Skocz do zawartości

Alkohol otwiera człowieka?


Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Patton napisał:

No i w pewnym momencie uznałem że przez chwilę muszę podładować baterie w samotności,

Jesteś introwertykiem pełna gębą. Swoją drogą, kobiety nie przepadają za taka sobowością u faceta. 

23 godziny temu, Patton napisał:

No i wychodzę, idę w to miejsce no i widzę że siedzą tam 2 znajome które mnie nie zauważyły, no i myślę sobie że akurat jak ja tam chcę posiedzieć przez chwilę sam to musi tam ktoś być, no i chwilę stoję i myślę czy tam iść czy nie. 

Raz, że zauważasz tam kobiety, więc odrazu analizujesz... Iść czy nie iść. Trochę się boję. 

A za chwilę alkohol dodał Ci odwagi, mówisz sobie idę! 

23 godziny temu, Patton napisał:

. No i wymyśliłem że jeśli chcę tam siedzieć i akurat ktoś tam musi być to chociaż przyniosę tam swoją whisky

A co dalej? 

23 godziny temu, Patton napisał:

żeby mieć jakieś zajęcie, no i wróciłem po whisky i szklankę, no i idę w tamto miejsce i zdecydowanym ruchem stawiam butelkę razem z szklanką, nalewam, powoli piję no i nawet nie zwracam na te znajome uwagi.

Nie zwracasz, bo nie wiesz jak zagadać. Paraliżuje Ciebie strach.

 

23 godziny temu, Patton napisał:

no i po chwili ta druga zauważyła że na stole stoi Ballantine's no i przerywa pytaniem od kogo to jest

Czyli co? Darmowa łycha, który rycerz mi poleje...? 

23 godziny temu, Patton napisał:

No i pytam czy chce, a ona że tak no i jej towarzyszka że też chce, no i myślę a co mi szkodzi, no i przyniosłem szklanki i polałem,

Rycerz polał. 

23 godziny temu, Patton napisał:

potem ta druga przypomniała sobie że klika lat temu napisałem do niej na facebooku, i jako że zapomniała się wylogować to jej x z jej konta napisał że mam już nie pisać.

 

23 godziny temu, Patton napisał:

No i zaczęła za to przepraszać, no i potem dodała że spoko ze mnie gość ale nie w jej typie

Babskie pierdollolo. 

W dniu 15.04.2019 o 10:02, Patton napisał:

no i sobie myślę że o co jej chodzi, bo ja i tak nic od niej nie chciałem

Nic nie chciałeś, a pisałeś na fejsa do dziewczyny. 

W dniu 15.04.2019 o 10:02, Patton napisał:

potem była krótka dyskusja o pierdołach, i na jej koniec dodała że jestem spoko gościem ale jestem strasznie sztywny. No i o co w tym chodziło to też nie wiem?

A nie pomyślales, że jesteś tak odbierany u płci przeciwnej? 

 

Tak od siebie. Ty nawet nie zasmakowales matrixa. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Still napisał:

Jesteś introwertykiem pełna gębą.

To już wiem od dawna.

 

43 minuty temu, Still napisał:

Raz, że zauważasz tam kobiety, więc odrazu analizujesz... Iść czy nie iść.

Poprostu myślałem czy czy chcę tam siedzieć z kimś czy sam. No i chciałem tam siedzieć w ich towarzystwie to myślałem że alkohol będzie robił za taki parawan. No ale jak widać myliłem się. 

 

46 minut temu, Still napisał:

Nie zwracasz, bo nie wiesz jak zagadać. Paraliżuje Ciebie strach.

No ok masz rację że mam z tym problem, ale wtedy to nie było moim celem, i totalnie je ignorowałem do czasu aż się odezwały.

 

48 minut temu, Still napisał:

Czyli co? Darmowa łycha, który rycerz mi poleje...? 

Rycerz polał. 

To było 2 lata temu i to jak nie miałem pojęcia że forum istnieje. 

 

49 minut temu, Still napisał:

Nic nie chciałeś, a pisałeś na fejsa do dziewczyny. 

