Skocz do zawartości

Dlaczego zdadzacie swoje żony?


Rekomendowane odpowiedzi

Jezu co za idiotyczny temat. 

Do Twojej wiadomości - Nie mam żony i nigdy nie zdradziłem żadnej kobiety. 

 

Nie każdy mężczyzna myśli penisem. 

 

Proszę moderacje o zamknięcie tego tematu bo się zrobi gówno burza na 30 stron. 

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżyjmy to jeszcze raz, czyli kolejna telenowela na kilkanaście stron, tak zwany temacik ''szpileczka'' który ma wywołać kolejną gównoburzę i utwierdzić Panią w tym że ma racje a my wszyscy się mylimy, ktoś ma jeszcze wątpliwości do tego że trolik się dobrze zadomowił?? :P

Dodanie atencji to kolejny plus takich tematów, nawet jeśli jest ona od internetowych kolegów :) .

 

 Osobiście obstawiam 15 stron, kto da więcej? ?

Edytowane przez The Motha
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, PoProstuKobieta napisał:

Dlaczego zdradzacie żony? 

Po co zawieracie ślub a pózniej łamiecie przysięgę malzenską?

Czy nie lepiej sie rozwieść i nie byc klamcą, oszustem i zdradzaczem?

Z tego samego powodu co kobiety. Albo jesteśmy pijani i myslimy penisem, a koleżanka obok ładnie pachnie i przypomina Carmen Electre. Albo brak nam w relacji czegoś co nam nagle zaczyna dostarczać koleżanka z pracy. Nie chodzi o seks, nieraz chodzi o zrozumienie, podziw, wsparcie emocjonalne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dobryziomek napisał:

Zacznijmy od nazwy tematu. Powinno być "Dlaczego mężczyźni zdradzają?" Pisząc,, Dlaczego zdradzacie? " sugerujesz że mężczyźni z naszej,, społeczności" to myślący kutasem goście bez zasad i wartości. 

 

Czysta manipulacja. 

Raczej nie, wg mnie to była czysta podświadoma wpadka. https://pl.wikipedia.org/wiki/Czynność_pomyłkowa
Większość czynności jakie wykonujemy jest automatycznych, więc po prostu "tak się napisało". :D 
Tutaj szerzej opisane z przykładami: 
https://www.psychologiawygladu.pl/2016/04/przejezyczenie-czyli-freudowska-pomyka.html

Fantastyczny mechanizm, mnóstwo rzeczy wyjaśnia nawet w codziennym życiu. ;) 
Wg. mnie to nie jest żadna manipulacja, raczej bycie ofiarą własnych uwarunkowań.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zupa była za słona, nie wiedziałem co czuję, była dla mnie za dobra, czułem się samotny i zaniedbany, była za wysoka, potem za niska, przytyła, potem trochę schudła, miała cellulit i nie myła zębów i waliło jej z waginy hurtownią rybną.

Przychylam się jak niektórzy wyżej do zamknięcia tematu zanim rozrośnie się do niebotycznych rozmiarów.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, dobryziomek napisał:

Zacznijmy od nazwy tematu. Powinno być "Dlaczego mężczyźni zdradzają?" Pisząc,, Dlaczego zdradzacie? " sugerujesz że mężczyźni z naszej,, społeczności" to myślący kutasem goście bez zasad i wartości. 

 

Czysta manipulacja. 

Nie. Pytanie do tych konkretnych  ktorzy zdradzaja. Sugestie ogolne na temat "dlaczego mezczyzni zdradzaja" od tych mezczyzn ktorzy tego nie robia mnie nie interesuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FlorenceDlaczego? To czysta ciekawość. Ponizej jest temat zalozony przez mezczyzne pt "dlaczego WY kobiety siedzicie na tinderach". Niby czym sie te tematy roznia? 

 

Tu mam możliwosc uzyslania odp z pierwszej reki. 

2 minuty temu, wojkr napisał:

Nigdy nie zdradziłem.

Czyli nie mozesz mi odpowiedziec niestety

5 minut temu, Florence napisał:

@PoProstuKobietaDziwnie się czyta takie tematy po Twoim pierwszym, "powitalnym", który był za przeproszeniem jak dla mnie ekhm... wazeliniarski. ;)

 

W jakim celu 50latka mialaby uzywac wazeliny...znam jej lepsze zastosowanie niz forum..

Edytowane przez PoProstuKobieta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.