Skocz do zawartości

Ulubiona pozycja łóżkowa


leto

Ulubiona pozycja łóżkowa  

128 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ulubiona pozycja łóżkowa

    • Na pieska
      64
    • Na jeźdźca
      21
    • Misjonarska
      14
    • 69
      5
    • Odwrócony jeździec
      7
    • "Most jęków"
      5
    • Łyżeczka
      8
    • Inna - dodaj komentarz
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Na pierwszym miejscu u mnie znajduje się pozycja misjonarska - ulubiona. Później byłaby na pieska, gdzie już nie raz kompletnie odjechałem i potrafiłem być bardzo styrany nie potrafiąc iść do drugiego stosunku (sporadycznie, ale było). Jeszcze pozycja jaką lubię to na jeźdźca widząc walory kobiecości przede mną skaczące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany "na jezdzca". Nie jestem otyly , mam BMI jak nalezy ale partnerki wielkrotnie mowily ze jestem ciezki jak sie klade.

 

Z dołu mozna podziwiac piekno kobiety ale spostrzeglem ze "mniejszy ucisk " w tej pozycji w przeciwienstwie do klasycznej.

 

Btw. Tez macie tak ze po wytrysku jeszcze na ostatnich kroplach paliwa 30-40 sekund mozecie kontynuowa akt?

Edytowane przez równieśnikSzpilki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Moja ulubiona pozycja to gdy kobieta lezy plasko. Ja jestem nad nia robiac tzw plank, czyli opieram sie o podloze jedynie stopami i dlonmi. Moje biodra sa na wysokosci twarzy partnerki.

 W ten sposob posuwam partnerke w usta tak jak jakbym ja dymal w cipke.

Potem miana i ona siada mi na twarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.