Chciałem tylko pogadać od tak sobie, bo dawno z nią nie rozmawiałem. A to było jeszcze wcześniej bo 3 lata przed tym.

 

51 minut temu, Still napisał:

A nie pomyślales, że jesteś tak odbierany u płci przeciwnej? 

Szczerze?

 

52 minuty temu, Still napisał:

Tak od siebie. Ty nawet nie zasmakowales matrixa. 

No wiesz każdy ma swoje tempo nauki. Jeden jak np ja uczy wolniej z powodu mniejszych możliwości, a drugi np taki jak ty który ma ich więcej, to uczy się szybciej, proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Patton napisał:

Przypomniały mi się jeszcze 3 wydarzenia z tamtej nocy. Tylko że mało ciekawe

Spoko @Patton już czaję. Gdy ludzie są pijani, a ich obserwator trzeźwy, to potem te opowieści są jakieś takie surrealistyczne. Wiem, bo byłem po obu stronach hehe.

 

Generalnie to te panie z Twoich relacji zachowywały się naturalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Still napisał:

Jesteś introwertykiem pełna gębą. Swoją drogą, kobiety nie przepadają za taka sobowością u faceta. 

To zależy które, nie wszystkie lubią ekstrawertyków, fakt faktem, Ci drudzy przede wszystkim działają, a nie zastanawiają się, co by było gdyby...

Podrywanie będąc introwertykiem, to męczarnia, ale z czasem da się zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ariok napisał:

Tak poza tematem zapytam, co się stało z tym panem? Pamiętam jego posty jeszcze jak byłem w roli obserwatora..

Obraził się i usunął konto. Poza tym okazało się, że facet był po prostu zwykłym ściemniaczem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2019 o 10:16, DanielS napisał:

Oczywiście @Meg4tron, tylko nie wiem dlaczego miałbym się w tej kwestii ograniczać. Czy pisanie na tym forum jest szkodliwe dla zdrowia tak jak drugi, alko, czy fajki? ;) :D 

Ja w marcu zacytowałem użytkownika który napisał jedno słowo i skomentowałem to jednym słowem co za skutkowało banem na 10 dni z opisem: zbędny cytat.

 

Jeszcze 4 dni temu miałeś coś około 570 postów a po 4 dniach jest liczba o 300 wyższa.

Na forum bumpowanie jest zakazane i bana nie łapiesz chyba tylko przez wpłatę kasy. 

 

Pisanie na forum nie jest szkodliwe, ale pisanie pustych treści na pewno nie jest pomocne.

 

Btw prywatnie nic do Ciebie nie mam tylko @zuckerfrei wytknął bardzo rzucającą się w oczy zależność.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ren napisał:

Poza tym okazało się, że facet był po prostu zwykłym ściemniaczem.

Aż tak smiałej diagnozy bym nie postawił.

AR2DI2 jest w moim wieku. Chłop opisywał rózne historie.

 

Gdybym miał obecnie 20-25 lat  - to czytając wpisy Brata AR2DI2 uznałbym je za oczywiste fantasmagorie i absolutnie podpisałbym się pod Twoim stwierdzeniem, że to ściemniacz.

 

Ale dziś, kiedy mam lat 47 - mogę powiedzieć tak oto:

Nie wiem czy to co AR2DI2 opisywał wydarzyło się naprawdę. Sprawdzenie tego jest niemożliwe i ani ja ani żaden z Was nie jest w stanie tego zrobić.

Ale jedno mogę stwierdzić z bezdyskusyjną pewnością - takie zdarzenia BYŁY MOŻLIWE !

Bo to jest samo życie.

W opisywanych przez Brata AR2DI2 zdarzeniach nie zauwazyłem żadnego, ale to żadnego elementu, ktory z góry klasyfikowałby relację jako wyssaną z palca.

Sam niejednokrotnie podobnych zdarzeń doznawałem. Gdybym miał 20 lat a ktoś ode mnie starszy i mądrzejszy powiedziałby, że w ciągu najbliższych 25 lat spotkam się z tym z czym rzeczywiście się spotkałem - to wtedy uznałbym go za idiotę.

