Skocz do zawartości

Nie jest mi do śmiechu gdy na to patrze.


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Obserwując takie pizdy, miewam wyrzuty sumienia, że zdarza mi się zapłacić za sex. Później taka robi z siebie byznesłumen.

No później obserwujesz jak obok na parkingu staje panna w rocznym BMW X6, a Ty na takie samo musiałeś zapierdalać kilkanaście lat w pocie czoła i dupy, robiąc sobie wyrzeczenia. Pociechą jest to, że nie ma nic za darmo - kiedy normalny facet idzie spać to śpi sobie smacznie, a taka szmaciura musi żreć antydepresanty jak Tick Tacki żeby w jej łbie nie pojawiały się flashbacki z gangbangu z Panami po 50tce, którzy dla beki bolcowali ją butelką po piwie.

2 godziny temu, miskiewicz napisał:

Kiedyś 35-latek miał 32-letnią żonę, owszem, miał związek na całe życie, ale o poruchaniu takiej 20-latki mógł sobie pomarzyć w najśmielszych snach. Dziś wyjmuje 3 stówki - i ma.

No i to ruchanie tej 20 latki daje takie super hiper szczęście? Ruchanie jest przereklamowane, a życie krótkie - lepiej znaleźć jedną kobietę która się szanuje i jest wsparciem, niż 50 dupodajek za hajs choćby miały psiochy utkane brylantami. 

4 godziny temu, misUszatek napisał:

Panowie... gdybym rok temu to oglądał to bym się pośmiał i pomyślał, że to świat ode mnie odległy, niedotyczący.

 

Dzisiaj zupełnie inaczej na to patrze i nie jest mi już do śmiechu. Wiedza zmienia myślenie.

No Panie po wymyśleniu pigułki antykoncepcyjnej i dostępu do głosowania trochę zachłysnęły się wolnością = rewolucja seksualna. Teraz w wyborach mogą sobie przegłosowywać profeministyczne postulaty, mogą się ruchać z kim chcą i ile chcą bez większych konsekwencji, ale czy są szczęśliwsze? No jak pokazują statystyki i badania - NIE. 

PS. Dopóki będzie demokracja to kobiety same będą wpychać się w czarną dziurę hedonizmu i nihilizmu, aż ostatecznie nasprowadzają sobie bad boyów z Afryki i Bliskiego Wschodu którzy przejmą władzę, zamkną je w domach i historia zatoczy krąg. 

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, robs0n napisał:

Przecież żadna kobieta nie będzie Cię szanować za to jakim jesteś człowiekiem i jakie masz zainteresowania, bo one w ten sposób nigdy nie działają, przecież o tym jest to forum.

Zawsze panny szanują Cię za to jakim jesteś człowiekiem (jak wyglądasz, ile masz pieniędzy, czy masz wysoki status społeczny) - jeśli nie masz żadnej z tych cech, to faktycznie nie ma co szukać i lepiej bulić na dziwki dla których będziesz klientem nr. 2 863 albo nie ruchać wcale i być na poziomie MGTOW Monk.

5 minut temu, robs0n napisał:

Chcesz to szukaj starej kobitki która Cię niby będzie kochać, ja tam wybieram 20-paroletnie młode dziewczyny.

To nie ma opcji, żeby być z młodą i razem z nią zaliczać kolejne lvl życia? Tylko taki wybór pozostaje: albo 20 letnia szmaciura za hajs, albo 50 letnia mumia? No trochę to wykrzywiony obraz świata jak dla mnie, albo przedawkowanie czerwonych pigułek.

 

34 minuty temu, robs0n napisał:

Dziś zapłacisz 300 zł i tę wyśnioną dziewczynę masz, stanie przed Tobą w samej bikini i jeszcze Ci całusa da.

No całusek słodki na pewno, po tym jak opędzlowała z połykiem kilka różnych pał tego samego dnia :) Fuuuuuuj na maksa :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, robs0n napisał:

Od kiedy wygląd kasa czy status społeczny ma cokolwiek wspólnego z tym jakim jesteś człowiekiem? Chyba nie zrozumiałeś. A jeśli to nagle stracisz to co, jesteś już innym człowiekiem? Zastanów się poważnie, bo to co piszesz nie ma żadnej logiki.

Od zawsze umiejętność zdobycia pieniędzy i statusu społecznego wiązało się z tym JAKIM JESTEŚ CZŁOWIEKIEM, gdyby tak nie było to każdy jeden "Chłopaczek Do Wzięcia" byłby milionerem szanowanym przez lokalną społeczność. Cwany, przedsiębiorczy i przebojowy typ może stracić wszystko po czym się odkuje, głupi i zahukany może odziedziczyć miliony i je stracić bezpowrotnie. Jest nawet takie powiedzonko "lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

5 minut temu, robs0n napisał:

Kwestia tylko czy warto.

Dla takiej co warto, to warto :) 

6 minut temu, robs0n napisał:

nie rozważam z jednego prostego powodu - bo nie rozważam trafienia w dużego lotka. Nie mam na to czasu.

A gdzieś ktoś gra i trafi, kwestia czy ma się farta i czy w ogóle się chce grać :) Free choice.

