Skocz do zawartości

Duszpasterstwo Akademickie


Pankracy

Rekomendowane odpowiedzi

   Jakiś czas temu, szukając swojej życiowej drogi trafiłem do DA. Pamiętam, że oprócz typowych mszy czy spotkan w celu czytania i analizy Biblii odbywały się także różne spotkania, na których dyskutowało sie na różne tematy niekoniecznie związane z Kościołem czy wiarą. Ogólnie to po jakimś czasie zawinąlem sie stamtąd, jakoś podświadomie :P czułem, ze to jednak nie to.

   Do tej pory jednak przysyłaja mi maile z jakimis informacjami i róznymi innymi bzdetami. I tu pojawiła mi sie taka oto koncepcja:

załóżyc fikcyjne konto i podesłac im linki do tego forum czy na samcze runo i ecoego :P.

Co o tym myślicie ?? A może jakas zbłąkana owieczka sie nawróci ?? :P  Zasiać ziarno a może coś wyrośnie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katolicy po lekturze ecoego, mają uruchomiony program "opetanie" i smuteczek, że wpadłem w szpony Szatana. Nie ma mowy żeby coś wytłumaczyć, podobnie jak oni nie przekonają już mnie - jedyny sens jest taki, że coś w nich zostanie. Gdy dojdą kiedyś że wierzyli w coś złego, zaczyna się szukać. Wtedy można sobie przypomnieć co pisałem, i poczytać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.