Dziś czegoś takiego zrobić nie mogę - bo sam siebie sklasyfikowałbym jako co najmniej mało spostrzegawczego.

 

Życie pisze scenariusze - klasyfikowane przez młodych ludzi jako niemożliwe. Przez starszych zaś - już niekoniecznie.

Dlatego stare, ludowe powiedzenie "młody jestes - mało widziałeś" - ma oczywiste potwierdzenie w życiowych faktach.

 

Im jestem starszy tym mniej ochotnie wyrażam opinie na temat zdarzeń damsko-meskich - "to jest niemożliwe".

 

Niemożliwe są jedynie zdarzenia wbrew biologii lub fizyce.

Czyli na przykład - niemożliwe jest być na dłuższą metę z atrakcyjną kobietą w związku za darmo. Bo to wbrew biologii.

Niemożliwe jest na inny przykład - odwrócić drugą zasadę termodynamiki. Czyli - im dłużej stoi na mrozie szklanka z gorącą kawą - tym kawa staje się cieplejsza.

Również nie jest możliwe pójść na Molo w Sopocie, wylać kałamarz z atramentem do morza - po czym wrócić nazajutrz z pustym kałamarzem, zanurzyć go w morzu i wyjąć wypełniony nierozcieńczonym przez morską wodę atramentem - wylanym do morza dzień wcześniej w tym samym miejscu.

 

 

 

Edytowane przez Bonzo
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie praktykuję bumpowania @Maszracius_Iustus, moje posty to nie pusta treść, a wpłata dotacji nie ma nic wspólnego z niezbieraniem warnów, bo mam już 2 na koncie ?

 

PS. Jeżeli dostałeś warna za zbędny cytat, to widocznie musiałeś zacytować post zaraz przed Twoim postem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DanielS napisał:

Nie praktykuję bumpowania @Maszracius_Iustus, moje posty to nie pusta treść, a wpłata dotacji nie ma nic wspólnego z niezbieraniem warnów, bo mam już 2 na koncie ?

 

PS. Jeżeli dostałeś warna za zbędny cytat, to widocznie musiałeś zacytować post zaraz przed Twoim postem.

Ten post to właśnie pusta treść.

Absolutne 0 merytoryki dotyczącej tematu a to czy wpłata na forum robi różnicę to jest fakt bo Pan Marek w audycjach mówił że jak się wspomoże forum to będzie na pewne rzeczy przymykane oko i ja to popieram bo jest to słuszne o swoich trzeba dbać.

 

Ocenianie czy Twoje posty to nie pusta treść to nie jest Twoja kompetencja tylko 'reakcji użytkowników'

Im ktoś ma więcej reakcji tym bardziej wartościowe lub humorystyczne ma wypowiedzi Zobacz użytkowników @Ważniak @nieidealny świat @Długowłosy @Mosze Red @Bonzo @deleteduser24 @Messer W każdym przypadku ilości treści jest mniejsza a w niektórych znacząco mniejsza od ich ilości reakcji np Ważniak, Nieidealny, Messer cca 300-400 wpisów po 1000+ reakcji i czytając ich posty człowiekowi aż się oczy otwierają na pewne kwestie. Bądź Długowłosy albo Mosze co posiadają treści które do dziś są przez nowych użytkowników mimo 2-3 lat czasu od ich napisania traktowane jako perełki tego forum.

 

Btw: ''Nemo iudex in causa sua'' tak na marginesie.

 

To że masz tylko 2 warny to mnie głęboko dziwi za takie bumpowanie jak dla mnie mimo wpłaty by leciały bany co chwila i to na spory czas.