6 minut temu, robs0n napisał:

No, a jak zje niedobrego kotleta to też bym jej nie dawał całusa. Ty, a wiesz, że np. w Krakowie jest rekordowy smog? Teraz to już w ogóle nie dam jej całusa nigdy fuuuuj

Smog + niedobry kotlet = to samo co sperma innych samców na ustach panny która cie całuje... NO NIEŹLE :) To jeszcze porównaj dotykanie kierownicy samochodu pokrytej impregnowaną skórą do mieszania ręką gówna, wiadomo gówno mniej szkodliwe niż jeżdżenie toksycznym samochodem, pokrytym toksycznym lakierem i toksyczną farbą fuuuuj na maska :D 

Szkoda gadać, szkoda strzępić ryja papa. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomko napisał:

Nie jestem twoim synkiem i nie podskakuj wyżej swojego małego fiutka. Znaj swoje miejsce w szeregu śmieciu. 

Tomko więcej klasy zważając jaką postać masz na profilowym.

 

Nie mogłeś mu zaproponować przeniesienia pięści z Twojej przestrzeni osobistej w jego jakąś bardziej kulturalną wymową?

 

@Reflux wiesz co mnie ciekawi załóżmy, że wszyscy zaczną archa ignorować takie utopijne stwierdzenie jak myślisz zacznie pisać sam do siebie z multikont czy w końcu porzuci nasze zacne grono?

Edytowane przez Maszracius_Iustus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, robs0n said:

Myślę, że to Ty mało wiesz o realnym życiu i próbujesz wmawiać sobie coś, co nie istnieje. Ja nie żyję w świecie 40-latków z 20-letnimi dziewczynami, bo po prostu takiego świata nie ma a przynajmniej nie w Europie. A Ty możesz wmawiać sobie co zechcesz, Twoja sprawa.

Kiedy byłem na studiach widziałem sytuacje kiedy moje znajome miały przyjaciół 30 plus. Oczywiście ci faceci mieli kasę i pozycję. I nie byli to faceci z brzuszkiem. Wyglądali całkiem dobrze i wszyscy wiedzieli, że kolacja w dobrej restauracji kończyła się ruchankiem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, miskiewicz napisał:

Kiedyś 35-latek miał 32-letnią żonę, owszem, miał związek na całe życie, ale o poruchaniu takiej 20-latki mógł sobie pomarzyć w najśmielszych snach. Dziś wyjmuje 3 stówki - i ma.

Kiedyś dobrze ustawiony wolny 35 latek (kawaler, wdowiec) mógł bez problemu związać się z młodziutką dziewczyną, nie wliczając do tego, że niemal każda jedna (która była niezamężna), miała niemalże "certyfikat czystości" od swojej rodzinki. Nikt nie widział w tym nic dziwnego (jakichś sponsoringów, sugar daddy itp.), mało tego, rodzinka mogła być dumna że córka z głowy i to jeszcze za "dzianego" mężczyznę.

 

Teraz masz czasy gdzie jest - sprecyzuj to dobrze - łatwy dostęp do seksu z młodą kobietą, bez większych zobowiązań, a kiedyś jednak wchodziło małżeństwo, no ale wówczas i kobiety były uległe i znały swoje miejsce. Ja nie wiem jak inni bracia, na pewno znajda się tacy, którym by nie było to w ząb, ale ja sam nie miałbym problemu dostać na stałe "nówkę nieśmiganą" młodą dziewuchę, która od małego uczona było roli gospodyni w domu i znała swoje miejsce w hierarchii, bo wiedziała że bez faceta zginie. Poświęciłbym to za dzisiejsze spierdolenie i łatwy dostęp do młodego mięsa za $$$$, który na dłuższą metę żadnego poważania czy szacunku do swojego sponsora nie ma.  

 

 

Edytowane przez lxdead
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, lxdead said:

Kiedyś dobrze ustawiony wolny 35 latek (kawaler, wdowiec) mógł bez problemu związać się z młodziutką dziewczyną .....

 

 

Nie wiem po co sie wysilasz , ruchacz zawsze patrzy na sprawe ze swojej wlasnej specyficznej perspektywy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak nadrzędnym celem, biologicznym imperatywem większości kobiet jest urodzenie dziecka, tak mam wrażenie, że nadrzędnym celem i sensem większości mężczyzn jest uprawianie seksu. Próba obrony swoich racji za wszelką cenę, racjonalizowanie tez podważonych wielokrotnie przez różnych braci. Temat ruchania mężatek i prostytutek jest regularnie powtarzany w różnych wątkach, wraca jak bumerang, tak jak arch czy Daria. Czy tak trudno trzymać się wątku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Kiedyś właśnie wprost kobieta miała swoją cenę

Najwyraźniej pojęcie morgi, Boryna, taczka and literatura obowiązkowa jest passeee ee.

Znów te 300`uwki bo niby taki studenciak  skąd weźmie?  Przecie nie zredukuje ilości dżemu do wartości ujemnych na moto godzinę?

Bycie ogarniętym/przyczynowość skutek/magiczne pojawianie się `300` to już przecież bajki. Zupełnie nie związane ani z siłą pieniącha ni charakterem.

Oj oj palce bolą od fortepianu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.