Skocz do zawartości

Laski, maski i niesnaski


Rekomendowane odpowiedzi

@Ksanti Przejrzałam jej pozostałe filmiki i myślę, że najlepiej wygląda naturalna. Tak swobodnie i dziewczęco. Chociaż może to kwestia tego, że nakładając podkład jest mniej cieni i światła na twarzy, robi się tak jakby płaska.  Najbardziej spodobała mi się w tym ujęciu: 

987553517_Zrzutekranu(387).jpg.704d37da5bcb0df4eabaaa084360422b.jpg950141658_Zrzutekranu(387)rz.thumb.jpg.5c3069ab976dc70e7642a3270653591f.jpg

 

Pokusiłam się o pozbycie się sztucznych rzęs (niestety praca na telefonie ma swoje ograniczenia - wybaczcie!) i nadal mi się podoba. Szczególnie gdyby jeszcze rozpuściła włosy. :P 

Tak, jestem bi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko byłoby mi obyć się bez tuszu do rzęs, mam jasną oprawę oczu i wydają się wtedy o wiele mniejsze. Sztuczne rzęsy są słabe, nigdy bym się na nie nie zdecydowała.

Na większe wyjścia lubię się pomalować, zrobić sobie takie kocie oko.

Mam tzw. baby face i nieraz mi się zdarza, gdy jestem bez makijazu,że bez dowodu nie kupię żadnego alkoholu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, emrata napisał:

Ciężko byłoby mi obyć się bez tuszu do rzęs, mam jasną oprawę oczu i wydają się wtedy o wiele mniejsze. Sztuczne rzęsy są słabe, nigdy bym się na nie nie zdecydowała.

Na większe wyjścia lubię się pomalować, zrobić sobie takie kocie oko.

Nie narzekaj. Moja znajoma bez makijażu ma oczy bardzo wyłupiaste jak Orban. Swoją drogą odkąd ją bliżej poznałem to zacząłem to uważać za atrakcyjne.

16 minut temu, emrata napisał:

Mam tzw. baby face i nieraz mi się zdarza, gdy jestem bez makijazu,że bez dowodu nie kupię żadnego alkoholu :D

Tylko pozazdrościć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heresy

W zasadzie zastanawia mnie jak to jest być z bi panną ale to już raczej rozważania na inny raz.

[Chyba z rok temu zakładałem podobny temat tyle, że o lesbijkach :P]

 

Druga dziewczyna ze świata ASMR, którą odkryłem stosunkowo niedawno.

Ciężko mi ocenić jak dużo ma make-up'a na twarzy ale wygląda bardzo naturalnie i dziewczęco.

 

 

Kolejna blondynka, ma dosyć ciekawą urodę

 

 

Tak swoją drogę czy testowaliście tą apkę dając swoją twarz bez makijażu? 

Ciekaw jestem rezultatów :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, drażliwy temat. xD
W uj na skórę, urodę wpływa dieta, a reszta to genetyka, której się nie zmieni. 
Bez makijażu (gdy się jako tako wyśpię) wyglądam jak nastolatka, gdy się nie wyśpię, to wyglądam jak matka trójki dzieci zapierdalająca codziennie po 12 h. 
Trochę osób mi mówi (lub mówiło, a dopiero teraz to dostrzegam), że mam nawet ładną buźkę. 
Nie maluję się mocno, bo PRZEDE WSZYSTKIM NIE UMIEM, a dwa - jestem z natury leń i fleja, chociaż jestem ostatnio na etapie pracy nad sobą i swoją kobiecością, to coś tam lekkiej szpachli dam. :D 

Uważam, że niektóre kobiety nie mogą sobie pozwolić na niemalowanie twarzy, większość potrzebuje delikatnego makijażu, nieliczne - są sexy ever! 
Nie mam problemu chodzić bez makijażu, mam problem wtedy, gdy się odstrzelę (raczej staram się odstrzelić) momentalnie wszyscy robią pośmiechujki : "O Maggie, odyyebałaś się jak na otwarcie biedronki". :D 

Uważam, że ludzie mają prawo zobaczyć laskę wtedy, gdy jest zrobiona i wtedy, gdy nie jest zrobiona. Zauważyłam, że gdy laska zobaczy laskę bez make'up, to myśli że ta bez szpachli jest na ujowym etapie w życiu. xD 








 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Ksanti napisał:

W zasadzie zastanawia mnie jak to jest być z bi panną ale to już raczej rozważania na inny raz.