 

W zeszłym tygodniu czytałem post nowego użytkownika gdzieś w godzinach wieczornych i oprócz 4 postów różnych użytkowników była tam tylko i wyłącznie Twoja konwersacja z Pattonem mniej więcej taka i to na 30+ postów:

 

D : dokładnie takie mam poglądy @Patton

P : no i w czymś się zgadzamy nie pierwszy to raz. @DanielS

D : dokładnie bracie @Patton

P : ja kiedyś miałem problem x a co ty na to @DanielS

D : wow bracie to przykre @Patton współczuję

P : dzięki @DanielS

D : Spoko @Patton od czego jest to forum

 

Tak jak napisali @zuckerfrei @Taboo @Meg4tron beka fhui. Nie dodam Cie do ignorowanych tylko z powodu tego że śmieszne to jest póki co. A skończyły mi się na dziś reakcje.

 

Proszę nie odpowiadaj mi na ten post  to był mój offtop i monolog dziękuję za uwagę, kłaniam się nisko aż po same kule.

 

 

 

 

Edytowane przez Maszracius_Iustus
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wmawiasz mi stosowanie praktyk niezgodnych z regulaminem, a sam zaczynasz offtopy nie mające nic wspólnego z tematem tego wątku @Maszracius_Iustus.

 

Jeżeli masz jakieś uwagi, zapraszam na priv. Tam jest miejsce rozwiązywania sporów, a nie tutaj.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jerzy napisał:

Parę razy został złapany na tym, że nie ma pojęcia o czym mówi.

Ale konkretnie o co chodzi ? Podasz jakis przykład ?

 

Bo czym innym jest kłamstwo ewidentne a czym innym wypowiedź na temat o ktorym się nie ma pojęcia.

Jesli ktoś na przykład powie, że najlepsze efekty golenia są przy uzyciu pomidora - to jest to wyraz braku wiedzy na temat usuwania zarostu.

Ale nie mozna zakwalifikować tego jako kłamstwo.

Kłamstwo byłoby wtedy gdyby np AR2DI2 utrzymywał, że w zeszłym roku (albo nawet za swego życia) przeleciał Marię Skłodowską-Curie. Albo Joanne d'Arc. Ewentualnie carycę Katarzynę.

Dlatego, że mozna łatwo wywnioskowac, iż nim AR2DI2 sie urodził - każda z tych dam zdążyła (i to z zapasem czasowym) - zejść śmiertelnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Bonzo napisał:

Bo czym innym jest kłamstwo ewidentne a czym innym wypowiedź na temat o ktorym się nie ma pojęcia.

Brawo Ty!

Mam 34 lata, w swoim życiu miałem ponad 30 kobiet w łóżku. Dodam, że 10 lat małżeństwa jako monogamista.

I co? Ktoś w to uwierzy na forum? Wątpię ;) Do Alfy daleko mi, beta byłem w małżeństwie. Okres 7 lat przed małżeństwem I rok po. Czy to dużo kobiet, czy mało? Nie mi to oceniać. 

 

 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Still napisał:

Mam 34 lata, w swoim życiu miałem ponad 30 kobiet w łóżku

W wątku "Usunięcie konta" założonym przez Brata AR2DI2 ktoś wspominał, ze nie jest możliwe mieć 300 kobiet w jego wieku.

A moim zdaniem to żaden problem.

 

Facet żonaty nie był. Mając 47 lat spokojnie można powiedzieć, że od nie mniej niż 25 lat rucha.

300 kobiet podzielone na 25 lat - daje w wyniku 12 kobiet rocznie. Czyli - jedna na miesiąc.

 

Dużo ? Moim zdaniem nie.

 

Toż to nawet wybitnie nieatrakcyjny zawodnik jest w stanie osiągnac taki wynik. Jedno ruchanie na miesiąc jest możliwe przy 29 dniach zawracania kobicie dupy by mu dała dupy.

Z litości da, zapewniam :):):)A jesli nawet nie z litości - to za wytrwałość w dążeniu do celu.

 

1 godzinę temu, Still napisał:

I co? Ktoś w to uwierzy na forum?

Ja - bez problemu. Rzekłbym nawet że się troszkę opierdalasz, ale dobra, nie czepiam się :)

Cytat

Wątpię ;) Do Alfy daleko mi, beta byłem w małżeństwie. Okres 7 lat przed małżeństwem I rok po. Czy to dużo kobiet, czy mało? Nie mi to oceniać

 

7 lat przed małzeństwem czyli powiedzmy że zacząłeś ruchać już jako 16 latek. Bo tak mi wychodzi z pobieżnych obliczeń przy założeniu że w wieku 33 lat się rozwiodłeś.

