nie jest tak że te pieniądze na twoje konto wpadają za nic. Coś tam trochę trzeba wiedzieć :D A zarobki owszem, wyglądają tak kolorowo jak w mediach i z roku na rok jest coraz lepiej, przepaść między hajsami w IT a resztą gospodarki rośnie.

@Inny i Wyjątkowy truth

1 hour ago, robs0n said:

ja go wygrałem, byłem lepszy od innych, ja bem górą, oni dołem

A potem poszliście na szybki seks do sauny, z czego począł się syn którego urodziłeś a tym synem był Albert Einstein

Edytowane przez leto
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, robs0n napisał:

Chłopcze - CZYTASZ I SIĘ UCZYSZ, żeby nie pierdolić głupot na przyszłość. "Programisto" od kalkulatora szeregu Taylora.

Jak ten debil miał skończyć informatykę, jak on nawet nie wie, kto co napisał w wątku, komu odpowiada i udowadnia? ?

Nauczył się rozwiązywać testy i wygrywac konkursy na programistę, ale heurystykę logicznych odpowiedzi popierd**** kompletnie haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, azagoth napisał:

@Szkaradny może poradzisz bratu @Ali?

Przeszedłeś w sumie tę drogę :)

 

Taka tu przepychanka panuje, że nie mam mam śmiałości przeszkadzać ;)

@Ali - moim zdaniem mylisz się mówiąc, że motywacja nie ma znaczenia. To chyba najistotniejsza kwestia!  Mindset to fundament - inaczej szybko Twoje plany się rozjebią - sam się zniechęcisz. To co jedni uznają za Twoją słabość Ty możesz sprzedać jako atut, więc za dużo nie sugeruj się ocenami innych - tylko sam ustalaj co chcesz robić.

 

Moje doświadczenia już opisałem na: 

 

 

Update: Aktualnie jestem już w drugiej firmie, projekt międzynarodowy(inglisz, delegacje), kasa lepsza, zadowolenie duże. Cały czas czegoś się uczę i rozwijam to chyba nałóg! ... pomocy ;)

 

Powodzenia.

 

 


 

 

 

 

 

Edytowane przez Szkaradny
uzupełnienie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
W dniu 14.04.2019 o 10:49, PUNK napisał:

Masz 25 lat, w tym wieku możesz zacząć jeszcze studia (chociaż nie wiem, czy to nie jest strata czasu). Angielskiego będziesz uczył się podczas pracy z dokumentacją techniczną, chociaż jeśli zostaniesz w przemyśle to sugeruję niemiecki - ze względu na przemysł motoryzacyjny i firmy: SIEMENS, Phenixcontact, WAGO, Backhoff, Kuka itp itd - wszystko praktycznie niemieckie.

Nigdy, przenigdy nie słuchaj sceptyków. Skrypcić to sobie możesz w windowsie, programowania ucz się na prawdziwych projektach, zaczynaj od małych!

Jest tylko jedna ważna i prawdziwa rzecz w kwestii klepaczy - będziesz gnił przy kompie! Dlatego jeśli chcesz się rozwijać i nie marnować życia na tworzenie kretyńskich aplikacji na komputery, wykorzystaj to co masz - przemysł, bądź automatykiem, poznaj możliwości prądu i napięcia jako sygnałów, zapoznaj się z urządzeniami pomiarowymi, sterującymi i wykonawczymi. Naucz się oprogramowywać procesy fizyczne.

 

Co do metodologii, to jedni je stosują inni w ogóle. Jedni się zapatrzyli w jakieś gotowe gówna typu komponenty, wzorce i inne chuje muje czy nawet filozofie (np. SCRUM), ty jeśli chcesz być dobry w tym co robisz, zwyczajnie ucz się podstaw i je wykorzystuj w rozwiązywaniu problemów.

Ma chłop racje  ja po powrocie z 1szej emigracji  w wieku 26 lat rozpocząłem studia zaoczne, dzisiaj na budowie stanowisko kierownicze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.