Skocz do zawartości

Oprawa na mecz Polska - Izrael, pomóżmy dobrymi pomysłami :)


Rekomendowane odpowiedzi

A nie myślałeś @Marek Kotoński że to może być prowokacja służb, puścić w eter taką informacje??

Zastanawiałem się nad tym, choć jeśli nie, to raczej nic z tego nie będzie, nasz (nie) rząd i szabes-goje nie pozwolą na coś takiego, policja będzie sprawdzała każdego, każdy transparent.

UEFA/FIFA są stanowczo przeciwne manifestacjom politycznym na stadionach. Prawdopodobnie będą naciskać na PZPN, żeby zablokował akcję, grożąc przy tym surowym karami (odebranie punktów itp.). Gdyby treść oprawy była skrywana w tajemnicy i wniesiona pod pozorem "zwykłej" oprawy, miało by to sens, a sprawa kończyła by się na symbolicznych karach finansowych.

 

Ja to się boje tylko aby Piątek w tym meczu nie trafił do bramki, każdy zna jego ''cieszynkę'' paf, paf, paf! :P

 

Kiedyś kibice Legii, wnieśli na stadion oprawę ''Jihad Legia'' podczas meczu z Hapoelem Tel-Aviv, stare dobre czasy, aż się łezka kreci w oku...:)

A co do oprawy mogliby stworzyć transparent żołnierzy Żydowskich, a obok na kolanach dzieci z Palestyny, i podpis

 

''Już ponad 447 dzieci Palestyńskich zginęło z rąk żołnierzy, nie pozwólmy na to, zjednoczmy się przeciwko przemocy i nietolerancji wobec innych, stop wojnom i homofobii!'' :P

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jedynym sensownym pomysłem na oprawę meczowa byłaby wielka flaga z wizerunkiem rotmistrza Pileckiego i jakiś patetyczny napis nawiązujący do jego bohaterskich czynów. Wszystko inne mogłoby zostać przez Fifa uznane za akt antysemityzmu i jako Federacja ponieslibysmy konsekwencję. 

 

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, The Motha said:

A nie myślałeś @Marek Kotoński że to może być prowokacja służb, puścić w eter taką informacje?? 

Służby nie są ani wszechmogące ani wszechwiedzące. I to ludzie uprawiają politykę a nie "służby". Jeśli ani (nie)rząd ani "służby" nie chcą tego robić za nas to sami musimy.

 

Jakoś żadne służby nie powstrzymały kibiców Legii od wystawienia oprawy z okazji Powstania Warszawskiego w 2017 ani z okazji przekrętu UEFA w 2014.

 

42E9F07000000578-0-image-a-1_15017149773

(Legia Warsaw fans display evocative banner and hold a minute's silence to mark anniversary of Warsaw Uprising prior to Champions League game)

 

Im tylko o to chodzi, żeby nas nastraszyć a jedyne prowokacje jakie oni potrafią zrobić to czarne marsze i bicie uczestników na Marszu Niepodległości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wrotycz napisał:

Służby nie są ani wszechmogące ani wszechwiedzące. I to ludzie uprawiają politykę a nie "służby". Jeśli ani (nie)rząd ani "służby" nie chcą tego robić za nas to sami musimy.

 

Wspominając o służbach nigdzie nie pisałem że jest tak na pewno, ale postawiłem znak zapytania :) .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że my u Izraela jesteśmy "na cenzurowanym". Nie zdziwiłbym się gdyby ewentualna wygrana Polaków przekuta została na antysemityzm :) Israel Singer powiedział, że Polska będzie upokarzana na forum międzynarodowym jak się nie wypłaci za "mienie żydowskie". Każda okazja jest dobra by opinie światową nastawić przeciwko nam. Nic mnie nie zdziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za oprawą i oby wymyślili coś dobrego. Np. "Odpierdolta się od nas" w języku żydowskim. Żeby raz na zawsze zrozumieli że ŻADNEJ KASY Z ROSZCZEŃ JUŻ NIE DOSTANĄ!

 

Podobnie jak Polska od Niemiec bo ich przedstawiciel stwierdził niedawno że "sprawa reparacji została juz dawno wyjasniona i Polska sie ich zrzekła".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko błagam niech to nie będzie nic co może zostać uznane za akt antysemityzmu. Jeszcze nam jakiegoś walkowera dadzą a szkoda. (Nie znam regulaminu,  ale z nimi wszystko jest mozliwe) 

Najlepiej będzie jak zrobią oprawę z Rotmistrzem Pileckim. 

1) Uhonorujemy wielkiego bohatera. 

2)Pokażemy światu, że to my ratowalismy Żydów. 

3)Nie damy satysfakcji lewakom. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.