Myślę, że podobnie jak z panną hetero. Czasem trochę ciekawiej. Mogę mówić tylko za siebie, ale jeśli masz jakieś pytania tu lub na pw, to nie ma problemu. :P

 

@maggienovak Z moich obserwacji wynika, że laski (u facetów tego nie zauważyłam) często robią tak, gdy jakaś panna, która na co dzień nie maluję się mocno, postanowi zaszaleć. W ten magiczny sposób zyskuje na atrakcyjności, a te babki szlag trafia, bo często gęsto okazuje się, że jest ładniejsza, niż one. Dlatego próbują jej umniejszyć i niby niewinnie podciąć skrzydła, aby przypadkiem jej samoocena nie skoczyła. ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Heresy napisał:

 

@maggienovak Z moich obserwacji wynika, że laski (u facetów tego nie zauważyłam) często robią tak, gdy jakaś panna, która na co dzień nie maluję się mocno, postanowi zaszaleć. W ten magiczny sposób zyskuje na atrakcyjności, a te babki szlag trafia, bo często gęsto okazuje się, że jest ładniejsza, niż one. Dlatego próbują jej umniejszyć i niby niewinnie podciąć skrzydła, aby przypadkiem jej samoocena nie skoczyła. ?

Aha. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Heresy napisał:

Właśnie chciałabym się dowiedzieć, jakie emocje towarzyszą panom, gdy po raz pierwszy zobaczą swoją panią "niezrobioną".

Byłem swego czasu u pewnej pani i nocowałem u niej. Ranny ptaszek jestem no to się budzę gdzieś tam koło 6 rano i tak sobie zaczynam przyglądać się kobiecie bez tego makijażu. Straciłem całkowitą ochotę na choćby całowanie się z nią. Z jednej strony mógłbym powiedzieć, że różnica niby nie wcale taka duża bo chodzi o detale, a jednak te detale tak zmieniają twarz, że w odbiorze to było tak jakbym miał panią 6/10 ( to mniej więcej poziom pań na jaki mogę sobie realnie pozwolić ) a rano 3/10. To mnie tak odrzuciło, że osobiście czekałem już aż wstanie i nałoży tapetę ponownie, uznałem, że lepsza iluzja niż widok kogoś kto kompletnie się nie podoba ( znaczy ciało miała spoko, niestety deseczka ale poza tym reszta jak lubię, ale ta twarz, ehh... ). 

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Heresy napisał:

@DanielS Właśnie chciałabym się dowiedzieć, jakie emocje towarzyszą panom, gdy po raz pierwszy zobaczą swoją panią "niezrobioną". Interesuje mnie również, czy panie się nie stresują, że ich prawdziwe oblicze zostanie źle przyjęte. 

Generalnie, szukam w nich tego co mi się podoba, z reguły coś znajduje.. Tęczówki, linia brody, kształt nosa

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2019 o 23:46, emrata napisał:

https://instagram.com/emilydidonato?utm_source=ig_profile_share&igshid=xbd50s6kg33t

To jest moja ulubiona dziewczyna, bez makijażu wygląda zjawiskowo.