Zatem - obskoczyłeś 30 kobiet w 8 lat

30/8 = trzy i trzy czwarte kobiety na rok, czyli nie częsciej niż jedna kwartalnie.

 

Żaden wyczyn.

 

Na Twoim miejscu nie zastanawiałbym się że Ci nie uwierzą, że "aż tak dużo" tylko prędzej nie dadzą wiary w "tylko tyle".

Edytowane przez Bonzo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy motylki ale może się jej na zwierzenia zebrało po alko. Może po prostu tęskni do chłopa. Niekoniecznie do ciebie @Still w szczególności ale ponieważ się napatoczyłeś i zebrało się jej na zwierzenia i hamulce puściły to się wygadała.

 

Alkohol jest depresantem a do tego sprawia, że nie obchodzą cię konsekwencje działania, choć jesteś go świadom. Do tego "skłania" do zwierzeń.

Wszystko to takie naukowe podejście do tematu ogólnie znanego. Znanego o tyle o ile ale jednak sporo tych powszechnych opinii o alkoholu jest prawdziwych i umocowanych w obserwacjach.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Libertyn napisał:

Alkohol nie otwiera ludzi. Raczej pozbawia hamulców

A to nie jedno i to samo @Libertyn? ;) 

Właśnie o to chodzi, że po alkoholu ludziom puszczają hamulce i często wyłazi z nich, to co faktycznie myślą i czują, więc w tym sensie się otwierają :D 

6 godzin temu, Patton napisał:

Coś sugerujesz czy mi się tylko wydaje?

1. Maszracjusz jak to maszracjusz zawsze ma rację @Patton ;) 

2. A nawet jeżeli nie ma racji, patrz punkt pierwszy ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2019 o 10:27, Still napisał:

Nie zwracasz, bo nie wiesz jak zagadać. Paraliżuje Ciebie strach.

@Still Masz jakieś rady prosto z frontu, a nie gadki puasów jak się właśnie pozbyć tego strachu, paraliżu? Po prostu się wyluzować przy kobietach, rozmawiać bez stresu.

 

@Patton Może Twój introwertyzm jest po części spowodowany zwykłym strachem przed kobietami? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Meg4tron napisał:

Po prostu się wyluzować przy kobietach, rozmawiać bez stresu.

W tym przypadku który opisałem to właśnie rozmawiałem z nimi na luzie.

 

19 minut temu, Meg4tron napisał:

Może Twój introwertyzm jest po części spowodowany zwykłym strachem przed kobietami? 

Tzn od dawna taki jestem, ale od kilku lat raczej tak bardziej. A co do kobiet to wcale się ich nie boję, i wtedy kiedy chcę to potrafię na nie wogóle nie zwracać uwagi, i np jeśli nawet w teorii zwracają na mnie uwagę to i tak tego nie sprawdzam. I co do tego co czasem mówią to jakoś tak z 10 może 9 lat to byłem się tym w stanie jeszcze przejmować i mogło to wtedy mnie zaboleć, już od kilku lat nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, DanielS napisał:

Jeżeli masz jakieś uwagi, zapraszam na priv. Tam jest miejsce rozwiązywania sporów, a nie tutaj.

Wiesz co jak to przeczytałem wpadłem na pomysł, żeby namówić @zuckerfrei i paru innych co byśmy z Tobą pisali privy dla sprawdzenia czy zmniejszy się Twoja dzienna ilość treści.

 

Tak na marginesie od wczoraj przybyło Ci 50 postów. :) Korki od szampana strzelają :P i prądu pewnie też...

 

A dzisiejsze śmieszki uśmieszki na wpisach masz ode mnie za wczoraj gdy Zukerfrei specjalnie Cię nie oznaczył co byś nie odpisywał a i tak nie omieszkałeś odpisać; beka że hej.

Edytowane przez Maszracius_Iustus
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.