Skocz do zawartości

Dlaczego zdadzacie swoje żony?


Rekomendowane odpowiedzi

20 minutes ago, Vanillia said:

Dla facetów ile miał kobiet jest ważna, a dla kobiet kogo.

Si si!

 

21 minutes ago, Vanillia said:

I kobiety nie zdradzają facetow, którzy noszą ich dziecko lub są z nim w domu.

Czekaj zadzwonię do którejś z moich dwóch ex kochanek mężatek i spytam... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vanillia napisał:

Jak uda mi się zrealizować moje plany zawodowe to na prawdę jakoś nie widzę sensu związku. Związek ma dawać poczucie bezpieczeństwa, poczucie bycia kochaną, wspieraną. Jak wiesz, że zawsze możesz być wymienioną na kogoś kto ma lepszą dupę to się odechciewa. 

To działa w dwie strony. Niby chcecie związku ale go nie chcecie gdy coś się dzieje i okazuje się że chwilowo na tym tracicie. No ale niestety żyjemy w społeczeństwie w którym partnerów się dobiera jak odkurzacz, który można wywalić jak się zepsuje/będzie lepszy model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Vanillia said:

Jak ona się z nim wiąże oddaje mu najlepsze lata

Wiesz, mężczyzna, który decyduje się zostać ze swoją żoną między swoim 30 a 40 rokiem życia, też oddaje jej swoje najlepsze lata. To nie działa tak że to jest jednostronna ofiara matki-polki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vanillia zdrada w dalszym ciągu otoczona jest raczej konkretnym tabu, nie zmienia się tu ostatnio dużo, przynajmniej w moim odczuciu. Natomiast nie wiem czemu uważasz trójkąty za chore. To nie jest tak, że tylko mężczyźni mają na takie rzeczy ochotę, kolega mi mówił ;) że kobiety często z przyjemnością zgadzają się na takie pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Vanillia said:

potem jego status się utrzymuje

Według większości badań - i zdrowego rozsądku - jednak po 40-45, a już na pewno po 50 roku SMV mężczyzn też zaczyna spadać. Nie tak drastycznie, jak kobiet, ale jednak. I jest coraz większy rozdźwięk między oczekiwaniami a możliwościami, bo wszyscy heteroseksualni mężczyźni bez wyjątku najchętniej braliby 20-22-latki, ale po 40 to już raczej ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, leto napisał:

Natomiast nie wiem czemu uważasz trójkąty za chore. To nie jest tak, że tylko mężczyźni mają na takie rzeczy ochotę, kolega mi mówił ;) że kobiety często z przyjemnością zgadzają się na takie pomysły.

Ale tylko w konfiguracji z 2 mezczyznami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Vanillia said:

jeden z najbardziej niesprawiedliwych aspektów

Nikt nie daje latającego jebania o tą sprawiedliwość, tak samo jak nikt nie daje latającego jebania o to, że 17-letnie chłopaki często nie za bardzo są w stanie wyrwać hot 17-letnie laski. No tak działa natura i nasza cywilizacja, handluj z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PoProstuKobietaPrzecież oni są inni, niż wszyscy. ;) 

Myślę, że panowie zareagowali zbyt emocjonalnie. U nas w rezerwacie też pojawiają się tematy typu "Dlaczego Wy kobiety (...)", w których często zakłada się, że reprezentujemy jakąś konkretną grupę kobiet. Faktycznie jest to dosyć ofensywne, ale myślę, że tutaj bardziej chodziło o podanie możliwych powodów zdrady i nie miało w nikogo uderzyć personalnie. 

 

21 minut temu, Vanillia napisał:

Powiem Ci o netkobietach też mam bana, nie można tam mówić o mężczyznach szczerze tak jak tu o kobietach. 

Ogólnie na netkobietach funkcjonują inne zasady i jeśli panie Ci tłumaczą po raz 101, że panowie nie są tak spierdoleni, jak myślisz i nikt Cię nie zmusza do posiadania dzieci, a od Ciebie odbija się to jak od ściany. To cóż. Najwidoczniej panie tam nie zgadzają się na szkalowanie mężczyzn. :P 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, PoProstuKobieta napisał:

Kolejny Pan Wszechwiedzacy z poczuciem wyzszosci?

Po prostu to kłamstwo, bo wcale nie myślisz pisząc te słowa - przemawiają przez Ciebie uprzedzenia pomieszane ze stereotypami, bo jako prosta osoba potrzebujesz ich do odnalezienia się w otaczającej rzeczywistości. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Vanillia said:

Ciekawe czemu na trójkąty z drugim panem nie są tacy otwarci...