Faktycznie. Nie mój typ ale te oczy przyciągają uwagę same w sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2019 o 18:06, Heresy napisał:

Na forum pokutuje przekonanie, że makijaż jest zły, że kobiety oszukują, sztucznie podnoszą swoje SMV. Jednak czy to nie działa też z korzyścią na samoocenę mężczyzn i pożądanie do własnej partnerki? Czy makijaż nie sprawia, że większa część kobiecej populacji jest dla nich atrakcyjna? 

Tak zgadza się i  w związku z tą atrakcyjnością zwracają na siebie uwagę. Co pozwala na nieadekwatne zainteresowanie i duża ilość kandydatów na partnera. Wniosek taki,że kobiety robią to dla siebie i dla własnej korzyści.

 

 

W dniu 13.04.2019 o 18:06, Heresy napisał:

(8,9,10). Zgodnie z informacjami podanymi na forum, niewielu mężczyzn może celować w ten przedział (tak, aby jednocześnie zachować swoje SMV wyżej od wybranki).  

Kolorem niebieskim zaznaczyłam 7 - kobieta nadal dla danego samca atrakcyjna, z pewnymi niedoskonałościami i co najważniejsze osiągalna. 

          Liczba 8,9,10 u obu płci jest podobna. Z tą osiągalnością jest mocno różnie i w dużej mierze zależy jak odbiera nas dana jednostka. Oraz to jak sama siebie postrzega. (wycenia)

Nie przejmowałbym się zbytnio tą osiągalnością bo im dłużej się przyglądam swoim reakcją tym bardziej jestem zadziwiony. To co jest obiektywnie ładne wcale nie musi się pokrywać z tym co mamy wgrane w głowie i na co mocno reagujemy. 

Więc skoro druga strona nas mocno bodźcuje to co to za różnica co to za cyferka? Owszem patrzenie na ładne osoby jest przyjemne i w sumie to tyle. No i coś ma temat reakcji na ulepszenia. ;) By mieć faceta 7+ też już trzeba się troszeczkę postarać. :) 

 

https://www.sadistic.pl/poker-rozbierany-vt443221.htm

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ramzes napisał:

By mieć faceta 7+ też już trzeba się troszeczkę postarać. :) 

Dokładnie @Ramzes. Nie tylko kobiety z wysokimi SMV są wybredne. Faceci również ;) 

 

Swoją drogą ciekawe jakby kobiety reagowały na np. sztuczny dopinany "sześciopak" :P  Robi się gorąco, ubrania zostają zrzucone i ....... "niespodzianka" ??

Edytowane przez DanielS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DanielS napisał:

Nie tylko kobiety z wysokimi SMV są wybredne. Faceci również ;) 

 

Swoją drogą ciekawe jakby kobiety reagowały na np. sztuczny dopinany "sześciopak" :P  Robi się gorąco, ubrania zostają zrzucone i ....... "niespodzianka" ??

Mężczyźni mają chyba w miarę spójną skalę oceniania atrakcyjności, ale u kobiet to nie ma żadnego sensownego algorytmu, co by kupy się trzymał.

 

Mam przyjaciółkę jeszcze ze studiów, która atrakcyjnego faceta definiuje odwrotnie niż ja. Nigdy bym się nie zainteresowała facetami, z którymi się spotykała, wręcz od niektórych mnie odrzucało, ona pukała się  czoła niejednokrotnie na widok faceta, do którego wzdychalam. Jesteśmy w miarę podobne do siebie, a mimo to zupełnie mamy inne nisze. Pewnie też z m.in. tego powodu dalej się przyjźnimy ?.

Nie wiem jak widzicie oczyma wyobraźni faceta, który byłby siódemką dla kobiet?

Edytowane przez emrata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2019 o 00:42, Heresy napisał:

Czy powszechny brak stosowania makijażu wśród kobiet wpłynąłby na mężczyzn pozytywnie czy negatywnie?

Pozytywnie. Skończyłoby się dawanie atencji, kobiece ego wywalone w kosmos wróciłoby na swoje miejsce. Pilnowałybyście dobrej diety, żeby nie pojawiały się krosty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.