Skocz do zawartości

Ulubiona pozycja łóżkowa


leto

Ulubiona pozycja łóżkowa  

128 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ulubiona pozycja łóżkowa

    • Na pieska
      64
    • Na jeźdźca
      21
    • Misjonarska
      14
    • 69
      5
    • Odwrócony jeździec
      7
    • "Most jęków"
      5
    • Łyżeczka
      8
    • Inna - dodaj komentarz
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Ja lubię na misjonarza, Ale żeby to na mnie działało to dziewczyna też musi być dość aktywna? jak jest taka nieruchoma kłoda to masakra jakaś! 

W sumie to wszystko zależy od aktywności partnerki, możesz mieć swoją ulubioną pozycję ale jak laska nawet razu nie jęknie (jedną taką miałem) to się nawet żyć odechciewa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja na jeźdźca i - prawie równie przyjema - "most jęków" (co za debilna nazwa, ale podobno tak się ta pozycja nazywa).

 

@Morfeusz to jest spoko pozycja dla mężczyzn mniej obdarzonych przez naturę i/lub kobiet z głębszą pochwą. Ja z połową partnerek nie byłem w stanie, bo je bolało :D

Na pieska (nooo, włosy i klapsy, tak tak!) też teoretycznie spoko ALE nie każda kobieta dba o depilację z tyłu, mam ostatnio już na tym tle jakąś mini traumę :D

Bonusowe punkty dla każdego, kto kojarzy bez guglania cytat "najeźdca, germański kurwa oprawca"

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Tomko napisał:

Uwielbiam te obrazki z neta - na nich wszystko wygląda zajebiście :D. Pytanie zasadnicze - gdzie ten koleś ma punkt podparcia?

W trakcie kopulacji środek masy znajduje się w worku mosznowym, więc nie ma problemu z zachowaniem równowagi - po ejakulacji za to może się przewrócić. Mam nadzieję, że pomogłem - POZDRAWIAM :) 

 

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie popularność pozycji na pieska. Zawsze kojarzyła mi się z pewnym oddaleniem i brakiem poczucia bliskości. 

Nie można w niej patrzeć w oczy, obserwować mimiki twarzy. Dosyć oziębła emocjonalnie pozycja. W każdym razie kobiety lubią. 

No ale to pewnie od charakteru i potrzeb człowieka zależy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.