Pewnie z reguły nie są, ale ja np zasadniczo nie miałbym nic przeciwko, oczywiście w sytuacji gdy partnerka byłaby tylko fuck friendem, bo wiadomo że nie z żoną czy tam jakąś inną LTR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vanillia napisał:

No i to jest chujowe społeczeństwo, gdzie kobiecie się nie opłaca zakładać rodziny, nawet gdyby chciała. 

Opłaca się ale musi znaleźć partnera o odpowiednim nastawieniu do życia. Problem jest taki że w "sklepie z odkurzaczami" widzisz tylko specyfikacje. Komunikacja przede wszystkim.

1 minutę temu, Vanillia napisał:

Jakby były kary za zdrady, jak za złamanie umowy i inne przykre konsekwencje rozpieprzenia rodziny to byłby większy sens. 

Ale przecież to wolność. Rozpieprzać rodzinę można na wiele sposobów. Czasem są to zwyczajne nadgodziny, czasem niechęć do seksu bo się okazało że partnerka  ma zupełnie inne libido. Nie wolno karać za cos nad czym nie ma kontroli. Z obserwacji wiem że jak dochodzi do zdrady to albo zwiazek jest już fikcją z winy obu stron od dłuższego czasu, albo po zdradzie się otrząsają i "Nic się nie stało"

1 minutę temu, Vanillia napisał:

A tak zdrada jest niemal czymś normalnym, wychowywanie ojca bez dziecka też, już powoli trójkąty z 3 obcą osobą jako urozmaicenie seksualne też staje się coraz bardziej powszechne. To jest po prostu chore.

Zdradzają obie płcie. Samotne rodzicielstwo zawsze funkcjonowało. Normalność oznacza to że nie ma presji na szukanie kogokolwiek by był ojciec. W trójkątach nie ma nic złego jak wszyscy uczestnicy się znają. Wiele kobiet ma tendencje biseksualne, wiele kobiet czuje się szczęśliwsza mając dwóch kochanków. Nie projektuj swoich wartości na całe otoczenie bo może mieć ono inne wartości. Mam znajomą co tworzy poliamoryczny związek trzech osób i to dobrze funkcjonuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ludzie powinni dobierać się w pary, a później urozmaicać sobie pożycie dobierając kogoś do wspólnej zabawy co jakiś czas. Z mojej perspektywy ma to wiele zalet i niweluje główną kość niezgody w takich związkach LTR. Nie ma co sobie żałować.  ;) Chociaż myślę, że to działa dosyć dobrze, gdy oboje nie są 100% hetero.  

 

Jeśli wiem, że mój facet jest dobry w łóżku, to dlaczego miałabym się nie podzielić z koleżanką? :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, trakimo napisał:

Ty w ogóle nie umiesz myśleć logicznie. Facet płaci 65% budżetu domowego, więc kobieta swoje brakujące 15% ODPRACOWUJE pracą w domu. I wtedy są kwita i nic ten mężczyzna nie jest jej winien pieniędzy. Jak chcesz nie robić nic w domu albo robić na spółkę to dawaj 50% do budżetu kobito.

Ja tam wolę wynająć sprzątaczkę a partnerkę mieć do innych celów. Choćby miało się to wiązać z kupowaniem używanego sprzętu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, trakimo napisał:

 Facet płaci 65% budżetu domowego, więc kobieta swoje brakujące 15% ODPRACOWUJE pracą w domu. 

Oj nie lubie takich przepychanek. Bo kazdy w zwiazku/rodzinie ma swoje zadania.

Ale.

Jesli juz tak wyliczasz to

Czy Ty uwazasz ze sprzatanie, gotowanie, nianczenie dzieci to tylko 15% budzetu? Wiesz ile kasuje pani sprzatajaca raz w tygodniu? A wiesz ile kosztuje niania do dziecka? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Vanillia said:

ma dobre związki, gdzie jest seks wszystko gra

Nie wydaje mi się żeby jakikolwiek mężczyzna w związku, gdzie kobieta naprawdę umie w seksy i stara się - i robi to ze szczerej chęci i z zadowoleniem, miał ochotę na seksualne skoki w bok (pomijam nietypowe sytuacje np partnerka ogień w łóżku ale psychicznie chora).

 

Prawda jest taka, że kobiety DUŻO częściej i szybciej tracą wenę do seksu w długotrwałych związkach, jest na to sporo badań, fakty są brutalne. No jak po 10 latach żona daje raz na tydzień w pozycji na rozgwiazdę to soooorrrryyy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.